Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sałatkadoszaszłyków

Jaka sałatka pasuje do szaszłyków?:)

Polecane posty

Gość sałatkadoszaszłyków

Niedługo moja córeczka kończy 4 latka i planuję podać na przyjęciu m in. szaszłyki mięsno warzywne. Czy ktoś może mi doradzić, jaka sałatka pasuje do tego? A może ktoś ma pomysł co oprócz szaszłyków i sałatki mogę jeszcze zaserwować?:) Na przyjęciu będą w zasadzie sami dorośli oprócz córeczki, mięsożerni:) No i wiadomo, że będzie tort:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatkadoszaszłyków
nie mam wprawy w organizowaniu przyjęć. Doradzi ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosnie starbucks:
jakas chrupiaca surowka ze swiezych warzyw z orzezwiajacym sosem typu winegret. np. z salaty rzymskiej, albo jakiejs innej bardziej chrupiacej, czy nawet tych mieszanych malych listkow, albo rukoli. do tego moze byc pomidor, moze ogorek, cebulka, koperek. na pewno nie jakies majonezowe salatki z miekkich warzyw lub puszkowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatkadoszaszłyków
Dzięki bardzo, wezmę pod uwagę te rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym zrobiła ziemniaczaną
z zielonym ogórkiem, jajkiem, mnóstwem koperku i majonezem albo chleb z masłem czosnkowym zapieczony w piekarniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatkadoszaszłyków
Ooo jakie fajne pomysły się posypały:) Dziękuję:) A nie mam pojęcia, czy oprócz tych szaszłyków, sałatki i pieczywa coś jeszcze podawać? Myślałam o przystawkach typu oliwki. Sosy mam zamiar dać czosnkowy do szaszłyków i ketchup, majonez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatkadoszaszłyków
Myślę, że zrobię sałatkę z winegretem na bazie sałat, a do tego to pieczywo czosnkowe. Tylko nie robiłam jeszcze takiego pieczywa. Bagietka, czosnek, masło i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×