Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tradycjonalistka.6

moda na FF? o co kurna chodzi?

Polecane posty

Gość tradycjonalistka.6

czy ludzie juz nie maja zadnych wartosic? czemu ten swiat jest zdominowany przez seks? dlaczego ludzie nie potafia byc w momogamicznych zwiazkach? rozmawiam z roznymi znajomymi i co chwile slysze,ze ta czy tamta ma FF . skad ta moda sie wziela? ja mam meza od 4 lat i nie wyobrazam sobie spotykac sie z kims tylko dla seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjgvkj
ja 10 lat zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko głupie baby podążaja za modą. Masz patologicznych znajomych, którzy nawet nei potrafią myśleć samodizlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest taki sam związek jak zawsze. A dlaczego ludzie nadają temu taką nazwę? Może taka moda po prostu i udają, że to jakoś bez zobowiązań i niby coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjgvkj
* za 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest FF????
co to jest FF?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratatatam elu
ja mam 30 lat i nawet nie wiedziałam co to riming , gdyby nie kafe bym się nie dowiedziała ,a FF to mi się kojarzy z ciuchami z tesco ? one są modne teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Większość kobiet nie chce
stałego związku dziś konkubinat to prawie każda chce układ FF czy seks przygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradycjonalistka.6
to nie jest normlany zwiazek !!!! Fuck Friend spotykaja sie tylko na seks , po prostu ,wiec to nie jest to samo co chlopak-dziewczyna. nie ma planow na przyszlosc, nie ma jakiegos emocjonalnego zaagnzowania, rozmow na temat uczuc itd. to nie jest to samo co bycie para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkghlhbjkl
skoro jestes szczęsliwą męzatką to co Cie obchodzi co robią inni ? ja pierdole , zajmij sie soba glupia babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradycjonalistka.6
po prostu mnie to dziwi. nie poszlabym na taki uklad. wg mnie to brak szacunku do samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to są kochankami - tak się to kiedyś nazywało. Ale sama nazwa wskazuje przyjaciel. Czyli przyjaciel + seks, więc normalny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gxxxx
FF czyli krotko mowiac tak zwane kurestwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby nie kafe :)
nie wiedziałabym co to FF ktoś napisał "zwiążek bez przyszłości" nie zgadzam się-często małżeństwa też są bez przyszłości to co też FF spotykamy się i rozmawiamy o wszystkim - ja znam Jego marzenia i troski.Chodzimy do kina i do knajpek.A od niedawna jesteśmy blisko tak że bliżej nie można. On mówi że mam poszukać sobie kogoś kto lepiej zarabia a ja wiem że ze mną nie spełni swoich marzeń i od czasu do czasu pytałam czy kogoś znalazł ;) Teraz już nie pytam To co też FF Śmiem wątpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegoś takiego
jak FF zwłaszcza w przypadku kobiet-zawsze jest jakieś zaangażowanie emocjonalne.Rzadko zdarza się aby nie było a w takim razie to już jakaś więź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartosci to sobie poszukaj
w kosciele a nie w prawdziwym zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×