Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość olllaaaaaa

Na przekór-wątek NIEdietowy dla otyłych kobiet...

Polecane posty

Gość gość
Witam! Swoją pracę magisterską poświęciłam stereotypom otyłości oraz stereotypom płci. Badam kobiety. Moja ankieta internetowa trwa ona ok. 10 min. Jest to dla mnie bardzo ważne. Przesyłam link do badania. Każde wypełnienie się liczy. Walczmy razem ze stereotypami!!! http://coblab.org/badanie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iqacai super wspomaga metabolizm : ) polecam wam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spbchlo
Dzien Dobry Zapraszamy do nas..Stowarzysznie Pacjentów Bariatrycznych CHLO Prowadzimy Grupe Wsparcia w Krakowie i Warszawie pod fachowym okiem specjalistow z tamtejszych Osrodkow zajmujacych sie chirurgicznym leczeniem otylosci Akurat dzis mamy spotkanie w Warszawie a w sobote organizujemy Europejski Dzien Otylosci..wiecej informacji na naszym fanpagu i stronie internetowej https://www.facebook.com/Stowarzysze...trycznychCHLO/ www.chlo.com.pl warto przyjsc i posluchac specjalistow oraz osob ktore same przeszly te droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupienie suplementu Slimunox - dzięki niemu schudłam aż 8 kg w dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DbajOZdrowie
Drogie Panie. Rozumiem, że dieta ćwiczenia itp ale to się tylko łatwo mówi. Najgorzej jest zacząć. Dlatego proponuję na początek oczywiście poza stopniowym zmniejszaniem porcji jedzenia oraz choć niewielkim zwiększeniu wysiłku fizycznego (np. dłuższe spacery) skorzystać z naturalnych preparatów znacznie pomagających w odchudzaniu. Mogę poleci: Mango Afrykańskie - http://nplink.net/nDbF853c lub Green Coffee 5K - http://nplink.net/3eNj0JfL (aż 5000mg ekstraktu z zielonej kawy) - oraz Silvets - http://nplink.net/cVsxtmwU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motywować mozna się na wiele sposobów, ja wybrałam fitt spray. Ma wiele pozytywnych opinii i co najważniejsze dla mnie ma naturalne składniki. Rozpoczęcie kuracji stworzyło u mnie chęć zmiany i przemyślanych posiłków. Jestem po dwóch miesiącach, schudłam sporo bo 8 kg ale to też zasługa ustabilizowania posiłków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może po prostu mniej żreć ?? Kisnę z tego jak widzę takiego wieloryba , obowiązkowo leginsy i kok na głowie wcinającego jeszcze wieką bułę / drożdżówkę / kebaba / pąka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym przedstawić świetny produkt na odchudzanie, numer jeden w rankingu suplementów diety. Nie tylko pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, ale również oczyszcza organizm z toksyn, co stanowi ważny czynnik w procesie odchudzania. Po więcej informacji zapraszam na wskazany link http://nplink.net/JJvdj0WA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudnij ze mna!

Za rączke, jak małe dziecko wprowadze Cie w świat poprawiania swojej sylwetki.

Proponuje indywidualnie dopasowany pod Twoje potrzeby Plan odchudzania - diete, którą ułozymy wspólnie, zadnych gotowców, z produktów które lubisz. dodatkowo zaplanujemy Twoj trening pod obecne cele. dostosowany do Twoich priorytetów. bedziemy w kontakcie kiedy zechcesz, bedziemy obserwowac rezultaty, wymieniać doświadczenia, ewentualnie modyfikować plan dzialania jeśli zajdzie potrzeba. Podziele sie swoimi trikami ktore sam stosuje, dam calą mase wskazówek, dobierzemy ewentualna suplementacje

Pokaze Ci ze dbanie o siebie nie jest wcale takie trudne, nauczysz sie podstawowych zasad, aby w przyszlości kontrolowanie swojej wagi bylo nawykiem, nie wyrzeczeniem

cena 100 zł obejmuje współprace przez 4 tyogdnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schudnij ze mna!

Za rączke, jak małe dziecko wprowadze Cie w świat poprawiania swojej sylwetki.

Proponuje indywidualnie dopasowany pod Twoje potrzeby Plan odchudzania - diete, którą ułozymy wspólnie, zadnych gotowców, z produktów które lubisz. dodatkowo zaplanujemy Twoj trening pod obecne cele. dostosowany do Twoich priorytetów. bedziemy w kontakcie kiedy zechcesz, bedziemy obserwowac rezultaty, wymieniać doświadczenia, ewentualnie modyfikować plan dzialania jeśli zajdzie potrzeba. Podziele sie swoimi trikami ktore sam stosuje, dam calą mase wskazówek, dobierzemy ewentualna suplementacje

Pokaze Ci ze dbanie o siebie nie jest wcale takie trudne, nauczysz sie podstawowych zasad, aby w przyszlości kontrolowanie swojej wagi bylo nawykiem, nie wyrzeczeniem

cena 100 zł obejmuje współprace przez 4 tyogdnie.

 

kamil.slademkota@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa88

dziewczyny, otyłość to nie koniec życia i tu nie trzeba żadnej diety specjalnej, najważniejsze to się dobrze przebadać - pod kątem DNA. Ja byłam baaardzo otyła a wystarczyło pójsc się przebadac w klinice Dethloff oni tam mają iGenesis i proszę was - szybko wynik i od razu dostałam zalecenia i udało się wrócic do formy, zdrowsze jedzenie a równie dobre i trochę wisiłku. Teraz idę na inne moduły Igenesis do Dethloff, bo najlepiej się przebadać konkretnie a może wyjdzie coś ciekawego, więc laski i chłopcy badać DNA i działac 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaZ

Ja też chodziłam długo do Dethloff na Igenesis i po porady i powiem wam - ta kobieta i jej ludzie wyprowadzili mnie na prostą. Fenomenalna ekipa, bardzo mili i co najważniejsze z ogromną wiedzą. Sam test Igenesis - coś niesamowitego. Wynik szybko, konkretne informacje i bardzo bardzo rzetelna. Warto zadbać o siebie, a jakbym miała kogoś polecić, kto nas dobrze wesprze w tym to klinika Dethloff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellotoja

Ja ostatnio zakochałam się w pani dr Beaty Dethloff i w jej klinice. Przemiła i kompetenta kobieta. Duzo sie o sobie dowiedziałam w czasie paru godzin tam. Juz wiem, dlaczego nie mogę schudnąć choć robię co mogę. Testy DNA i inne zawarte w pakiecie pokazały jakie bledy zywieniowe popełniałam. Lekarze tam pomogli mi ułozyć nową, zbilansowana diete. Podarowano mi również pare trenigów personalnych abym obyła się z ćwiczeniami. Pakiet ma wszystko czego potrzeba, aby zaczac swoja przygode z zrzucaniem zbednych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spalaj tłuszcz podczas snu !!!

Nowe badania działają polecam gorąco !

Spadłam 10kg w miesiąc nic nie robiąc nie wstydzę się już rozbierać biust sie podniósł 🙂

gestyy.com/ey9UzF

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×