Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam idzie na basen

Co zabrać na pierwszą wizytę na basenie z 2 latkiem?

Polecane posty

Gość mam idzie na basen

W niedzielę planujemy jechać pierwszy raz na basen z naszą 2 letnią córką i problem w tym,ze nie wiem co muszę zabrać, napewno klapki,ręcznik,srtój,suche ciuchy,coś do picia i co jeszcze? czy czepek jest obowiązkowy? Czy jeżeli nie używamy już pampersów to nie zakładać czy lepiej założyć te do [pływania? Dajcie jakieś rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pampersy do pływania. Możesz wziąć kółko albo rękawki. Kosmetyki żeby dziecko umyć po pływaniu. Co do czepka to zwykle nie jest obowiązkowy , wystarczy spiąć włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie używa wcale to nie trzeba zakładać wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlo...
Dla pewnosci mozesz zalozyc te do plywania. Jak bedzie chciala siku, czy cos wiekszego, to pewnie powie, a te pieluchy latwo sciagnac (tylko potem sie nie nadaja do uzytku:) ), wiec wez jedna czy dwie w rezerwie. Cos do jedzenia na pewno tez, bo zglodnieje, chyba ze chcesz jej na miejscu frytki kupic :D Reczniki dwa dla dziecka- jeden zeby sie mogla na basenie wytrzec, a drugi po basenie i prysznicu. Rekawki, czy kolko do plywania, to opcjonalne. U nas czepki nie sa wymagane. Wez szampon i zel do mycia. (nie musisz jesli planujesz ja potem w domu wykapac) Suszarke do wlosow- nigdy nie wiadomo czy te na basenie sa sprawne Tyle mi do glowy na szybko przychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpiszz
ja jak byłam ze swoja dwulatką nad morzem (juz nie robila w pampersa) to jak była w wodzie a chcialo sie jej siku to szybko wychodzila i wołałą "siku" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama idzie na basen
Na basen mam jakieś 15minut samochodem także z jedzeniam poczekamy aż wrócimy do domu. Może faktycznie kupię te pampersy na pierwszy raz bo nie wiem jak zareaguje. A powiedzcie mi czy rękawki do pływania mają jakieś rozmiary? bo na koło chyba jest za mała. A można wziąć jakieś zabawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

15 min to dla dziecka stanowczo za długo po basenie. My dzieciom po dajemy po bananie do ręki przykrywamy ręcznikiem A sami się ubieramy w tym czasie. Jest  cisza i nie marudzą. Potem z pełnym brzuszkiem w spokoju przebieram dzieci i wychodzimy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklaneczk9a

przede wszytskim pampersa do wody zeby twoj bombelek nie "kacperzyl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×