Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dONA30

Przemoc psychiczna

Polecane posty

Gość gość
Dona30 jak potoczyly sie twoje losy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosczblakana ---- twoje dzieci sa juz niemal dorosle. Jakie sa ich relacje z ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student resocjalizacji
Przeprowadzam badania na temat "Przemoc psychiczna w związkach partnerskich a dalsze życie ofiar". Jeśli jesteś osobą pełnoletnią i kiedykolwiek doświadczałeś/łaś przemocy psychicznej ze strony partnera, dziewczyny/chłopaka, żony/męża to wypełnij tą ankietę! Jeśli znasz osobę która doświadczyła przemocy psychicznej udostępnij jej ankietę! Pamiętaj, że przemoc psychiczna to również krytykowanie, szantażowanie czy agresja słowna. Potrwa to chwilę a bardzo mi pomożesz. http://profitest.pl/s/9273/uIdEuPmC3Y0y5ZYk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy !! Proszę pomóżcie mi bo już nie wiem co zrobić. Mam 17 lat moi rodzice myślą sobie że się do niczego nie nadaje czyli że moje siostry są lepsze więcej pomagały że jestem gruba i non stop nie mam siły na noc, a teraz powiem jak to jest z mojego punktu widzenia, więc tak moje siostry już ze mną nie mieszkają nie mam oparcia w nikim tylko w moim chłopaku, pomagam ale nie tak dużo ponieważ tylko przychodzę do domu to jestem wykończona psychicznie jak nie w szkole to w domu non stop ojciec mówi jesteś gruba i może byś zrzuciła tego flaka starałam się jak mogłam byłam u dietetyka ale nic z tego dał mi jakiś przepis na dietę ale nie mam czasu sobie ale gotować katowałem się tymi dietami ale nic z tego. Moim zadaniem wg moi rodzice mnie nie kochają już nie mam siły poprostu do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez sie nie wydaje, żeby takie zachowanie aż nazwać przemocą. W zasadzie wszystko zalezy w jaki sposób wyrażane są te oznaki, o jakich Pani pisze. Kobiety, które doznaja przemocy psychicznej, bardzo czesto nie umieją nawet tak tego przedstawić, jak to wygląda naprawdę, bo wydaje im sie że przecież kazdy ma swoje problemy, kłotnie itp. Mówiąc, opowiadając o problemach często juz w głowie usprawiedliwiamy niektóre reakcje, przedstawiając sytuacje jakby były całkiem normalne. Być czy nie być w takim związku? A jak nie być, to jak się z niego uwolnić? Jest to dość trudne, bowiem mimo iż jesteśmy krzywdzone przez partnerów, to ich kochamy. Ja sama jestem w takim związku, mimo iż oboje mamy wyższe wykształcenie, nawet oboje robilismy podyplomówki. Mimo tego, będąc na terapii, stwierdzono jednoznacznie juz po pierwszym spotkaniu, że jest to mocny przemocowo związek. W sprawie szczegółów zapraszam na mojego bloga kobietanakrancuwytrzymalosci.pl Niektóre sprawy wygladaja z pozoru niepozornie, dopiero konretne przykłady pokazują w jakiej atmosferze trzeba żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prawie 40 lat chce z kimś porozmawiać o przemocy psychicznej w rodzinie podzielić się co ja przeżywam wysłuchać drugą osobę co też przechodzi gechenne. Jeżeli chcesz pospać wyzalic się posłucham napiszę też co ja przechodzę zostaw email na pewno się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy małżeństwem o 4 lat przed zawarciem związku małżeńskiego byliśmy para od 7 lat. Zawsze było wszystko wporzadku bardzo się kochaliśmy, jeden za drugim w ogień by wskoczył, w każdej sytuacji się wspieraliśmy... Ale czar prysł tuż po ślubie. Zaczęliśmy trochę się oddalać od siebie potem pojawiła się moja kochana córeczka za którą dziękuję Bogu teraz to jest takie moje małe światełko w tunelu, nadzieja. Cały czas pracowałam, zajmowałam się domem dzieckiem. Niestety kilka dni temu straciłam pracę i się zaczęły wieczne pretensje męża że nic nie robię nic nie umie , że jestem darmozjadem, wyzywanie od najgorszych, poniżanie, wyżywanie się za bele co czasami i nawet bicie. Z dnia na dzień jest co raz gorzej. Czasami myślę jak człowiek może tak drugiego traktować. Nie ukrywam że myślą o odejściu ale przez to wszystko straciłam wiarę w siebie ze może coś się udać tym bardziej teraz kiedy straciłam pracę która była dla mnie ważna bo dzięki niej było mnie stać na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzniecierpliwiony
" dONA30 2013.05.03 Czy ktoś wie jak się od takiej przemocy uwolnić???? Czy wogole się da. Jestem na skraju wykończenia, bez poczucia wartości, stara, brzydka do niczego, źle wychowuje dziecko, źle robie poprostu wszystko robie nie tak. To przeze mnie mnie zdradził, to ja się czepiam jak wraca wypachniony damskimi perfumami, to przeze mnie pije piwo codziennie, bo musi się przeze mnie odstresować. Czy ja jestem jeszcze komuś potrzebna????Przeze mnie jest wszystko źle.....chce odejśc, ale nie chce opuszczać mojego dziecka. Znowu przeze mnie by cierpiała. jedna wielka d**a. a może poprostu zażyć coś i dłużej pospać????? " Na czym polega ta przemoc psychiczna i kto ją powoduje ? Pisz prawdę i bez emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko ,wrócił mizogin i psychol zzzniecierpliwiony!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do wszystkich kobiet które uwolniły się od przemocy psychicznej. Czy zemściłyście się? Walczyliście o swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
" gość wczoraj Pytanie do wszystkich kobiet które uwolniły się od przemocy psychicznej. Czy zemściłyście się? Walczyliście o swoje? " Co to jest przemoc psychiczna i kto ją powoduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeśli chcesz dorobić do budżetu domowego nie wychodząc z domu, mam dla Ciebie ofertę. Praca w wolnych chwilach, polegałaby na wypełnianiu ankiet. Bez zobowiązań, bez wkładu własnego. Dla osób, które mają stały dostęp do internetu. Zarobki początkowo w granicach 50-200zł/msc Zarejestruj się: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16'52 ty zzzniecierpliwiony jestes psychiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czym polega ta przemoc psychiczna i kto ją powoduje ? Pisz prawdę i bez emocji. x Ty zniecierpliwiony naprawdę jesteś taki głupi czy tylko się zgrywasz? bo wierzyć się nie chce że istnieją tak tępi ludzie. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, przecież wszystko dokładnie opisała. Jest sporo książek i publikacji na temat przemocy psychicznej, polecam się dokształcić jak nie wiesz co to jest. Bo puki co robisz z siebie kompletnego niedouczonego idiotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wielu, wielu lat zzz tak bredzi na rozwodnikach/eks/wdowach/wdowcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu jest względnie "świezy" zniecierpka post, z 2016 roku , ale czasem mignie i taki z 2009 czy 2011 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykre , że niektórzy nie zdają sobie sprawy ze swojej głupoty , infantylność jest ich drogowskazem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×