Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Coraz trudniej o cnotliwą

Czemu coraz więcej kobiet ma za sobą seks bez związku?

Polecane posty

Gość Coraz trudniej o cnotliwą

Dla nas, facetów niebędących babiarzami coraz gorsze czasy. Coraz większa szansa, że się trafi na kobietę z niesmaczną przeszłością seksualną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś mało, która kobieta
ma zasady moralne i chce związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego, ze panowie coraz
czesciej maja niesmaczna przeszlosc, a mamy rownouprawnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobynek
Na czym polega smaczna przeszłość seksualna kobiety? Skoro istnieje niesmaczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 20lat,
ja jestem dziewicą i jakos nikt mnie za to nie wychwala, w srodowisku imprezowiczek ;p ja juz mniej ale mimo wszystko czuje sie ufo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby pozbyc sie balastu
ciekawe .... bo przed chwila czytalam topik o paniach, ktore sa dziewicami (wiek od 19 do 40-kilka) i one mowia, ze z nich faceci sie smieja, ze maja zasady, ze od nch uciekaja, ze jak uslysza, ze dziewica, to juz nie chca znac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsfesd
dlatego, ze panowie coraz czesciej maja niesmaczna przeszlosc, a mamy rownouprawnienie sssssss A Ty chcesz takiego z niesmaczną przeszłością faceta czy takiego porządnego? Skoro bronisz takich kobiet to pewnie ruchacza chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89kaasia89
Ja raczej bym zapytała dlaczego tak trudno znaleźć mężczyznę dla którego sex nie jest tylko przygodą i uczucia nie są zabawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety......
dlatego, ze kobiety cnotliwe są wyśmiewane, sama zastanaiwam się czy się po przyjacielsku nie puścić żeby nie być dinozaurem, takie żałosne czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby pozbyc sie balastu
a w odpowiedzi na pytanie autora na powaznie: dlatego, ze nie zawsze jest odpowiedni partner do zwiazku, i tylko z tego powodu mialyby sobie odmawiac prawa do przyjemnosci zwiazanej z kontaktami fizycznymi, pieszczotami, flirtowaniem? czasem jest tak, ze kobieta ma kolege do ktorego nie czuje milosci romantycznej ale duza sympatie i moga sobie nawzajem umilic chwile roznymi erotycznymi zabawami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efsswew
niestety...... dlatego, ze kobiety cnotliwe są wyśmiewane, sama zastanaiwam się czy się po przyjacielsku nie puścić żeby nie być dinozaurem, takie żałosne czasy fffff Wyśmiewane są ale tylko przez ruchaczy i inne kobiety. PS\\ lepiej z przyjacielem niż przygodnio czy na pierwszych randkach albo z nieznanym gościem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego, ze panowie coraz
//dfsfesd dlatego, ze panowie coraz czesciej maja niesmaczna przeszlosc, a mamy rownouprawnienie sssssss A Ty chcesz takiego z niesmaczną przeszłością faceta czy takiego porządnego? Skoro bronisz takich kobiet to pewnie ruchacza chcesz // x nie, to twoje myslenie i postrzeganie. ja chce porzadnego, ale to jak szukanie igly w stogu siana, bo wam sie wydaje, ze musicie rozsiewac nasienie po polach a my bedziemy wam wtedy klaskac. pokazujesz jakie plytkie macie widzenie i rozumowanie. nie daje aprobaty kobietom, lecz z drugiej strony skoro wy musicie to my mozemy i jeszcze jedna rzecz - z kims ten notoryczny seks musicie przeciez uprawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coraz trudniej o cnotliwą
A ja chcę taką, która seks uprawiała tylko w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89kaasia89
Może tutaj się wtrącę i zapytam: Mam taki problem. Wczoraj spotkałam się z chłopakiem z którym łączą nas tylko relacje koleżeńskie. Byliśmy u niego i tak się zagadaliśmy że zrobiło się tak późno że postanowiłam zostać na noc. Na początku kazałam mu spać na podłodze ale potem powiedziałam że jak będzie spał na drugim końcu łóżka to może się położyć. Spaliśmy tak całą noc.Nic między Nami nie zaszło. Rano tylko jak się obudziłam,nie wiem taka chwila słabości i się do niego przytuliłam. Czy może sobie pomyśleć że jestem łatwa albo że coś może między Nami być??Dodam że poza przytuleniem nic nie było nawet pocałunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze ..........345ioty
dlaczego faceci moga bzykac na prawo i lewo mogą zdradzac kłamamc robic co im sie tylko chce a jak kobieta przespi sie z kims bez związku to odrazu jest dziwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89kaasia89
Sex bez związku tzw. sex bez zobowiązań też mnie nie bawi. Ale niestety trudno o to żeby znaleźć kogoś kto myśli tak samo w tych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze ..........345ioty
89kaasia89 a jak on się wtedy zachował ? przytulił cię odtracił powiedział cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo oni sa zbyt tepi by topojac
dlaczego faceci moga bzykac na prawo i lewo mogą zdradzac kłamamc robic co im sie tylko chce a jak kobieta przespi sie z kims bez związku to odrazu jest dzi**a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsdfe
bo oni sa zbyt tepi by topojac dlaczego faceci moga bzykac na prawo i lewo mogą zdradzac kłamamc robic co im sie tylko chce a jak kobieta przespi sie z kims bez związku to odrazu jest dzi**a? xsssssss Kto mówi, że facet może bzykać na prawo i lewo? Jeśli facet nie będzie miał przygodnego seksu to będzie miał marne szanse na związek. Bo żadna nie chce prawiczka, który czeka na związek z seksem. To Wy nastawiacie się by facet miał jak największe doświadczenie seksualne. Tak więc to, że Wy chcecie ruchaczy nie znaczy, że my będziemy chcieli dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89kaasia89
własnie przytulił też. Później jak już wstaliśmy. Tak sobie myslałam o tym że to nie powinno się wydarzyć i widział że coś jest nie tak i zapytał ale mu nie powiedziałam o co chodzi. Przedchwilą napisałam do niego wiadomość że mi głupio ze tak wyszło,że poprostu chwila słabości. Odpisał mi że rozumie i to jak nasza dalsza znajomość będzie dalej przebiegać zależy ode mnie. I własnie tu moje pytanie czy on nie pomysli że jestem łatwa i może liczyc na sex bez zobowiązań,lub że myślę o nim powaznie?? Naprawdę to tylko chwila słabości bo nie mysle o związku bo już się przejechałam nie raz na facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilu89
coraz wiecej ale i tak za malo. jeszcze facetow nie przescignelysmy, nie chodzi o zawody, ale dosc hipokryzji. kazdy niech robi co chce, jak sie nie dba o kobiety w zwiazku, to chociaz tyle sie im nalezy, zeby bez wiekszego halo mogly sie spotykac z kim chca i kiedy chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślisz, że będąc puszczalska
masz prawo wymagać porządnego, wiernego faceta na, którym się nie przejedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo oni sa zbyt tepi by topojac
tylko, ze to faceci szukajac lasek na przygodny seks wlasnie dziwkami jak zwiesz je robia, a potem je nie chca, chca posuwac duzo lasek by miec to smieszne swoje doswiadczenie, a potem sie dziwia, czemu juz tu wszystkie sa wyroochane? co za brak logiki w facetach, bosheee padam na twarz, faceci sa tak tepi ze az boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ret45t6y65g
lilu89 coraz wiecej ale i tak za malo. jeszcze facetow nie przescignelysmy, nie chodzi o zawody, ale dosc hipokryzji. kazdy niech robi co chce, jak sie nie dba o kobiety w zwiazku, to chociaz tyle sie im nalezy, zeby bez wiekszego halo mogly sie spotykac z kim chca i kiedy chca ffffffff Mężczyzn mało to robi ale często kobiety robi to dużo ale rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89kaasia89
Zanim mnie ocenisz przeczytaj powyższe posty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsdfe
bo oni sa zbyt tepi by topojac Po pierwsze nie uogólniaj, że każdy takiej szuka bo temat pokazuje, że nie każdy. Gdybyście nie naśmiewały się i nie gardziły prawiczkami to nikt nawet nie musiałby szukać przygodnego seksu. Ja nie szukam przygodnego seksu i mam prawo "dziwia, czemu juz tu wszystkie sa wyroochane"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89kaasia89
Chyba że odpowiedziałeś na moje pytanie.Jak uważasz że jestem puszczalską i faceci tak to odbierają to ok,dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Byliśmy u niego i tak się zagadaliśmy że zrobiło się tak późno że postanowiłam zostać na noc. Na początku kazałam mu spać na podłodze" x Za rozkaz spania na podłodze to Ty z liścia powinnas zarobić. Co za bezczelność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsf
Są kobiety, które gardzą prawiczkami i wolą ruchaczy Są kobiety, które gardzą prawiczkami bycie ruchaczem akceptują Są kobiety, które gardzą prawiczkami wiążą się z ruchaczem ale narzekają, że są ruchaczami itp. Podobnie jest u mężczyzn z tym, że są mężczyźni preferujący tylko dziewice zaś w przypadku kobiet takiej sytuacji odnoszącej się do prawiczków nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89kaasia89
Oj nie tak dosłownie kazałam.Poprostu powiedziałam żeby spał na podłodze. A to nie jest odpowiedź na pytanie z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×