Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Coraz trudniej o cnotliwą

Czemu coraz więcej kobiet ma za sobą seks bez związku?

Polecane posty

a ja mam za sobą związek bez seksu i co powiesz autorze???wbrew pozorom znalezienie kobiety nieskażonej seksualną przeszłością nie jest takie trudne...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfgfer
dziewica jeszcze Jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewico takie jak ty
to wyjatek. poza tym byc moze uprawialas petting nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dryń dryń
Boże bo ja już nie wytrzymuje z tymi ludźmi!!!!! /Są kobiety, które gardzą prawiczkami i wolą ruchaczy Są kobiety, które gardzą prawiczkami bycie ruchaczem akceptują Są kobiety, które gardzą prawiczkami wiążą się z ruchaczem ale narzekają, że są ruchaczami/ SĄ KOBIETY,KTÓRE GARDZĄ RUCHACZAMI I WOLĄ PRAWICZKA SĄ KOBIETY,KTÓRE GARDZĄ RUCHACZAMI BYCIE PRAWICZKIEM AKCEPTUJĄ istnieje jeszcze kilka kombinacji tego typu,ale nie chce mi sie wszystkich wymieniać. SKończcie wreszcie z tymi żałosnymi wywodami jak to kobiety kochają ruchaczy i gardzą prawiczkami. Dlaczego jak tysiąc razy tu napiszę,że ja nienawidze ruchaczy,nie cierpie,pogardzam ich podejściem do życia,kobiet i do seksu to nikt na to nie zwróci uwagi i dalej będą się użalać,że nie ma takich kobiet jak ja? chyba pozostaje mi się zabić,skoro i tak nie istnieje. Przykro czyta się takie rzeczy o sobie.Szczególnie jak sie staram komuś wybić z głowy to chore myslenie. Nie wiem za co miałabym woleć frajera,dla którego seks jest zabawą przechwala sie durnym kolegom podbojami jednocześnie gardząc kobietami? to tak żałosne że ja nawet nie potrafie polubić kogoś takiego,nie mówiąc już o pokochaniu!! Ja osobiście uważam,że doświadczenie seksualne na zasadzie ruchania dziwek w klubie jest tylko i wyłącznie szkodliwe,uczy faceta jak sie rżnąć dla zabawy,nierzadko po pijaku,dla spuszczenia z krzyża.Po co mi taki facet,żeby smiał się z mojego podejścia do seksu? Żeby były o to spory? żebym miała problem z zaufaniem? żebym sie wiązała z kimś kogo mam za prymitywa? żebym cierpiała jak mnie zdradzi 'dla zabawy'? żebym była pozbawiona poczucia,że jest tylko mój i łączy nas duża intymność? ruchacze nie wiedzą nawet co to jest intymność! Ja nie po to mam uczuciowe podejscie do seksu,żeby sie jarać kimś kto ma sportowe.Żeby czekać z cnotą na frajera aż sie wyszaleje. Bo to tak,jakbym oszczędzała pieniądze czekając aż druga osoba wyda swoje.Nie do końca trafne porównanie ale nie wiem jakie dać inne. Nie powiem,że szaleje za prawiczkami z kafeterii,którzy mają dziwne teorie na temat kobiet i ciągle sie użalają na to samo.Ale niech mi nikt nie wmawia,że wole ruchaczy,bo oszaleć już od tego można! To powinno być oczywiste że skoro sama sie szanuje to nie oddam się komuś kto nie ma szacunku do kobiet i do swojego ciała. Powinno być oczywiste,że szukam kogoś na swoim poziomie,kto tak samo czeka na mnie jak ja na niego.Albo jest po nieudanym związku,,to zaakceptuje bo różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dryń dryń
takich jak ty jest bardzo malo. poza tym pewnie jestes bardzo mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dryń dryń
nie jest nas aż tak mało a nawet jeśli,to jednak i tak jesteśmy i takie pomijanie nas w tego typu tematach,statystyki wykluczające kobiety o innym podejściu jest chamskie i podłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dryń dryń
i mnie osobiście to boli.Jak widać kobiety szukające porządnego mają nawet trudniej niż porządni szukający porządnej...ich istnienia przynajmniej sie nie neguje,a nas tak jakby nie było,żal do świata,że "nie ma dla kogo być porządnym bo nie ma porządnych " no paranoja jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dryń dryń
i żebyś mi więcej nie pisał takich rzeczy,skoro wiesz już,że nie każda wielce leci na ruchaczy,bo skłamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjuyt54321
ale z kims mają ten sex , tak!? pewnie z polakami ruchaczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcjfosoffgdcv
Z ruchaczami a zkim niby ?przeciez kobiety chca ruchaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dryń drynń
nawet jak kobiet nie chce babiarza, to nie znaczy ze chce prawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gxxxx
Jaka jest roznica miedzy dziewica a nie dziewica? Do dziewicy jest pociag a do nie dziewicy kolejka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle pada
Tak bardzo Wam zależy co powiedzą koleżanki? A może one zazdroszczą, że się oddały pierwszemu lepszemu? Oczywiście do tego żadna się nie przyzna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co uprawiala seks
bez zwiazku to zwykla puszczalska zdzira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dauny ludzie wy
co racja to racja, juz jakas laska wczesniej pisala, wy chcecie ruchac kazdą i zdobywac doswiadczenie a później na żone nie ma kobiety i nie bedzie bo namawiacie do analów! ps. jestem dziewicą! cudem! ale juz mysle zeby bylekomu dac i miec to za sobą bo mam 20 lat i wsrod kolezanek tylko ja zostalam , wyglądam jak lalka ;p nie chwaląc sie i powodzenie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wczoraj spotkałam się z chłopakiem z którym łączą nas tylko relacje koleżeńskie. Byliśmy u niego i tak się zagadaliśmy że zrobiło się tak późno że postanowiłam zostać na noc. Na początku kazałam mu spać na podłodze " Na Podłodze. "U niego". Dobre.:D 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Life is brutal i to jak
Ja dalej żyję jak naiwny romantyk i mam nadzieję że spotkam dziewicę. Seks dla mnie jest zbyt intymny by kochac sie z kobieta ktora ma doświadczenie w tej dziedzinie. A czy w zwiazku czy bez niema roznicy skoro zwiazek sie rozpadl to znaczy ze mial slabe fundamenty a wiele zwiazkow widze ze jest na sile utrzymywanych by moc sie bzykac bez poczucia winy i zabawy w uwodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26letnia dziewica
ja jestem nadal dziewicą, pomimo kilku wczesniejszych związków, i czuje sie z tym dosyc dziwnie bo teraz wszyscy na pierwszej randce juz idą do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci chca na
pierwszej randce bo wiekszosc panien latwa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 28 lat i też dziewica
do tego mam powodzenie, ale chcę poczekać z tym do ślubu, bo chcę dzielić siebie i swoją intymność TYLKO z JEDNYM mężczyzną, który będzie mnie traktować poważnie i z szacunkiem i który będzie się cieszył, że ma żonę... v Znalazłam takiego, też nie jest doświadczony :) (mimo, że jest przystojny) i bardzo się cieszę z tego powodu!! Wielu znałam cwaniaków, którzy myśleli, że jak mi posłodzą, to zaraz na nich polecę. Niedoczekanie. A ten to sam mi mówi o ślubie jak o szczęściu. v Znam sporo takich dziewczyn jak ja!! tylko one nie są imprezowiczkami, a pewnie Wy w złych miejscach ich szukacie i potem się dziwicie. Jeśli myślicie, że takich z wartościami nie ma, to znaczy, że media już Was zmanipulowały swoją modą na rozwiązłość. Szukajcie wiedzy w innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijąca poranną kawę
Po prostu takie są czasy tzw.rozluźnienie seksualne przyszło do nas z zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam na pytanie autorowi
bo dziś kobiety nie chcą związku wolą właśnie uprawiać przygodny seks z burakami ( czasem wpadają i to jest 99% samotnych matek) ewentualnie jakieś seks układy. Jak mają ok 30 to się budzą i chcą związku z porządnym mężczyzną i wtedy kłamią ze wszystkich sił by on się nie dowiedział o ich przeszłości bo takiej porządny facet kobiety nie chce. Same również oczekują, że ten porządny facet będzie doświadczony ale jak on ma być doświadczony skoro za młodu żadna takiego nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety nauczyly sie walsnej seksualnosci i korzystaja z niej taka samo jak mezczyzni ze swojej, sa panowie ktorym to przeszkadza ale to juz ich problem, swoja droga sa jakis stowarzyszenia dla dziewic i dziwicow i tam moga sie laczyc w pary osoby kt maja , w tym wzgledzie, takie same poglady;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze ..........345ioty
89kaasia89 nie wydaje mi się zeby on pomyslał ze przytulając sie do nie jestes łatwa. jak powiedziałaśze on powiedział, że od ciebie teraz bedziewyglądała wasza anajaomość to byc może on by chciał z Toba czegos powazniejszego np. zwiazek.. samam teraz musisz zobaczyć jak on bedzie sie zachowywał a wtedy bedziesz miała jasnosc sytuacji. ale niewydaje mi sie zeby tylko przez to przytulenie tak o tobie pomyśłał bo przecież przytulić sie mozna tez jak do przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest równouprawnienie,kobiety też uwielbiają seks,czasy się zmieniają ,jesteśmy coraz bardziej wyzwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsre3w
Bo jest moda na k..stwo w mediach lansowana. A kobiety są naiwne, łatwo je można przerobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aniellla
i musicie sypiac z burakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dsre3w Bo jest moda na k..stwo w mediach lansowana. A kobiety są naiwne, łatwo je można przerobić." xxxx tak n ajczesciej mowia faecci kt sa slabi w te klocki stad bardzo ich denerwuje ze kobiety maja coraz to szersza skale porownan;-) xxx do aniellla i musicie sypiac z burakami? xxxx tych kt faceci uwazaja za rywali czesto anonimowo wyzywaja, na ogol kobiety zupelnie inny model nazywaja burakiem - mozna ich po tym poznac ze nie udaje im sie przespac z kobieta na kt maja ochote;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aniellla
studentki sypiaja z prostackimi dresiarzami bez szkoly. taki ktos nie jest burakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×