Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Coraz trudniej o cnotliwą

Czemu coraz więcej kobiet ma za sobą seks bez związku?

Polecane posty

nie, niekoniczenie;-) poza tym nie ugolniaj na calosc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aniellla
to byl tylko apel do tych, ktore dla dobrej zabawy potrafia isc do lozka nawet z niepismiennym pakistanczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele morele trrele
A ja przespałam się z chłopakiem pierwszy raz w wieku 24 lat po czym on mnie zostawił :D I co? Jestem dzifką? A miałam mega moralne zasady, do czasu. Wyszło jak wyszło... Nie zmieniły mi się standardy. Minął rok a ja z nikim tego nie powtórzyłam mimo,że miałam masę okazji. Jestem imprezowa, w końcu studia. Imprezuję często, często śpię z jakimiś kolegami (zwyczajne spanie), nigdy nie doszło do niczego więcej niż pocałunek. Wiem, tak też być nie powinno. Nie warto mieć zasady, nie warto trzymać "tego" dla "jedynego". Dziewczyny nigdy nie ma gwarancji i po ślubie może Was zostawić, ten "jedyny" pfff... Farsa jakaś! Znam koleżanki, które również mega imprezują, są ode mnie starsze i ciągle są dziewicami (wliczam wszelkie formy seksu). Więc te bajki,że na imprezie nie spotkasz dziewicy też między okładki można włożyć. Bo na jednym wyjściu na 5 dziewczyn, 3 z nas potrafiły być dziewicami. To,że w piątek jesteśmy na imprezie a w sobotę na konferencji to o niczym nie świadczy. Jak rozmawiam z facetami żaden nie chce dziewicy, żaden nie chce też puszczalskiej. Co facet to opinia. Dla mnie są ważniejsze rzeczy niż to czy ktoś jest dziewicą/prawiczkiem. To tak naprawdę pierdoła... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trele morele morele trrele
to akurat pierdola, ale jak dziewczyna sie puscila bez zwiazku to juz jest to istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie warto mieć zasady, nie warto trzymać "tego" dla "jedynego". Dziewczyny nigdy nie ma gwarancji i po ślubie może Was zostawić, ten "jedyny" pfff... Farsa jakaś!" xxxx warto miec zasday ktore my sami ustalamy - anie nam ktos/cos narzuca;-) xxx ak rozmawiam z facetami żaden nie chce dziewicy, żaden nie chce też puszczalskiej. Co facet to opinia. Dla mnie są ważniejsze rzeczy niż to czy ktoś jest dziewicą/prawiczkiem" xxx jak w ogole mozna oceniac czlowieka przez pryzmat blony;/ gdy bylam jeszcze dzieiwca - startowla do mnie chlopak ktory bardzo podkreslal, ze chce zwiazac sie z dziewica - i to go zdyskwalifikowalo w moich oczach ;/ nie chcialam byc zkims o takich wartosciach;/ xxx to istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele morele trrele
poznajesz dziewczynę, idziecie na randkę i co zadajesz jej pytanie, co kiedy, jak, z kim i dlaczego? Bo ja tego nie czaję. Jak osoby, które wymagają bycia dziewicą/prawiczkiem od partnerki/partnera to sprawdzają? I w którym momencie? Przecież to szybko widać jakie kto ma podejście do tych spraw, czy leci z pierwszym lepszym itp. Jak widzę,że facet ma naturę tzw. ru...cza to dziękuję do widzenia, na imprezę kolega ale nic więcej. Zresztą mam już tak serdecznie dosyć facetów choć opędzić się od Was nie mogę,że na razie nie chce nic. Nigdy nie wiadomo jak kto gra i kiedy udaje. A prawda jest taka,że facet zabiega dopóki nie zaliczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trele morele morele trrele
ale chyba pierwszy seks mialas w zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j,bhlj
jjhj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele morele trrele
żadnej umowy nie było, tak to był związek ale zbyt szybko się zgodziłam. Bo tyle było zapewnień. Ja nie miałam żadnych oczekiwań, po prostu tylko się rozczarowałam bo wszystko prawie okazało się być kłamstwem. Najlepsze,że jeszcze za wszystko przepraszał dwa tygodnie bo "taką krzywdę Ci zrobiłem" Heh :D komedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trele morele morele trrele
wspolczuje ci, pewnie jestes wrazliwa dziewczyna. odnajdziesz jeszcze swoje szczescie w postaci porzadnego faceta, ktory cie nie wykorzysta i potraktuje w pelni powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma sporo czasu na szzukanie
porządnego mężczyzny bo na takiego nie ma chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele morele trrele
śpieszy bo co? :D Wszyscy pouciekają, wymrą, zwiążą się? :D Ehh :D Ludzie, ludzie :D Fakt,że pewnie przesadzam bo teraz każdemu z góry mówię nie, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Co tydzień mam co najmniej 3 zaproszenia na kawę. Dziś właśnie nie poszłam. Na brak powodzenia nie narzekam. Ale nie zamierzam już chyba- póki co- chodzić na randki itp. Każdy i tak udaje jaki super zarąbisty i wartościowy nie jest. Wolałabym żeby z kolegi jakiegoś dobrego ktoś stał się chłopakiem. Przynajmniej bym znała dobrze te osobę, w róznych sytuacjach idealiści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do trele morele morele trrele ale chyba pierwszy seks mialas w zwiazku?" xxxx hahaha - jasne wiekszosc facetow pierwszy seks ma w zwaizku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trele morele morele trrele
ale kolega moze cie nie podniecac, mozesz go tez znac od roznych stron i tym samym miec pojecie o jego cechach i wadach, ktore cie draznia. jak kolega jest dla ciebie niezbyt przystojny i sie w nim zakochasz, to wyjdzie z tego zwiazek, w ktorym seksualnosc, chemia, pozadania beda na dalszym planie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfer
hahaha - jasne wiekszosc facetow pierwszy seks ma w zwaizku :P RoR akurat kobiety wymagają doświadczenia więc najczęściej faceci nie mają pierwszego razu w związku ewentualnie korzystają z prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele morele trrele
ano widzisz i tak źle i tak niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiursxcvb
gdzie wy tych normalnych dziewczyn szukacie, ze nie mozecie znalezc? Przed monitorem komputera? Moje kolezanki wszystkie byly normalne. Takich co by nie mialy szacunku do samej siebie nie znalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele morele trrele
oiursxcvb - prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsafwder
oiursxcvb gdzie wy tych normalnych dziewczyn szukacie, ze nie mozecie znalezc? Przed monitorem komputera? Moje kolezanki wszystkie byly normalne. Takich co by nie mialy szacunku do samej siebie nie znalam. ddddd My chociaż szukamy a Wy ciągle kłamiecie, że chcecie porządnych mężczyzn. Kłamiecie bo co innego widać w życiu. Ciągłe narzekania jakich to złych macie facetów. Widać też po liczbie samotnych matek, że raczej porządnych facetów nie wybieracie skoro was porzucają z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och boleję
coraz więcej szmat starych-pomarszczone to to,koślawe ale o jednym myslii te szmaciska mają dzieci ,jaki mają dać przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiursxcvb
a kto powiedzial ze kobiety wymagaja doswiadczenia? Glupie wytlumaczenie mezczyzn na ich ruchacze sklonnosci. Moja kolezanka byla dziewica kiedy poznala swojego chlopaka, a on byl prawiczkiem. Oboje mieli po 25 lat. Ona mi do telefonu ze szczescia plakala. Razem wszystko zaplanowali. Kupili ksiazki i uczyli sie siebie. z tego co wiem nadal sa w lozku szczesliwa para po kilku latach malzenstwa juz. Swietnie sie dogaduja w lozkowych sprawach bo od poczatku byli otwarci i na tym samym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiursxcvb
FSad A kto tu narzeka oprocz ciebie??? Moje wszystkie porzadne kolezanki maja porzadnych facetow. Wsrod moich znajomych nie ma ani rozwodow, ani samotnych matek. Moze masz po prostu niewiele do zaoferowania, ze zadna normalna cie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele morele trrele
tylko dlaczego tak często porządny jest równocześnie niezaradną ciepłą kluchą, nudną mameją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgnf
ghgyjgj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsafwder
trele morele morele trrele tylko dlaczego tak często porządny jest równocześnie niezaradną ciepłą kluchą, nudną mameją? kkkkk Dla młodej kobiety/dziewczyny porządny facet jest właśnie ciepłą kluchą dla dojrzałej emocjonalnie czy życiowo kobiet już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsafwder
oiursxcvb FSad A kto tu narzeka oprocz ciebie??? Moje wszystkie porzadne kolezanki maja porzadnych facetow. Wsrod moich znajomych nie ma ani rozwodow, ani samotnych matek. Moze masz po prostu niewiele do zaoferowania, ze zadna normalna cie nie chce? 444444444444444 Tak się składa, że kiedyś chciała ale nie czułem tego samego - czy twoim zdaniem miałem ją okłamywać tylko po to by nie być później nazywanym felernym facetem bo z nikim nie byłem? Poza tym ja tu nie narzekam tylko pisze jakie są fakty. Najczęściej porządnych facetów za młodu nie chcecie. Dopiero jak się "wybawicie" albo dostaniecie właśnie po dupie od życia to zaczynacie patrzeć nieco inaczej. Twoje koleżanki muszą być dojrzałe emocjonalnie skoro nie są samotnymi matkami itp. i dlatego wiążą się z porządnymi jak piszesz facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta67
Witam. Mam pytanie ostatnio mój partner dotknął mnie tam . Nie wszedł we mnie tylko dotknął lekko czy jest prawdopodobieństwo ,ze mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele morele trrele
fsafwder umiem odróżnić jedno od drugiego. Ja np. jestem bardzo aktywna, pomysłowa, robię 100 rzeczy na minutę. A Ci tzw porządni faceci, o ktorych piszesz są zwykle niebywale nudni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×