Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nabeelah

W co się ubrać na koncert ?

Polecane posty

Jutro idę na urodziny BWSpoland, będzie grał Sitek/Buszu/Temate. Cała impreza będzie w klubie Estrada w Bydgoszczy, po koncercie oczywiście afterparty. I nie mam zielonego pojęcia co założyć. Błagam, pomóżcie ! Zazwyczaj na koncerty chodziłam w dresach, bluzie i do tego jakaś koszulka z diila, czy stoprocent. Będzie tam chłopak, który bardzo mi się podoba i chciałabym się ubrać trochę inaczej niż zwykle. Jednak nie za bardzo znam się na modzie i na tym co noszą dziewczyny na takie koncerty, gdyż zazwyczaj chodzę w dresach i męskich koszulkach, bo tak mi najwygodniej. Z góry dzięki :) 5!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna majówka z mj
NO SZPILKI , NAJLEPIEJ MIĘTOWE , RÓŻOWE SZORTY I JASNOŻÓŁTY TOP :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arka98
nie wiem czy wiesz, ale teraz house wypyścił taką kolekcję Glastonbury Girl, tutaj możesz o niej poczytać http://shushu.pl/blog/glastonbury-girl-house/ i tam właśnie jest dużo ubrań na koncerty i festiwale muzyczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubierz ie w to co bys wlozyla na jakas impreze ze znajomymi - wizytowo, ale nie babciowo i nie wyzywajaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie też się nad tym długo zastanawiałam, ale na przykład na tegorocznego openera nie chciałam zbytnio przesadzać i szaleć. Stanęło na krótkich spodenkach z h&m'u, podkoszulku białym, na to koszula od z stadiwaiusa idąca w taki hippie vibe no i nierozłączna saszetka pitbull, którą dostałam od chłopaka. O taka właśnie https://pitbull.warszawa.pl/akcesoria/akcesoria/saszetki.html nie jest zbyt kobieca, ale za to sprawdziła się idealnie, więc jak ktoś chce obronić się przed kradzieżą, to to jest chyba najlepszy sposób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×