Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebawem zamężna

W czym do ślubu cywilnego?

Polecane posty

Gość gość
A moim zdaniem kiecka to tylko kiecka i należy założyć taką, jaka się podoba. Tradycja białek sukni ślubnej nie jest znowu taka dawna, ma raptem może 200 lat. Wcześniej kobiety brały ślub w najlepszej sukni jaką miały i koniec. Nie dajmy się zwariować, czemu laska ma nie mieć balowej ogromnej kiecy jeśli ma ochotę? Bo symbol? W d***e mam taki symbol, z bańdziochem w 7mym miesiącu do ołtarza można w ślubnej a do urzędu nie? WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość det
no tak z brzuchem do ołtarza a do cywilnego nie można, obłuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jakaś prosta, bez falban i zbędnych ozdób, może być krótsza, ale nie mini lub długa, Ale fajnym rozwiązaniem jest też damski garnitur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bede szla w czarnej sukni slubnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc353
hej, ja mam piekna biala sukienke idealna do slubu cywilnego nowa z matkami do niej mam bolerko, jest biala ma srebrno bialy gorsecik z tylu zapinana na zamek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrusia_4378
Raczej nie musisz informować, no chyba , że bardzo Ci na tym zależy –jednak wiadomo ,każda z nas lubi się stroić, ja ostatnio znalazłam na rodzinną kolację, elegancką aczkolwiek nie za krzykliwą sukienkę www.evita.com.pl zrezygnowałam z dodatków (mimo,ze mają szeroką ich game) właśnie na rzecz minimalizmu,który tez sobie cenię …. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę mieć "normalna" białą suknie ślubną typu beza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zap*****l do slubu w dresie domowym jak nie chcesz sie odpiepszyc jak stróż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zap*****l do slubu w dresie domowym jak nie chcesz sie odpiepszyc jak stróż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikitikixd
A czy my, biorące ślub tylko cywilny jesteśmy gorsze? Ułomne? Nie ! Wezmę ślub cywilny, bo narzeczony po rozwodzie, ale uważam, że lepsze to niż iść do Kościoła z brzuchem, że niby taka święta i do tego ta biała kieca. Ach, zapomniałam jeszcze, przed ślubem było 10 facetów ! Mało to takich? A ślub z dzieckiem na ręku? To nie grzech, ale już taki w urzędzie to uuuu. Mam gdzieś, to, co mówią inni. To będzie mój dzień, moja przysięgą i zamierzam wyglądac pięknie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje kochana :) jestem tego zdania co Ty.ja slubuje 21.06 a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikitikixd
Mt dopiero planujemy na koniec tego bądź początek przyszłego roku, ale mamy już zarys jak ten dzień będzie wyglądał no i rozglądam się za sukienka, co gdzie można kupić by później nie mieć stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do ślubu cywilnego poszłam w lekko kremowej koronkowej sukience w ołówkowym kroju z delikatnymi kokardkami na plecach. Znalazłam ją w salonie Evity na Długiej. Panie dopasowały ją do mnie i po zaledwie 7 dniach mogłam ją odebrać :) Dodatki dopasowane do sukni i wszystko na miejscu. Zależy co komu się podoba :) ja postawiłam na elegancję i romantyzm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak byłam świadkowi wybierałam sukienkę z http://evita.com.pl/ tam masz typowo okazjonalne kiecki, naprawdę jakościowa są ok. Ja to jestem strasznie wybredna,a ze mieli spory wybór to mogłam sobie poprzymierzać co nie co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Mam pytanie,czy szpilki w panterkę będą dobrym dodatkiem do sukienki na ślub cywilny(ja będę Panną Młodą)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem w tym, w czym się chce i w czym się dobrze czuje :) Myślę, że nie ma przeciwwskazań, aby pójść w długiej sukni, takiej jak http://emmimariage.pl/blog/category/suknie-slubne-2016/ - niektóre pary nie biorą kościelnego, dlaczego by rezygnować ze swojej wymarzonej kreacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokkakko
Ja swoją sukienkę znalazłam u Violi Piekut, ta projektantka ubiera gwiazdy i zwykłe kobiety, wie w czym dobrze się wygląda. Ja byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 8.05.2018 o 11:18, Gość Mokkakko napisał:

Ja swoją ...enkę znalazłam u Violi Piekut, ta projektantka ubiera gwiazdy i zwykłe kobiety, wie w czym dobrze się wygląda. Ja byłam zadowolona.

A wymyśliła już cokolwiek własnego, czy dalej zrzyna chamsko cudze projekty?

plotek.pl/plotek/56,79592,23867200,piekut-ubiera-polskie-gwiazdy-ale-jej-...enki-to-kopie-dowodow...enki-to-kopie-dowodow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×