Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tinet

Ja ją kocham - ona mnie nie, co z tym zrobic?

Polecane posty

Gość Apolonia9798
Mówię Wam jedną z niewielu osób która zna się na magii jest wróżka Sigita. Opowiedziała mi jak zrobić skuteczny rytuał miłosny i co ważne zadziałało!! Chłopak w końcu mnie zauważył i teraz ciągle adoruje. Kontakt to tej Pani jest na stronie http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że nie powinnam bo ten Pan tego nie chce ale muszę go pochwalić. Pomógł mi pan od białej magii, ma stronę http://magia-anielska.pl Jego rytuał zdziałał cuda i odzyskałam męża, chociaż rozwód był już praktycznie przesądzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że też niektórzy ludzie lubią się tak umartwiać i pielęgnować w sobie nieszczęśliwą miłość. Byłam ze 2 razy w życiu zakochana nieszczęśliwie i gdy uzmysławiałam sobie swoje beznadziejne położenie i brak rokowań na przyszłość po prostu odpuszczałam. Wychodzę z założenia, że najlepszym i naszczerszym uczyciem jest takie, które wychodzi od obojga ludzi w jednym czasie, kiedy oboje są sobą zainteresowani, kiedy oboje są w sobie zakochani. Nigdy nie rozumialam chodzenia za kimś i żebrania o miłość bo w moim mniemaniu zasługiwałam na kogoś kto mnie pokocha ot tak, bo mu się coś we mnie spodoba i to właśnie ja będę dla niego tą jedyną. I w końcu się doczekala. Poznalam mężczyznę, który pokochał mnie całym sercem, dla którego jestem najważniejsza i którego ja również bardzo kocham. Ta miłość pojawiła się z nikąd, nie szukałam jej. Jeśli ktoś was nie chce to naprawdę... dajcie sobie spokój. Goniąc za kimś kto się wam wymyka możecie przegapić kobietę/mężczyznę, która/y naprawdę wart jest miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnj

Nie jesteś żałosna. Zaryzykowałaś i się nie udało. To jest odwaga pomimo strachu zrobić coś co jest prawie zawsze skazane na porażkę. Nie żałuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Tez odpuszczam i mi z tym lepiej. Powiedz mi ktos czy warto zachowac te znajomosc jako kolezanke, bo przeciez nic nie bylo wiecej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llpinb

Zostań przy koleżeństwo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
1 minutę temu, Gość Llpinb napisał:

Zostań przy koleżeństwo i tyle

No i wlasnie tak jest. Wiadomo, czasem ponosi ale chlodzimy kontakt i chyba nie trzeba go zrywac. Podoba mi sie to, ze ona odpowie po prostu jest. Wiec chyba jej nie jestem zupelnie obojetny. Musze tylko mniej o niej myslec wtedy latwiej pogadac z innymi, czyli rzadziej sie odzywac, bo przestac glupio. Ciekawe tylko czy sama zagada, bywalo ze tak. Ale prawie zawsze to ja, widac komu zalezy bardziej. Ostatnio mi kazala dac odpoczac i teraz juz nie mam takiej checi pisac. Po tygodniu zdanie napisalem i na razie nic. Bo z inna pisze. Co nie znaczy, ze cos wyjdzie, bo odleglosc. Zbytnie przywiazanie faktycznie blokuje na inne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może być najgorsze kiedy czuje się to czy ona lub on w ogóle nas kocha. Od razu lepiej zapytać i potem myśleć czy zakończyć związek. On mnie nie kocha jestem z nim bo on chciał. Nie kocham go nie muszę być z nim. Sporo osób mi odradzało związku z nim. Nawet psycholog z Warsztatów dobrze odradzała . Teraz muszę męczyć się z nim. Lepiej rozstać się zacząć swoje życie do przodu. Jego nigdy nie obchodziło co inni myśleli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba musisz przestać się z nią przez jakiś czas widywać. Skoro wie o Twoich uczuciach powinna to zrozumieć i uszanować. A Ty pomysł w tym czasie o sobie. Wiem, że teraz jest trudno przez istniejące warunki ale może jak już to wszystko ucichnie zacznie coś robić co sprawia Ci przyjemnosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa

jest powiedzenie, ze czas leczy rany i co z oczu, to z serca. dobrze tu niektórzy radzą, żeby zerwac kontakt i odsunąć się od tej dziewczyny. nie pisz, nie dzwon, nie chodz "nieprzypadkowym przypadkiem" koło jej domu czy pracy, nie zaglądaj na facebook i inne. ona już zna Twoje stanowisko i teraz piłka lezy po jej stronie. Ty spróbuj pomodlić się Nowenną Pompejańska, która trwa 54 dni. Jeżeli to ta jedyna odpowiednia to się zejdziecie, a jeśli to nie ona, to po tych 54 dniach moze spotkasz kogos lepszego? ja się modliłam i zostałam wysluchana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jestem kobietą i piszę jako kobieta. Kurde jesteście facetami, polujcie, działajcie i się nie poddawajcie (tylko dobrze działajcie). To co pisze Gość planeta Melmak powyżej o tych dotykach itakdalej to prawda. Kobietom podobają się faceci którzy są myśliwymi, adorują itd. są romantyczni, starają się, otaczają opieką, zapraszają i organizują randkę, no może też być nutka tajemniczości czyli niepewności u niej czy na pewno ona Wam się podoba. Oczywiście że bywają beznadziejne przypadki, że facet się nie podoba i już bo np jest niemoralny, brzydki, z zadartym nosem i starszy o 30 lat. Ale jeśli się z tobą przyjaźni i podobasz jej się raczej fizycznie i pod kontem moralnym (przynajmniej ja tak mam) to kwestia czasu i jakości adorowania. Piszę tu bo uważam że jesteście w dużo lepszej sytuacji niż my kobiety-w przypadku kiedy podoba nam się facet a my mu nie. Nie możemy polować i się za Wami uganiać bo Wy wtedy uciekacie i to w ogóle Wam się nie podoba. Życzę radości i miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×