Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdenerwowana.mammma

Kolega synka nie idzie do pierwszej komunii

Polecane posty

Gość Ty się kobieto ogarnij...
wiesz co... to Ty masz coś z głowa, a nie matka tamtego dziecka.. ona nie posyła dziecka do komunii i robi pewnie dobrze, ale to ICH SPRAWA, nie Twoja.. i po co się mieszasz w cudze życie? i jeszcze pytasz cudze dziecko czy chce prezenty i imprezę.. *co Cię to obchodzi) no ale skoro dla Ciebie komunia to prezenty (bo tego oczekujesz od gości) i biba no cóż... Robisz igły z widły.. jedziesz na drugą kobietę, a sama sobie jesteś winna.. Po pierwsze: Twoje dziecko, skoro chce zaprosić kumpla komunię, to widzę, też traktuje to jako imprezę i okazję do zabawy.. wcale o żadną religię i wiarę tu nie chodzi.. żadne dziecko kolegów na komunię nie zaprasza.. to chyba oczywiste.. Po drugie: uległaś dziecku i chociaż nie chciałaś (to po co to robiłaś?), to zaprosiłaś obcych ludzi na komunię Po trzecie: nie pomyślałaś, że tamta kobieta nie ma zamiaru przychodzić na komunię obcego dziecka? Nie chce siedzieć z obcymi ludźmi przy stole? Może ma inne plany.. itp. A skoro Ty nalegałaś i pewnie wspomniałaś, że to Twój syn chce kolegę na przyjęciu, to powiedziała, ze jak WAM ZALEŻY to jej syn może do Was przyjść.. Po czwarte: ona Wam nie wpycha dziecka, to Twojemu synowi zależało na jego obecności.. trzeba było nie zapraszać dzieciaka .. ale widocznie małolat u Was w domu rządzi... weź się ogarnij.. Najpierw zapraszasz, a teraz masz pretensje o decyzję tamtej kobiety.. Zastanów się co robisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę nie odpowiadać, ale odpow
mozecie mi odpowiedziec dlaczego jestescie az tak glupie i naiwne, aby uwierzyc w tak durne prowo? Skad biora sie takie kretynki? Szkoly specjalne konczylyscie czy co? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Może to i prowo, ale czasami zdarzają się takie osoby. Z mojego podwórka - syn przystępował do I komunii, przyjęcie komunijne w naszym ogrodzie, dookoła biegają dzieci - koledzy naszego syna - zaprosiliśmy ich na poczęstunek - kawałek mięsa z grilla, lody, ciasto - wszamali i pobiegli się bawić, nasz syn z nimi.Prezentów nie dali, ale jakie to miało znaczenie? Toż to jego koledzy, w każdej innej sytuacji też poczęstowalibyśmy ich "czym chata bogata" bo mojego syna też częstują jak nawinie im się w porze wspólnego posiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwrwerw
polecam mądry film dokumentalny"Wiara czyni czuba", a co do katoli to sa beznadziejnie durni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kazde dziecko musi isc do komunii Proste Moje tez nie pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramal___
Kotka to wszędzie się wepchnie z tym swoim fanatyzmem. Porażka. Wstyd przynosi prawdziwym katolikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana.mammma
czy wy nie rozumiecie tępaczki, ze ja nie zapraszałam dzieciaka samego tylko z rodzicami, a ta jego matka bezczelnie, że dzieciak może sam przyjść się pobawić. no sorry, to nie przedszkole i nie będę za opiekunkę robić w takim dniu. i ja nie urządzam grilla, a jakaś debilka porównuje eleganckie przyjęcie do smażenia kiełbachy w ogródku, a ja muszę zapłacić za kolejną osobę. zresztą, to nie żaden wróbelek i zjeść lubi, więc nie opędzę go cukierkiem. niby przyjdzie się bawić, ale nakarmić trzeba jak normalnego gościa. zresztą dziecka też szkoda- przyjdzie i będzie się gapił na prezenty i będzie mu przykro, że on nie ma tego co wszystkie dzieci i jego matka powinna mieć więcej rozumu i go nie pchać samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka ty glupia krowo! Inaczej Cienazwac nie mozna! Zmienilas nick bo Cie ludzie z kafe za dobrze poznali? Ty glupia babo topilas psy wrzucajac je w worku do wody! I wielka aerea na kafe zrobilas ze ktos ta z Twojej rodziny bral slub, a jego kobieta w ciazy juz byla bo brzuszek bylo widac. Zasciankowa glupia wiesniara... I ludzi tutaj probujesz pouczac i udowadniac ze masz jakies wartosci? Wez sie lepiej nie osmieszaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FANKA KOTKI33
Kotka ty głupia szmato. Co już nie chodzisz na wesela z reklamówkami gdzie robisz razem z dziecmi prześiew między stołami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramal___
kotka teraz nie odpisze. Liczy zdobycze z majówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana mamuśku
tępaczkami nie jesteśmy, zapraszałaś -odmówili, ale skoro Twój syn miał takie wspaniałe kontakty z ich synem, nie odmówili jego udziału. O co ci babo chodzi? Nie rozumiem i chyba większość osób na tym forum również. Kolega twojego "komunisty" to jakiś intruz? pytali czy mogą go podrzucić, trzeba było odmówić. Z czego r0obisz problem? czy Ty jesteś normalna? O tym, że Kotka jest pod opieką psychiatrów nie wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa znowu kotka co wyjazd na wieś skończył się? Jak bym cię dorowała to bym ci ręcznie wytłumaczyła. Jesteś zwykłą chamską dewotą nikim więcej. Plotkarą, baba ze wsi. Nie masz żadnych wartości ty tylko uważasz, że jesteś och i ach!!!! Umiesz tylko krzyczeć a jak zwraca ci się uwagę to obrażasz się nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramal___
Kotko daj głos. Czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za kotkę
hau hau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana.mammma
nie pytała czy może! powiedziała że podrzuci jak nam zależy tonem stwierdzenia. tak się wykręciła ze skąpstwa, bo by prezent musiała dać, a tak to nic. jestem pewna,ze o to chodzi. ona na dziecku oszczędza jak może. ubiera go w jakieś stare szmaty, a sama zawsze odstawiona jak stróz w boże ciało w nowe rzeczy. nawet do warzywniaka w szpilkach chodzi, a dziecku żałuje 5 zł na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszamy
Kotka odprawia w tej chwili różaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszamy
no to odmów! Powiedz zgodnie z prawdą, że nie możesz nad nim przejąć opieki, będziesz miała sporo pracy nad przymilaniem się zaproszonym goscią. Proste jak drut, nad czym się jeszcze zastanawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszamy
gościom!!!! - widzę swój błąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka była u siostry na grillu. Podobno siostra nie umie doprawić mięsa. Pewnie ze stołu resztki dzieci pozbierały. Kotka jak pracujesz już? a przepraszam ty masz męża na stanowisku hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramal___
na stanowisku haha :D ZAPOWIADACZ POCIĄGÓW NA PKP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramal___
to kotki kiecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko, jesteś materialistką
taką panią co top tylko za pieniądze, czyli k...... Niby za usługi nie bierzesz, ale podejście iście kur......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze dla kropki
poszukajcie majteczek w kropeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytałam od początku
moje zdanie - autorka to głupia baba, komentować nie będę, z chorymi umysłowymi się nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramal___
jak poczytasz wypociny Kotki33 to dopiero ci kopara opadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramal___
Magda :D powala mnie jej styl :d leżę qr...normalnie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytałam od początku
a czy jeszcze ktoś zdanie kotki bierze pod uwagę? nie sądzę! Spokojnej nocy, idę soać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramal___
bedzie następne do kolekcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×