Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam długi :-(

Otwieram topik dla zadłużonych .

Polecane posty

Gość gość
No ja mogę dać od ręki dość fajną pracę. Sam nie jestem zadłużony, ale dochody miałem jakie miałem i chciałem mieć więcej, więc się na tę pracę skusiłem i naprawdę nie żałuję. Podkreślam - to praca a nie jakieś dziwne łańcuszki czy piramidki. samotny_wilk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margoniak
Też byłam kiedyś zadłużona i jakoś z tego wyszłam. Przez pół roku chodziłam załamana. Pomogli mi dopiero doradcy z firmy HELP-FINANSE. Inwestycja niewielka w porównaniu z wielkością pomocy i bezcennym spokojem. Naprawdę warto spróbować tej drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrfeniss
mam problem z OC kupiłam samochód od jakiegoś tam gościa , który powiedział ,że OC jest już zapłacone na cały rok . A teraz PZU windykacja wydzwania do mnie ,że ileś tam kasy zalegam i dochodzą odsetki. Wiecie o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OC wiadomo jest obowiązkowe. Tamten gość pewno nie zapłacił tak więc Ty jako nowy nabywca musisz płacić. Nie ma innego wyjścia i to jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie a z PZU to lepiej nie zadzierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrfeniss, prześlij proszę, za pośrednictwem aplikacji Centrum Pomocy www.facebook.com/pomoctomoc/app_1477475022489402, swoje dane. Chętnie pomogę Ci wyjaśnić sprawę wezwania do zapłaty, które otrzymałeś z PZU. Pozdrawiam Ekspert PZU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinablue
Ja mam problem takiego typy ,że dostałam pismo o nakazie zapłaty w postępowaniu upominawczym nie wiem za co i jak się od tego odwołać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najszybciej kontaktuj się z prawnikiem może jeszcze dasz radę się odwołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Kancelaria Lexperto Atrakcyjna cena. Szybkość działania Obsługa przez specjalistów. Warszawa ul. Tamka 38 tel. 22-101-33-13 Działa na całą Polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agmieszkaeepo
Ja mam wielki problem z chwilówkami 8 sztuk łącznie . Obecnie straciłam dodatkową pracę i nie mam kasy na spłaty, boję się ,że to moje zadłużenie zacznie narastać apotem to już nie dam rady. Przyznaje ,że teraz patrząc na to jak ciężko się spłaca chyba nie brałabym już tego na siebie. Co robić dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merrsii
Agnieszkaepoo trzymaj się ,życie jest jak pudełko czekoladek nie wiadomo co będzie jutro. Może wpadnie dodatkowa praca i jakoś się sprawy poukładają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrochnadd
Może zgłoś się do tej kancelari o poradę i zacznij działać. Nie czekaj samo nic się nie załatwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacperskikk
Trzeba działać nie płakać. Może to oddłużanie i restrukturyzacja pomogą. Zyczę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggazalamana
Ja mam problem z kilkoma chwilówkami trochę wpadłam przez głupotę. Chciałam wyjechać na wakację z gr. znajomych i wpadłam jak śliwka w kompot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz może uda sie rozłożyć na raty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafałkoll
Jeśli chodzi o chwilówki to jest jakiś koszmar nie da się ich rozbić na raty. Płacisz za przedłużenie pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwilowek nie trzeba przedluzac ani splacac w terminie. Nic ci nie zrobia z tego powodu. Ja dopiero po 6 miesiacach splacilem calosc czyli 1200 zl i nic mi nie zrobili. Takze spokojnie, na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najsensowniejsze pożyczki dla takich osób, które nie mają szans na kredyt w banku, bo są w rejestrze dłużników to pożyczki społecznościowe - ostatnio brałem pożyczkę za pośrednictwem www.szybkigrosz.pl i jestem mega zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę. Ale pomówmy o WYCHODZENIU z długów, a nie kolejnych pożyczkach :) Ja ucięłam zachcianki, strarm się więcej nie zadłużać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieWaszePrawo
Stowarzyszenie Wasze Prawo bezpłatnie pomaga osobom zadłużonym. Otrzymałeś wyrok zaoczny, nakaz zapłaty i nie wiesz jak skutecznie się od niego odwołać? Prowadzimy kompleksową obsługę prawną, zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniu przed sądem, całkowicie bezpłatnie dla dłużnika. Zadzwoń do nas! Pomożemy Ci wyjść z zadłużenia. Dłużnicy to Wasze Prawo. Tel. 798 228 783 e-mail: waszeprawo @ gmail.com Znajdziesz nas na facebook'u: Stowarzyszenie Wasze Prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na mojego bloga, gdzie umieszczam różne porady dotyczące szeroko pojętego pojęcia "pętli kredytowej". Po przeczytaniu wpisów na www.antychwilowka.pl - będziecie wiedzieć jak napisać reklamację do podmiotu rynku finansowego - wniosek do Rzecznika Finansowego nie będzie miał przed Wami więcej tajemnic - znajdziecie praktyczne przykłady wykorzystania sankcji kredytu darmwoego Blog jest aktualizowany na bieżąco, dzisiejszy post dotyczy terminu na udzielenie odpowiedzi na reklamację: http://www.antychwilowka.pl/2018/05/27/jak-liczyc-termin-udzielenia-odpowiedzi-na-reklamacje/ Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×