Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam długi :-(

Otwieram topik dla zadłużonych .

Polecane posty

"Mam długi :-( " OK, spisałem maila. Postaram się jeszcze jutro się odezwać! vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv ""10 tys + 3,5 tys+ 2,5 " To są grzywny, nie długi." A możesz podać sumę długu? O ile cię to nie krępuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
,,a czemu 100 tysiecy nie mozliwe zeby bank ci dawal pozyczki ;" A czemu niemożliwe? Jak się było dobrym klientem to czemu nie? Zanim popadłam w tarapaty miałam kilka kredytów spłaconych. Sami dzwonili i proponowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
Ok, dzięki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
A z 3x tyle w US i ZUs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zadluzonych
Branie kredytów na spłatę kredytów często kończy się spiralą to fakt ale nie musi tak być. wszystko zależy od kwot, możliwości zarobkowych itd. mój kumpel wyszedł z długów bp poszukał właśnie wśród wielu takich ofert dość możliwą na jego warunki. Trochę to trwało ale w końcu pospłacał wsio. Wiesz ale jemu na dupie ostro siedzieli i nawet już banki nie chciały z nim gadać. Firma się z bankami dogadała. Gość spłacił więcej łącznie rzecz ujmując ale część majątku zachował a tak to chcieli go wy... na bruk. Sapienti to daj info na dorabiam@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zadluzonych
to czekam na info i mam nadzieje ze to nie jakis lancuszek czy pier... system darowizn czy inna piramidka ;) narka dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co masz na myśli, mówiąc o darowiznach i taki tam? Jakie darowizny mają być, by "kupić" ci nowe auto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zadluzonych
to tak nawiązałem do tego co pisałeś że lubią oskarżać bezpodstawnie itd. ;) a nie wiem czy się spotkałeś z tym ale tutaj jak ktoś ma sposób na coś darmowego albo na zarobek to albo piramidy finansowe, albo systemy darowizn, albo inne podejrzane sprawy hiehie :) jakbym miał zliczyć to połowa maili jest właśnie tego typu sposobów od chwalących się tutaj metodami na coś co może pomóc człowiekowi poprawić sobie życie. także z uśmiechem i nadzieją napisałem że mam nadzieję że tym razem to jakiś bardziej realny i mniej pogmatwany sposób :) żebyś ty wiedział jakie ja już metody na bogactwo miałem proponowane. darmowe auta, wygrane, telewizory, zarobki po 5 tys. miesięcznie a nawet tygodniowo prawie bez wysiłku hiehie :) człowiek już w tym śmietniku traci nadzieję na to że znajdzie się ktoś kto mimo otaczającego śmietnika posiada jakiś bardziej normalny realny sposób na zarobek. dość już mam tych wszystkich piramidek i mlm-ów. to po prostu nie dla mnie a bombardują tym jakby nie wiem co... także czekam na info i mam nadzieję że ta oferta podpasuje pod moje umiejętności i możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Myślę że niepotrzebnie wszystko i wszystkich rzucać do jednego wora. W świecie jest bardzo dużo rzeczy, które wyglądają czasami identycznie albo bardzo podobnie, ale w istocie są czymś całkim innym! Możliwość z tym autem również oparta jest na pewnym układzie sieciowy, ale czy tylko z tego tytułu należy odmówić sobie szansy na zapoznanie się z nim? Co, przykładowo, zrobić z tymi setkami ludzmi, łącznie ze mną, którzy już jeżdżą takimi autami? Wszystkim zapiszemy do oszustów, kombinatorów czy coś w tym stylu? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
Dziś mam dobry dzień:-) Listonosz przyniósł 1000zł , które wygrałam w zdrapce w Fakcie, dołożyłam 600zł i już dług zmalał trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
No i super, bo jedną egzekucję mi umorzyli. Dla mnie to plus, gdyż otwierają mi się drzwi do zapłaty bezpośrednio wierzycielowi, a więc bez kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitowa warszawianka
ja jestem zadłużona na 600 tys to są dopiero długi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiełbasa q
A nie mysleliscie o wyjeździe za granice ( jedno z was) dorywczo? Zawsze to ekstra pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
,,kitowa warszawianka ja jestem zadłużona na 600 tys to są dopiero długi " Moje mniej więcej też tyle sięgają,więc sama nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
,,Kiełbasa q A nie mysleliscie o wyjeździe za granice ( jedno z was) dorywczo? Zawsze to ekstra pieniądze." Jak wyjadę to nie będę miała do czego wracać.Rozkradną mi co się da. Zwykle tu siedzę w godzinach nocnych i pilnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
kitowa warszawianka Spłacasz, czy nauczyłaś się żyć z długami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitowa warszawianka
nasze dlugi to dom hipoteka maz pracuje w norwegii rata miesieczna to 3,5tys masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długi :-(
A to masz po prostu dom na kredyt. Ja na szczęście dom mam bez hipotek i niech już tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakalatan
SAPIENTI SAT ja też bardzo poproszę o poradę! latoszekk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i do mnie sie odezwij Sapieni julka23@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczna i profesjonalna pomoc dla zadłużonych. zapraszam do kontaktu poprzez podanie swojego adresu mail. Na pewno się odezwiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w sumie 30 tys długu, dwie pozyczki w banku płacone w terminie i 8 tysięcy u kuzyna. Treaz staram się o pozyczkę hipoteczną pod dom na kwotę 35 tys. Nie wiem czy mi się uda, narazie byłam w jednym banku. Prowadzę włąsna działalność, zarabiam ok 4 tys miesiecznie, ale z tego opłacam podatki, zus, wypłate pracownikowi....i mnostwo innych rzeczy. Do tej pory raty kredytów zzerały mi dodatkowo 1000zł z pensji dlatego wazny jest dla mnie te kredyt bo wtedy rata taka wynosi ok 300 zł, a to spora róznica, biorac pod uwagę, ze opłaceniu wszystkiego zostawalo mi albo ok.200 zł, albo nic..... Straszne jest popasc w taka spirale zadłuzenia, szczerez mówiac jestem juz pod sciana i nie wiem co robic, ajk sie uporac z tym wszystkim;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaaa34
Z każdych długów można wyjść!!! Grunt to nie załużać się jeszce bardziej. Polecam szcegółowo opisać swoją sytuację forum dla zadłużonych: http://www.forum-kredytowe.pl/f135/ eksperci, którzy się tam udzielają przenalaizują sytuację każdegi i za darmo podowiedzą od czego zacząć by uwolnić sie z długów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaaa34
Z każdych długów można wyjść!!! Grunt to nie załużać się jeszce bardziej. Polecam szcegółowo opisać swoją sytuację forum dla zadłużonych: http://www.forum-kredytowe.pl/f135/ eksperci, którzy się tam udzielają przenalaizują sytuację każdegi i za darmo podowiedzą od czego zacząć by uwolnić sie z długów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaaa34
Z każdych długów jest wyjście polecam opisać swoją sytuację na forum dla zadłużonych: http://www.forum-kredytowe.pl/f135/ fachowcy ktorzy tam sie udzielaja za darmo podpowiedza jak wyjsc z petli kredytowej bez dalszego zadluzania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaaa34
Z każdych długów jest wyjście polecam opisać swoją sytuację na forum dla zadłużonych: http://www.forum-kredytowe.pl/f135/ fachowcy ktorzy tam sie udzielaja za darmo podpowiedza jak wyjsc z petli kredytowej bez dalszego zadluzania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SAPIENTI. SAT bardzo proszę o kontakt w sprawie sposobów wyjścia z zadłużenia, pawmil@windowslive.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×