Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez pasji w zyciu

jakie jest wasze hobby i czy realizujecie je zagranica?

Polecane posty

Gość gość
Ja zapisałam się na kurs nordic walking http://www.nordwalk.pl/ z moją przyjaciółką. Znajomi nas zachęcili mówiąc, że jest to świetna sprawa na utrzymanie kondycji. I mieli rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieganie bieganie bieganie :) poza tym w wolnym czasie, dla przyjemności, szyję na maszynie, nie jestem z zawodu wyuczonego krawcową, ale robiłam taki a la kurs online za darmo niedawno. taki do robienia w domu kiedys sobie chcesz. potrafię uszyć fajne proste rzeczy. mam już pełno pięknych, takie "retro" poszewek na ozdobne poduszki - bo kocham takie poduchy w domu walające się po kanapach. muszą pasować do kanapy oczywiście i do koloru ścian :) maszynę można kupić tutaj tanio, mam z J Lewisa za 60 funtów. mój partner chodzi na zajęcia typu kettlebells, body flow itp. to jego pasja. poza tym on też dużo szkicuje. głównie natura i martwa natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nauczyłam się grać na gitarze w http://www.akademiamr.com/ którą mi znajomi polecili. Mamy wspólną pasję i często spotykamy się na wspólne granie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tancze od lat salse, czesto bywam na imprezach salsowych w calej Anglii. Super sprawa. Do tego robie na szydelku rozne fajne rzeczy, torebki, zabawki dla dzieci, ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- robię sama mydła i domowe szampony (mydła na sprzedaż ale to też moje hobby, szampony na użytek mój , chłopaka i testuję na chętnych znajomych ;) - joga - szydełkuję różne takie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam obstawiać zakłady sportowe, robię to tutaj betonline.net.pl/bukmacher/bet-at-home Sport uważam za moje hobby :)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 godziny na kafeterii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Ja lubię zbierać monety takie jak tu http://www.cezar24.pl/monety-polskie-c-85.html i nie muszę tego realizować za granicą. Owszem zdarza mi się zamówić coś z zagranicy ale nie jeżdżę po to specjalnie. Nie jest mi to potrzebne ale rozumiem ludzi którzy realizują się poza Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wiele hobby
wędkowanie, strzelanie z broni palnej ( krótkiej i długiej ), gry na PC i konsolach, , handel na giełdzie akcji/opcji, wycieczki na kampingi i do różnych miast jak mam minimum tydzień płatnego urlopu, turystyczne zaliczanie różnych rejonów kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grajac w gry przegrywasz real...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje hobby to chodzenie na koncerty i zagraniczne podróże. Staram się sukcesywnie realizować jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bo w koncu mam na to czas i pieniadze. zawsze lubilem podrózowac i teraz jak już mam pewną prace i płace to stac mnie na wakacje przynajmniej raz w roku. jednak na poczatku jak podejmowalem prace za granica u niesprawdzonego posrednika pracy to tak nie bylo niestety.... dzieki vpu odzyskałem wiare w uczciwych pośredników i teraz za zarabione pieniadze moge pozwolic sobie na jakieś podróże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, lubię biegać i czytać, oczywiście polskie książki. Jak się przeprowadziłam nie potrafiłam się odnaleźć. Biegałam po forach i szukałam informacji na różne tematy. Wiele razy przewinęła się nazwa Rewolucja i tak trafiłam ma stronę księgarni z dużym wyborem polskich książek http://rewolucja.co.uk O buty do biegania nie trudno, o książki też nie, więc chociaż pod tym względem jest jak w domu. Adelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moim hobby nie ma problemu za granicą ;) Lubię oglądać mecze, a na szczęście net jest wszędzie :) To moja ulubiona stronka http://betonline.net.pl/blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest ktos na forum kto lubi filmować i kupowal sprzet z www.technika-filmowa.pl? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wkręcona w szycie torebek. Najpierw oglądałam filmiki na youtubie a potem poszłam na profesjonalny kurs. Początkowo było trudno i wychodziło mi coś co raczej trudno nazwać torebką ale potem z czasem szło już o wiele lepiej. Najpierw zajmowałam się tym na własny użytek, potem dla znajomych a teraz może zacznę sprzedawać w jakimś sklepie internetowym. Jak ktoś też chciałby spróbować to ważne żeby kupować bardzo dobre materiały i dodatki kaletnicze które właśnie najczęściej potrafią się psuć (polecam DKAL www.dkal.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden przyznał się do modelarstwa, a czy ktoś z was w GB bawi się kolejką elektryczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie "dziergam" z takich kolorowych sznureczków, http://bobbiny.pl :) Ktoś z Was próbował? Mogę to hobby realizować wszędzie, bo wystarczy, że mam ze sobą bobbiny ;) Częśto w samolocie również zajmuję się tym, i tak mija mi podróż. Również w metrze, w podróży do pracy :) Często ludzie z zainteresowaniem zerkają... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio moj chlopa zarazil mnie laser tagiem i czesto wpadamy pograc do zony71 we wrocku. ogolnie raczej aktywnie spedzam czas: fitness, bieganie, jak mam ochote odpoczac to dłuuuga kapiel i ksiazka. wydaje mi sie ze nie mialabym problemu z realizowaniem tych pasji zagranica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Festivale Muzyczne! Co roku Glastonbury, Leeds Fest, Beacons, Hard Rock Calling + co tylko innego sie da. :) I tak jezdzimy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TATUAŻE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię bawić się lechtaczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio to rzeźbię. Co chwile próbuje czegoś innego ale ogólnie to kocham zwierzęta i podróże wiec na to wydaje najwięcej pieniędzy. No i kocham nowinki kulinarne, interesów wsuje się zdrowym odżywianiem, moja koleżanka jest krytykiem kulinarnym wiec często chodzie z nią i odkrywam nowe miejsca w mieście. Interesuje się tez jogą, medytacja i tańcem oraz śpiewam (to raczej fałsz ale lubię śpiewać ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Festiwal Pasji, wygląda dość ciekawie cały program. Na stronie www.facebook.com/FestiwalPasji jest więcej informacji o osobach które będą występować. Będzie mistrz świata w kettlebell i możliwe, że Sara Pach, ale to jeszcze z tego co czytałam niepotwierdzone. Poza tym dużo innych ludzi z sukcesami w sporcie, nauce, czy artystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy na zachodzie nie mają czasu ani siły na żadne hobby, bo pracują naokrągło ( często 2-3 prace, nawet w weekendy ), bo kredyty nabrali i kasa potrzebna, pozatym hobby są kosztowne a polacy są skąpi i szkoda im kasy, jedyna rozrywka to zapić ryja na grilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piszę opowiadania, biegam, czasem porobię na szydełku ale to zimą ;) Mój mąż maluje (farby olejne i akwarele czasami), gra na gitarze basowej ale to akurat rzadko. poza tym uwielbiamy chodzic po wzgórzach i górach, więc jeden weekend w miesiącu - no tak co 5-6 tygodni - jedziemy na jedną lub dwie noce w Highlandy, ostatnio weszliśmy na Ben Lawers a za 3 tygodnie będziemy zdobywać More

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja od Ben More ;) dzieci nie mamy, planujemy za 2-3 lata, mamy po 30-31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×