Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez pasji w zyciu

jakie jest wasze hobby i czy realizujecie je zagranica?

Polecane posty

Gość gość
Fotografia - a że mieszkam w Bergen, to mam co fotografować w okolicy :) Dużo czytam chociaż czy to hobby jest? po prostu połykam książki. zwłaszcza thirllery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za granica nie ma czasu na hobby, jest zapi!erdalanie aby miec zaplacic za pokoj. No chyba ze jestes polczyna to mozesz znalezc takiego co cie przygarnie do siebie ale musisz mu dawac du!py wtedy, cos za cos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagmaraT
Mój syn bardzo wciągnął się w komiksy i jest zachwycony. A my razem z nim :) Znaleźliśmy taki sklep www.atomcomics.pl , tam mają praktycznie wszystko co wiąże się z komiksami , figurki , gadżety i komiksy te stare i te świeższe ,myślę że warto dzieci zarażać takimi pasjami , lepsze to niż siedzenie przed grami komputerowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię robić wiele rzeczy. Najbardziej chyba spotykać się z przyjaciółkami. Od kiedy założyłyśmy rodziny (prawie wszystkie) to już nie tak często się udaje, ale większość raz w miesiącu udaje się spotkać :) Ostatnio na przykład wybrałyśmy się do Oh Kino na Czarną Panterę. Było naprawdę fajnie :) Człowiek wraca z takich eskapad z energią i innym spojrzeniem na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkicuję, głównie abstrakcje. jeżdżę na rowerze a mam tu niezłe tereny. czytam dużo, zwłaszcza klasykę ostatnio - w marcu połknęłam wręcz "Mrs Dalloway" oraz "Orlando" V. Woolf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam hobby, spanie do 12+ w weekend, realizuje znakomicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka

Ja lubię np chodzic na strzellnicę. Osattanio bylamz   chłopakiem w progun we wrocławiu. Było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie za granicą

praca, dojazd, dom, jedzenie, szykowanie na drugi dzień do pracy, spanie, praca, tak X5, weekend spanie do 12, jakieś sprzątanie, pranie, zakupy, naprawa tego i owego, tak zlatuje weekend i powrót do wersji poprzedniej 5X, tak wygląda życie dorosłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość życie za granicą napisał:

praca, dojazd, dom, jedzenie, szykowanie na drugi dzień do pracy, spanie, praca, tak X5, weekend spanie do 12, jakieś sprzątanie, pranie, zakupy, naprawa tego i owego, tak zlatuje weekend i powrót do wersji poprzedniej 5X, tak wygląda życie dorosłego

No to ja nie jestem dorosła 🙂 Często po pracy jakieś spotkanie ze znajomymi np. drink/piwo/kawa/kolacja, albo w domu jakaś książka/film/serial, w weekendy wyjścia ze znajomymi, wycieczki jakieś krótkie jednodniowe - lubimy podróżować i zwiedzać. Sprzątanie robimy codziennie na bieżąco, pranie na bieżąco również, więc tego się w ogóle nie odczuwa, plus większe sprzątanie w sobotę, to może 1h nam razem zejdzie, bo jest generalnie porządek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fotografia. To już niestety tylko jak mam czas, a mam go niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria5

Ostatnio moją pasją i sposobem na rozładowanie emocji stała się strzelnica. Chodzę regularnie do progun we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×