Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiula37

mężatka bi

Polecane posty

Gość gość    ewa
jestem z Kłodzka sex alimals polubiłam i trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym animalem to chyba żart ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myoung
Hejka. Jestem mężatką bi. 32 lata, Wawa. Jeśli ktoraś ma ochotę się spotkac - yrke@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja probowalam z moim psem, polecam. dreszczyk emocji byl, ze hoho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita 97
Czy zaglądają tu dziewczyny bi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga 24 mezatka
Jest tu ktos jeszcze czasem? Czytam te wasze wypowiedzi i tez mam taka ochote spróbować innej kobiety... mam meza z ktorym jest mi dobrze ale ta mysl nie daje mi spokoju. Troche rozmawialam z mezem o mojej fantazji i na poczatku nie byl zachwycony ponieważ myślał ze nie jest mi z nim dobrze ale naszczescie jest wyrozumiały :) Podjelismy decyzje ze moge spróbować z drugą kobieta ale warunek jest taki ze w meza obecności i szczerze powiem ze mi to pasuje bo nie chcę mieć przed nim tajemnic... Czy jest tu jakas bi z pomorskiego lub warminsko mazurskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paraczwa3533
Małżeństwo z czestochowy. Zaprosi kobietę bi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co facet będzie robił w towaźystwsię 2 bi ? Mam chęć ale na kobietę a nie sex z facetem i bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparaczwa3533
Będzie się przyglądał lub. Może się zdarzyć że się przyłączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
szukam kobiety z kłodzka mam podobne checi napisz ewcia33@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalcia50
Witajcie mam już parę wiosenek i od jakigoś czasu chciała bym spróbować czegoś nowego , a mianowicie sexu z kobietą jest może na tym forum podobna do mnie kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka 37
Witajcie jestem mężatką nigdy nie byłam z kobietą mam ochotę jednak kogoś poznać ja z podlasia bladynka37@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kobiety do trójkąta z mojim partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukuję kobiety biseksualnej...jestem fajnym facetem po 40 tce, dogadamy się...napisz :)...mirek.iksinski@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 123

Witam. Jestem w związku z mężczyzną ale mam ochotę również na kobiety. Chciałabym poznać jakąś fajną kobietę do wspólnej zabawy i nie tylko. Pogadać i wogole. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biu

Napisz do mnie

martanowabi@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(KATOWICE i okolice) Witam, jestem w związku z facetem, którego kocham i liczę na dyskrecję. Jestem zadbaną elegancką kobietą 30l na wysokim poziomie. Mam apetyczne kształty jak widać (r40) i proporcjonalną sylwetkę. Ponoć ładną buzię :P Od jakiegoś czasu mam ochotę skosztować kobiety. Nie szukam związku z kobietą, jeśli wyjdzie z naszej jednorazowej relacji coś na kształt przyjaźni - ok. Ale póki co chcę zrealizować fantazję - iść na całość z kobietą i nie oczekuję dalszej znajomości jednak nie zamykam się na nią. Decyzję podejmiemy wspólnie, jeśli jesteś zwolenniczką jednorazowych przygód ja to uszanuję. Mam jednak nadzieję, że nim się bliżej poznamy, a później pożegnamy wypijemy choć jedną kawę ;) Szukam osoby również na poziomie do zrealizowania tego doznania. Jeśli jesteś z okolic ścisłego śląska napisz do mnie: ewa.krokowskaa@gmail.com - najlepiej ze zdjęciem przynajmniej twarzy.  Odwdzięczę się. Ja gwarantuję dyskrecję i liczę na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mimi 42

Hej kobietki.Mam42 lata ,meza 2 dzieci,ale od jakiegoś czasu mam fantazje erotyczne z kobieta,nigdy nie mialam kontaktu z kobietą,ale chce,czytam posty i widze ze jest nas wiele ,wiec może poznamy sie blizej  jestem z Mazur,może,któraś z was też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona

zawsze podobały mi sie kobiety ale wyszłam za maż , rodzina  go lubiła i  jakos starałam sie przetrwac ...:/   jak zobaczyl jak sie całuje z dziewczyna to sie zaczelo piekło i ciagle ponizanie i bicie  a moja  rodzina stoi po jego stronie bo to'' dla mojego dobra''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzały

40 bi z okolic Katowic mile widziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia

Mam 29 lat,jestem z pomorskiego,mężatką,chciałabym poznać kochankę, przyjaciółkę,która tak jak ja potrzebuję bliskości kobiecego ciała.napisz..olie007@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk941
Dnia 17.03.2019 o 11:09, Gość zrozpaczona napisał:

zawsze podobały mi sie kobiety ale wyszłam za maż , rodzina  go lubiła i  jakos starałam sie przetrwac ...:/   jak zobaczyl jak sie całuje z dziewczyna to sie zaczelo piekło i ciagle ponizanie i bicie  a moja  rodzina stoi po jego stronie bo to'' dla mojego dobra''

Zostaw go i poszukamy kobiety 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Kłodzko

Mężatka bi poszukuje koleżanki, przyjaciółki może coś więcej, mam 29 lat, masz ochotę się poznać napisz magda.dudzikowa1@tlen.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×