Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Irenka Inka

Podoba Wam się imię Irena?

Polecane posty

Gość bueheheheheheheeh
ja mam na 2 Irena, wszystkie Ireny które znam są zajebiste, moja córcia miała być Marysia, więc nie słuchaj tutejszych opinii, to Twoje dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha 22
Ja w ogóle nie rozumiem takiego czegoś jak dajmy imię po babci, uczcijmy ją w ten sposób, przecież to bez sensu... Wybierajmy takie imiona które się nam podobają... a nie po babciach, ciociach itp. w końcu imię zostaje do końca życia i ma się później podobać naszemu dziecku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gddgssdg
czemu nie julia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi9985
a mnie sie imie Irena podoba. Sami dalismy swojej coreczce tak na imie. Jeszcze nikt nie nazwal jej Irka (choc sama nie widze w tym nic brzydkiego). Wszyscy nazywamy ja Ircia. Zdecydowanie wole to, niz Sary, Vanessy, Wiktorie, czy (o zgrozo!!!!) Jessiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irena, Inka - bardzo ładnie. dużo ładniej niż Sara, a poza tym będzie miała bardzo oryginalne imię w swoim pokoleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba,ale imie normalne,jak wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amica13
Irena Inka też myślałam, że Sara to mama Izaaka ehhh... a jednak pomyłka. Ja jak chciałam dać córce na imię Rut bo bardzo lubię imiona biblijne to usłyszałam że Rut pod latarnią stoi. Irenka - bardzi ładne imię, choć wolę rosyjską wersję tego imienia - Irina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic przeciwko nie mam,tylko nie dla mojego dziecka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość Irena, Inka x x Inka tępa j****a palo!! to zupelnie inne imie, zdobnienie jest tylko Irka(chociaz tez od innego imienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porupało cię ! ja jestem takim dzieckiem poj...ch rodziców tak tak i też szybko w 18 te urodziny zmieniałam urzędowo , obraza w domu do dzisiaj nie chce mi się utrzymywac z nimi kontaktu skoro takie coś przekresliło ich córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieproszony_gość
I już się zaczęły wulgaryzmy. Tak piszą kobiety (podobno subtelne istoty)? Aż się niedobrze robi. Isia - to też jest zdrobnienie od Ireny. Nie tylko Irka ale również ISIA! Isia jest urocze. Nazwij dziecko jak chcesz i nie pytaj na kafeterii bo tu głównie przekleństw się naczytasz i jeszcze cię zjadą, że co za imię dziecku dajesz. Moim zdaniem lepsza szlachetna Isia, Irenka od tandetnej Jessici, Angeliki, Nikoli, Samanty itd. Pozdrawiam autorkę! ps. mamy w rodzinie Irenkę, jest kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyzej-o tolerancji gadasz,a tobie wystarcza jej tylko na niezbyt ciekawe imie-Irena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościwita
Osobiście nie pomyslałabym, aby tak nazwać córkę ale te imię jest całkiem wporządku. Przynajmniej nie tak oklepane jak Lenki, Julie, Oliwie, Amelie, Klaudie i Nikole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama11
Nie dawaj tego imienia. Sama tak się nazywam i żałuję. Irena to imię kategorii Krystyna lub Helena, imię dla starszej pani albo babci. Kiedy się przedstawiam przez telefon ludzie myślą że mam 60 lat. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdety-ty tez starsza pania bedziesz... A te Jagodki,to powinny dziewczynkami pozostac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiorka
bardzo mi sie podoba- nasza Irusia ma juz dwa latka :) Nikt nie wola na nia Irka.... Zreszta nie mam nic przeciwko takiemu zdrobnieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój dziadek rocznik 1900 miał na imię Łukasz jak urodził nam się syn akurat w kalendarzu było Łukasza nie mogłam tak dać na imię nie lubiłam dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wnuczka ma na drugie Jadwiga po dwóch prababciach, jest niezadowolona i się wstydzi jak w szkole wypisują drugie imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy ciotkę Irkę. Wołali na nią Ira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irka, Ircia, Irenka- mi się podoba :):):) normalne imię, bardzo ładne. Pomyśl jak "kochające mamusie i tatusiowie" nadaja dziecku imię np. Elektra, Angelika itd. to dopiero MASAKRA. Irena- piękne imię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz wole Elektra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam na imie irena i mi sie to imie bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Panna z mokra glowa" Makuszynskiego :D Swietne imie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech, paskudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrenkaIrenkaIrenka
Mam 15 lat i mam tak na imię :) Nie znam nikogo z mojej grupy rówieśniczej o tym imieniu, ale przyznam, że jest to fajne i orginalne :D Rodzina/bliscy znajomi/klasa zazwyczaj mówią do mnie Irenka, bo wiedzą, że tak wolę :) Uważam, że to najlepsze zdrobnienie mojego imienia ;p 'Irka' powiedziała do mnie tylko raz moja polonistka a ja byłam zdezorientowana bo nie wiedziałam czy to do mnie czy nie bo nikt tak do mnie nigdy nie mówił XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×