Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wyprawienie urodzin Wrocław

Gdzie we Wrocku urodziny dla dziecka

Polecane posty

Gość Wyprawienie urodzin Wrocław

wiem ze sa te wszytskie kulkolandie Pitrus TGG Kinder Planety w róznych lokalizacjach gdzie dziewczyny polecacie wyprawic urodziny dla 6 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podzielcie sie wiedza gdzie
polecacie jakis lokal jakąs sale na urodziny dla dziecka z Animatotka/wodzirejem muzyką konkursami i td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolandia odpada
jakie inna miejsca???????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam pytanie do
wrocławianek gdzie urodziny we Wrocławiu dla dziecka 3-6 lat ktos cos poleci plisssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueheheheheheheeh
jak dla mnie bobolandia najfajniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
W DOMU!!!!!!!! Czemu ludzie nakręcacie takie chore akcje?! Ciągle widzę, jak rodzice prowadzą dzieci a to na skałkę a to do bobolandii... MASAKRA. A na 18 klub wynajmiecie i Dodę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam klub malucha
Rybka. Wlascicielka Pani Natalia cudowne podejście do dzieci. Dwie sale zabaw na jednej można poczęstunek, tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adres rybki
kmrybka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam HOPKA :)) Super zabawa dostosowana do wieku, bezpiecznie ale dzieciaki mogą się wyszaleć. Mają tematyczne pakiety, animatorzy super przebrani! Robiliśmy tam już dwie imprezki, jedną dla córki u nas w domu w ogrodzie a drugą dla młodszej gwiazdy na "hopkowej" sali na krzykach. Możemy polecić każdemu ;-) http://www.hopek.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Wojtusia
Wątek się odświeżył, bardzo dobrze :) Dla nieco starszych dzieci mogę polecić śmiało Zonę 71 na Fabrycznej. Zebrać kolegów/koleżanki i zorganizować im strzelankę, to naprawdę dobry pomysł - mój Wojtek był zachwycony, ma sześć lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paeeł
Ostatnio fajne urodziny organizowali ludzie z wtrakciegry.pl W ciągu dwóch godzin dzieciaki pobiegały po dworze (szukali tam jakiś skarbów), mieli zajęcia plastyczne, przebierali się w stroję i w coś tam jeszcze grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizowałam urodziny swojemu dziecku za pomocą www.kaczki-dziwaczki.pl Są najlepsi we Wrocławiu. Doradzą gdzie zorganizować przyjęcie i zadbają o dobrą zabawę na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten klub Rybka już nie istnieje chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam miejsce o nazwie MILUDY na ul. Legnickiej. Córka była tam na urodzinach koleżanki i już wiemy gdzie będzie miała swoje :) Animatorzy prowadzą wszystkie zabawy (imprezy tematyczne). Dzieciaki bawiły znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Gdzie można zrobić przyjęcie urodzinowe dla rodziców z okazji 55 urodzin we Wrocławiu ? Znacie jakieś fajne miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×