Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fitrynda

Dom czy mieszkanie w bloku?

Polecane posty

Gość fitrynda

W czym byście chciały mieszkać, a w czym mieszkacie aktualnie? Mi to by się marzył ogród, albo chociaż niewielki ogródek z wyjściem z mieszkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askabakalia
ogrod to super sprawa :) ja niestety mieszkam w bloku....a zawsze chcialam miec takie tulipany w malym ogrodku przed blokiem, takie rzadki czerwonych tulipanow :) piekne, nawet na blokowsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali_alis
mi też właśnie całe życie marzył się ogródek, ale mi i narzeczonemu dom nie był potrzebny, poza tym chcieliśmy gdzieś blisko centrum szczecina, a nie na obrzeżach gdzie są domy.. w końcu ogarnęliśmy fajne mieszkanie na małych błoniach, właśnie na parterze z ogrodem :D wokół sporo zieleni i cisza, więc od czasu jak się zrobiło ciepło to spędzam tam każdą wolną chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_kow
Dom oczywiście jest lepszym rozwiązaniem np. pod względem organizowania imprez, większej swobody itp. Jednak osobiście preferuję mieszkanie, bo jakoś lepiej czuję się mając sąsiadów za ścianą, mimo że bywają uciążliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataa86
Zależy jakie masz potrzeby - jak się mieszka we dwójkę to bez sensu budować wielki dom, ale dla rodziny wielodzietnej czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×