Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tennieznany

Kocha mnie ale nie chce ze mną być..

Polecane posty

Gość tennieznany

Witam. Chciałbym po krótko odpowiedzeć swoją historię. A więc poznałem ją dawno temu, byliśmy przez dłuższy czas najlepszymi przyjaciółmi, pewnego dnia jednak doszło do pocałunku i do wyznań , i zaczął się nas związek. Byłem bardzo szczęśliwy, ona też, wszystko układał się nam idealnie, dopóki nie przeczytała moich rozmów na facebooku z innymi dziewczynami(napisałem jednej że ją bardzo lubię i takie tam) , wtedy ona poprostu uznała to jako zdradę i skończyło się wszystko co nas łaczyło, staliśmy się znów przyjaciółmi;/, wiem że źle zrobiłem, że nie byłem do końca szczery z nią ale przecież to nie było nic strasznego, próbowałem wszelkich sposobów żeby ją przeprosić , żeby mi wybaczyła-bezskutecznie, mówi że straciła zaufanie , że nadal mogę to zrobić, to samo i dalej ją tak mogę oszukać.Ostatnio zaczeliśmy ze sobą i po kilku dniach powiedziała że jednak dalej pamięta to co jej zrobiłem i boi się dalej ją oszukam. Mówi że kocha mnie ponad wszystko ale boi się . Nie wiem co robić, po raz pierwszy zakochałem się tak bardzo, nie widzę świata po za nią , nadal jest dla mnie wszystkim, macie jakieś pomysły? czy jest jakiś sposób żeby odzyskać jej zaufanie? żeby znów ze mną była , Z góry dziękuje za pomoc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwyczajnie poprostu
jest ,zadzwon do niej i powiedz jej że tęsknisz z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tennieznany
mówiłem już wszystko co tylko można , ona rozumie ale boi się znowu tego że znów ja oszukam , a nie mogę nawet przysiądz że tak nie zrobie, nie wiem co robić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tennieznany
*mogę przysiądz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak facet pisze z kilkoma
dziewczynami naraz to zadnej nie traktuje powaznie jak pisze z dwoma tzn ze jedna i duga oszukuje musisz szukac innego obiektu westchnien tylko nie powtórz błedu bo na dłuzsza mete zadna nie chce kobiecirza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dalaczego tutaj piszesz
te opowiesci jej to powiedz a nie nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tennieznany
ale zrozumiał swój błąd, zmieniłem się tylko nie wiem jak odzyskać jej zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkoholik do końca zycia
wie ze nie moze wypic chodzby kieliszka bo jest chory słaby i nie bedzie umiał przestac a z kobieciarzem jest gorzej bo pokusy przychodza same do niego jak on ma byc silny jak ma takie branie wniosek lepiej spokojniejszy moze mniej przystojny ale wierny nie kazda umie zyc w ciagłej adrenalinie czy tym razem juz mnie zdradził a moze za chwile świety sokój nie ma ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×