Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niekochana25

nie wiem czy mój chłopak mnie kocha

Polecane posty

Gość niekochana25

jesteśmy razem 2 lata, on o uczuciach nie mówi w ogóle, kiedyś jak go pytałam albo czuł, ze mu uciekam to mówił, ze przecież mnie kocha, ale nigdy wprost, nigdy prosto w oczy, nigdy tak, abym w to uwierzyła... on jest taka zimną rybą, spod znaku wodnika, mamy plany na przyszłość , ale ja czuję, że on i beze mnie żyłby tak samo, nei widzę w nim fascynacji, seks mamy raz na tydzień, w sumie z zerową grą wstepną lub ja muszę się wziąć za jego ... ogólnie ejst pomocny, dzwoni do mnie, przeprowadził się do mnie z domu, gdzie nie ma nikogo... jak go pytam czy mnie kocha to nie odpowiada, wymiguję się albo mówi, ze nie powie, bo będę zbyt pewnie się czuła, a mi tego brakuję, mówię mu tym... raz jak zapytałam czy mnie kocha to powiedział, ze to czy jestem kobietą jego życia jeszcze do niego nie dotarło.. że on się o tym dopiero przekonuję, nosz kurde jakie głupie gadanie.. ja już nie wiem... ja chcę dać całą moją miłość, pragnę romantycznych chwil wyznań a on ze wszystkiego kpi, albo jak jestem dla niego byt miła to wietrzy podstęp... znajomym może się wydawać , ze jesteśmy super parą, bo ejsteśmy bardzo za sobą, choć może ja bardziej za nim, potrafimy sobie razem żartować, on jest pomocny i raczej nie zawodzi, choć to może wynika z faktu, ze tu ma tylko mnie i pracę, i mieszka ze mną... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×