Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Starszawamamuska

Na spacerze z dzieckiem czuje sie jak dziwolag....

Polecane posty

Gość kuuuuuurrrr......
Taaaak wszystkie sie na ciebie gapia, bo nie maja nic lepszego do roboty. Uwierz dziewczyno, ze nie jestes pepkiem swiata :O. 38 lat, a problemy nastolatki :O. Chcialabym takie miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołł szit
ale problemy macie, niech mnie :O Tak jakby te dzieci były pod publiczkę robione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na marginesie
No już zdecydowanie lepiej wygląda a 38 latka z małym dzieckiem niż nastolatka z brzuchem czy wózkiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkooooooo
U mnie na osiedlu jest dużo nastoletnich matek .Ja mam 31 lat i 2 letnia córkę i patrzą na mnie jak na dinozaura hehe a ze większość tych mamuś to samotne matki to ja jako mężatka to już wogole jestem dziwoląg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
moja chrzestna miała dwójkę dzieci młodo, do 25 roku życia urodziła, a trzecie jak miała 41 lat! i co? myślisz, że się przejmowała tak głupio autorko? wymyślasz dziwne problemy... głupio to powinno być 14, czy 15latce z dzieckiem. Może uważasz, że po 25 rokiem życia kobieta nie powinna uprawiać seksu, a może myślisz, że te młode mamusie tak myślą? Bo dziecko zawsze może się przytrafić, jeśli uprawia się seks. A może myślisz, że te młode mamusie to się wysterylizują po 30stce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre pytanie to jest
no to masz problem ze sobą,bo zwracasz uwagę na to,ze ludzie zwracają uwagę na ciebie, ja leję na innych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polki sa wyjatkowo jebniete
:-O problemy nie z tej ziemi :-O wiekszosc z was w wieku 25 lat dostaje midlife crisis i uwaza ze jest stara baba a co dopiero w wieku 28 lat nie miec meza i dzieci :-O kurwa jakby 38 lat to nie wiem jakie halo bylo :-O autorko przyglupia ciesz sie ze dziecko masz !!! a jak sie uwazasz za stara babe to twoj problem :-O w innych krajach jest normalne ze ludzie duzo po 30-tce zakladaja rodziny bo najpierw sie dorabiaja a nie jak w PL kazda 22-latka musi wychodzic za maz i miec dzieci. chory narod :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i co im sie dziwisz?
One młode z dziecmi w parku a ty stara to myśla że jesteś babcią i w miare dobrze się trzymasz jak na babcie,bo one w znacznej mierze będąc już w twoim wieku przeżywac będą wraz ze swoimi dziecmi egzamin maturalny, ty zas będziesz już starą kobietą gdy twoje dziecko bedzie zdawac mature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie chodź na spacery
bo nerwicy dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie wyglada mlodo to
wiek nie ma zanzcenia, ale majac 38 a wygląd jak babka pod 50 podchodzaca to faktycznie porażka i pośmiewisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhgjghjhkjk
hahah :D dzieci tych młodych lasek rzadko kiedy przystępują do matury, bo głównie kończą w zawodówkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 37 i 16 miesiączną Lalę zastanawiałam się czy wyglądam na swoje lata ale teraz mam na to wylane bo na pewno wyglądam lepiej niż te wyszpilowane zatapetowane mamuśki które na plac zabaw przychodza się lansować a nie bawić z dzieckiem jak masz kompleksy to z nimi walcz ale tak na chłopski rozum to widzę że laski w naszym wieku wyglądaja o niebo lepiej niż 20 letnie mamuśki poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź nie przesadzaj
justek76 w twoim wieku to już nie laski i nigdy nie będziesz wyglądała lepiej od 20 latki no chyba że za wzór masz jakąś patologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem patologią bo wyglądam lepiej :D jeszcze kciuk pod cellullit nie wchodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka 22
justek76 , czasu nie cofniesz. Nie ma co na siłę przyrównywac się do 20 letnich dziewczyn,młodych ,ładnych z jędrnym ciałem...hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,..................
..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic na siłę, niestety
Taka prawda. Młode dziewczyny, któe mogłyby o siebie jeszcze super zadbać mają na to najczęściej wyyyeeebane, bo "przecież jestem młoda", "samo zleci przy maluszku/karmieniu piersią/wstaw cokolwiek" i widzisz później takie zwały tłuszczu... A starsze mamy mają silną motywację do zrzucenia zbędnych kg i trzymaniu diety, bo już wiedzą, że "samo się nie zrobi"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tu jest Polska, a wiadomo, że w Polsce jest tak, że: 20-23 lata to już czas na męża i pierwsze dziecko 28 lat - jeśli nie masz męża to już jesteś starą panną 30 lat - wchodzi się w wiek średni i nie ma już co myśleć o założeniu rodziny 40 lat - zaczyna się wiek babciny, w którym nie wypada być atrakcyjną i zamiast seksownego stroju trzeba ubierać babcine stroje i mieć "baranka" na głowie :P Tak więc autorko nie dziw się jeśli młode matki gapią się na Ciebie z otwartymi buziami, gdyż w Polsce 38-letnia matka bobasa to prawdziwy szok i coś niesamowitego do zobaczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasumii masz racje
ja tam nie bede sie chwalic jestem rocznik 1975 i ostatnio w nowej pracy dostalam komplement od KOBIETY ze wygladam na 30. mozna?mozna wszystko niestety ale kwestia genow i dbania o siebie ZA MLODU. niestety. dodam ze mieszkam za granica. starzec zaczne sie jak bede miala 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dęba stała
Ja w ogóle nie rozumiem autorki problemu. Przecież jesteś młoda, nie masz 60 lat, tylko 38, dla mnie wiek 30-30-parę lat to jak najbardziej normalny wiek na dziecko, nawet pierwsze dziecko.Ja wręcz uważam, że te wszystkie 20-25 latki z dziećmi są za smarkate na dzieci.Rozumiem patrzeć dziwnie na załóżmy 48 -50 latkę z brzuchem, ale 38 latka to wygląda jeszcze na młodą kobietę, autorko, wydaje mi się,ze Ty sobie ubzdurałaś, że na Ciebie patrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dęba stała
No ja również na placach zabaw widzę takie młodsze ode mnie mamy - a mam 33 lata - i ubiorą się tak, jak ja mam odwagę ubrać się tylko w domu, na dwór bym tak nie wyszła - byle jaka bluzka,byle jakie spodnie sportowe, jakieś trampki, niedbale związane włosy, brak makijażu. Uważam, że wyglądam lepiej, mimo iż mam nie raz prawie 10 lat więcej niż one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo yolo yolo
Kasumii z jakiej jesteś wsi? :D To już nie te czasy. W dużych miastach wygląda to dziś tak: 20-23 lata - czas na studia i prace sezonowe zagranicą 28 lat - czas na karierę 30 lat - głównie kariera + być może związek partnerski, ale nie koniecznie 40 - czas na 2 lub 3 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo yolo yolo
Znowu nie widać postów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,..........
.,m/,m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarapolskarzeczywistosc
no niestety autorko tak juz jest w tym naszym dziwnym kraju ze nieważne jak byś nie wyglądaa to baba sie MUSI spojrzec,najwazniejsze ze jestes szczesliwa i o siebie dbasz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,........
..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkiihuygfgfrd
gghgyugu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda mamusiamama
Jaki problem :) Nie martw się jak inni patrzą,ważne,że spełniasz się w swojej roli. Ja jestem młodą mamą,ale z krzywą miną nie patrzę na mamusie po 30+,każdy żyje własnym zdaniem.A te ocenianie,która lepiej wygląda,czy 20 latka,czy 30 latka jako matka,to już na prawdę...dziecinne. Każda mama w każdym wieku może wyjątkowo wyglądać,choćby nastoletnia też !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lat 25, tata lat 33
Jeżeli ktoś idzie na studia dzienne to się nie dziwię że musi myśleć o dzieciach koło 30 lub później bo na ogół na studiach dorabia w wakacje w Anglii na zmywaku czy na produkcji i kończąc studia w wieku 24-25 lat ma zerowe doświadczenie zawodowe i na ogół-długie bezrobocie :O Ja w wieku 19 lat poszłam na staż 6miesięczny z PUP, potem 6 miesięcy na umowę zlecenie pracowałam w ubezpieczeniach, potem 1.5roku w administracji targowiska na pół etatu-umowa o pracę, a potem rok na umowę zlecenie w obecnej firmie. Później umowa zastępstwo chyba 8 miesięcy, a potem moja umowa na okres próbny a potem już na czas nieokreślony. Mając 23lata wyszłam za mąż,kupiliśmy mieszkanie, wzięliśmy mały kredyt,żeby zrobić wykończeniówkę. W międzyczasie studiowałam, zwiedzaliśmy Polskę, Europę i dwa razy byliśmy w Ameryce Południowej. Średnio było nas stać na 2 wyjazdy zagraniczne i 1 krajowy w ciągu roku. Na dziecko zdecydowaliśmy się w 1 rocznicę ślubu, po 4 miesiącach test pokazał dwie kreski. I mi moje życie odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×