Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Starszawamamuska

Na spacerze z dzieckiem czuje sie jak dziwolag....

Polecane posty

Gość Jaka starucha
Po co tak późno Ci dziecko :O Mam 40 lat,jestem po studiach,pracuję,robię kursy,a urodziłam jak miałam 21 lat. Młody wiek,ale wtedy byłam pełna energii dla dziecka,teraz spełniam się i nie wyglądam jak babcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamo 25 lat i co
mama lat 25, tata lat 33 Musiałas się docenić tutaj,że się tak chwalisz :D aaaaaa ale ona jest super,łał jak to zrobiłaś :D Normalnie sikam ze szczęścia! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie chwalicie
wszystkim,matko :O Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lat 25, tata lat 33
Nie trolu niczym się nie chwalę,jedynie odnoszę się do wypowiedzi,że przed 30to nikt o dziecko się nie stara bo jeszcze nie jest w stanie niczego mu zapewnić :O jeżeli ktoś idzie na studia dla samego studiowania aby przedłużyć sobie młodość i poimprezować to najczęściej potem zasila grono bezrobotnych i dopiero po 30 może się ustabilizować. skąd tak wysokie bezrobocie wśród młodych? a stąd,że idą na coraz bardziej abstrakcyjne kierunki bo akurat na takie udało im się dostać. dla mnie ani 20letnia ani 40letnia mama nie jest nadzwyczajnym widokiem. Grunt żeby sobie radziła,a wiek to kwestia drugorzędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jestes dziwoląg
taka stara i w pieluchy sie pcha,a potem narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli już to za połowe
powiem tak, niektórzy mają taki głupi wyraz twarzy ze zwracają uwage innych na siebie, to nie musi być wiek, dziecko czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwalisz sie chwalisz
mają rację :P gówno nas obchodzi Twoja historia życia i Twoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no głupi wyraz twarzy masz
Pewnie zez,albo krzywy nos :D Albo gapisz się jak głupia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dęba stała
Ja nie rozumiem też osób w wieku 28-29 lat tu piszących - że one zaliczają już siebie do wieku dość zaawansowanego i już snują śpiewkę, że mimo lat wyglądają młodo. Matko ! Przecież to nic wielkiego, to żaden ewenement, że 28 latka wygląda na młodą dziewczynę, bo nią przecież jest !!!! Wy naprawdę uważacie, że 28-29 latka to już dojrzała kobieta w zaawansowanym wieku ? Ja mam 33 lata i jeszcze nie uważam, żeby był czas na mówienie, że mam swoje lata a wyglądam na mniej. takie śpiewki to dopiero po 40-stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalala lalalala lala
a gruba jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszawamamuska
chodzę w trampkach i dresie i śmierdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ciocia miala
44 gdy urodzila moja kuzynke. no i co? dba o siebie barfziej niz mlodze matki, regularnie chodzi do fryzjera, cwiczy, maluje sie itp. a co z tego ze czasem znajdzie sie jakas franca co sie patrzy krzywym ryjem? niech zazdrosci, ze dojrzala kobieta jest zadbana i ma piekne dziecko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale idiotka z ciebie
no bo one sa jebniete dlatego :-O wejdzcie na temat : mam 28 lat, zero szans na mzea, dziecko i kredyt na dom :Dposikac sie mozna ze smiechu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego 40 latka lepsza?
Sama urodziłam po 30 ale nie rozumiem czemu uważacie że 40 latka wygląda lepiej niż 18 latka? Przepraszam jaka to różnica? Bo ja nie paniatno... Obie są mamami i pewnie obie kochają dziecko i tylko to się liczy. To jaką się jest matką i do czego się dojdzie nie zależy od wieku. Weźmy np Iwonę Guzowską-urodziła mając 17lat a niejedna z Was może tylko pomarzyć o takiej karierze i kasie jaką ona jako posłanka obecnie zgarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego 40 latka lepsza?
Chyba kogoś tu zabolało że można coś w życiu osiągnąć :D Jakby się chwaliła to by napisała że ma 20tysięcy miesięcznie i jeździ Ferrari lub Jaguarem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 16 latka swojego
Może wcale tak nie jest,a Ty popadasz w paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA STARE JESTESCIE
NA DZIECI :O WSTYDŹCIE SIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×