Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aleksandra19

Podejrzenie ciąży, brak miejsc u ginekologów!:(

Polecane posty

Witam, mam ogromny problem :( od paru dni podejrzewam ciążę (około 2 miesiąc) ale ginekolodzy odprawiają mnie z kwitkiem, terminy na 23 i jeszcze dalej :( Co mogę zrobić ? zależy mi na tym by potwierdzić i działać jak najszybciej , czy mogę iść do szpitala położniczego ? czy powiedzieć jaka jest sytuacja, czy po prostu powiedzieć że "mam silne bóle w podbrzuszu" ? Proszę o rady :( Dodam , że test wyszedł pozytywnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvkdfkv
A prywatnie??zresztą co to jest że nie ma miejsc. Pracowałam jako rejestratorka i zawsze dla kobiety która podejrzewała ciążę znalazło się miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regeteter
Jak to możliwe??? U nas w mieście ciężarne, również rejestrujące się po raz pierwszy, zawsze miały pierwszeństwo! Chociaż.... jeśli termin wizyty mógłby być na 23 maja, to całkiem blisko. Dlaczego ci się śpieszy? Taki test daje właściwie pewność, możesz przyjąć że to ciąża. Martwisz się o jakieś urzędowe terminy? Na to też chyba się załapujesz a i tak normalny gin potwierdzi ci ze byłaś wcześniej pod jego opieką. Radziłabym normalnie się zarejestrować i poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej jedź do szpitala
i powiedz, że zauważyłaś plamienie, a wyszedł Ci test pozytywny będą musieli Cię przebadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stać mnie niestety na prywatnego lekarza eh :( niestety ale tak jest , nigdy wcześniej też się nie spotkałam z tak długimi terminami , a teraz doprosić się nie można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to , że mam problemy ze zdrowiem , a to już zapewne ponad 2 miesiąc , ponieważ tyle nie mam okresu . Zależy mi na zdrowiu maleństwa dla tego jak najszybciej chcę się przebadać i zadbać o bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzień dzisiejszy chcę się dowiedzieć czy jest możliwość potwierdzenia przez lekarza ciąży w szpitalu położniczym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwrtugvx
To pozycz od kogoś kasę i idź prywatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała od kogo to bym pożyczyła, NIE MAM , dla tego pytam , czy jest możliwość badań w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredytowa
a dlaczego czekałaś z wizytą u lekarza dwa miesiące ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwrtugvx
Jeżeli zglosisz sie potw.ciążę to cię odesla na rejon. Jeżeli zglosisz się z dolegliwościami to powinni cię przyjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ miałam dużo stresu , nie miałam szczególnych objawów, myślałam że to spowodowane jest nerwami , ale parę dni temu dostałam wymiotów i tak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uppsss zla ocena sytuacji...to rzeczywiscie ym walnela scieme,ze mam plamienia i jechala do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
idź do poradni ginekologicznej i powiedz, że jesteś w ciąży i masz bóle i prosisz o przyjęcie, myślę, że Cię przyjmą. Tylko zajdź osobiście. A w szpitalu też na pewno Cię zbadają, ale chyba raczej z bólem przyjmują, więc albo kłamstwo albo mogą Cię odesłać. Ja poszłabym normalnie do lekarza i to tam, gdzie chciałabyś prowadzić ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibrarl
Przecież lekarz zobaczy ze plamien nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regeteter
Ale, dziewczyno, nikt ci nie będzie cyrków robił z wczesną ciążą bo to nie "już" drugi miesiąc, a "dopiero" drugi miesiąc. Jeśli coś miałoby być nie tak, to widocznie organizm wiedziałby dlaczego. I potem co, hodować na siłę zagrożoną ciążę i urodzić chore dziecko. Wrzuć na luz, zarejestruj się i idź w terminie. Na dodatek test był pozytywny? Był. Plamisz? Nie. To po co ta hipochondria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znikajom znikajom
nie rozumiem. nie stac cie na wizyte ginekologa ale stac cie bedzie nA Dziecko????????????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibrarl
Wisnioweczka dobrze radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regeteter
(A wy pozostałe trochę przystopujcie z tymi poradami odnośnie wizyty w szpitalu. Potem te same osoby będą gromy słać na szpitale że kolejki, że z zagrożeniem życia odsyłają, że olewają pacjentów zakładając że ci przesadzają... Pewnie że tak jest skoro każdy przylatuje jak ma urojenia czy fanaberię zbadać się wygodnie, od zaraz, profilaktycznie. A może na własnej skórze odczujecie jak to jest gdy będą wam kazać czekać czy odeślą. Dlaczego? Bo autorka tematu czuje niepokój i absorbuje nim służbę zdrowia.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiśnioweczka, tak zrobię , dziękuję wszystkim za rady , a co do mądralińskich kobiet które muszę wtrącić swoje pięć groszy odbiegające od mojego pytania , zajmijcie się własnym życiem , a nie cudzym. Jeszcze raz dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin na 23 maj to bardzo szybko. Ja jak chciałam zapisać się do ginekologa na nfz to rzucali mi terminy na lipiec :P a byłam w 8 tygodniu. Przebolałam i poszłam prywatnie. Nie żałuję bo zostałam u tej Pani i jest super. Jak poszłam na izbę przyjęć bo miałam mały problem z wynikami a był weekend i moja ginekolog wyjechała to zrobili mi wielką łaskę. Więc nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla fanow watrobki
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxfander
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najprostsze rozwiazania sa
idz do szpitala i umow sie na wizyte do ginekologa, powiedz, ze sprawa jest pilna zle czujesz sie i obawiasz sie, ze jestes w ciazy (powiedz, ze test wyszedl pozytywnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaofpersia
autorko wyznaczyli ci wizyte na 23 maja czyli za 13 dni, niecale dwa tygodnie..TO DLA CIEBIE ODLEGŁY TERMIN??? puknij sie dziewczyno w glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A testy robiłaś? Idź prywatnie, na pewno ktoś Cię przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , ponieważ jestem chora i martwiłam się o maluszka kłania się czytanie ze zrozumieniem , już po wizycie ubłagałam osobiście ginekologa i przyjął mnie !! :) 7 tydzień, tylko że schudłam 6 kg , tak jak się obawiałam , mimo że mam wilczy apetyt ale to już zależne od moich dolegliwości zdrowotnych. Dziekuje za wszystkie wypowiedzi - no nawet te które były bardziej upierdliwe niż pomocne :) Buziak !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×