Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agawa_Agawa

Co może być powodem częstego "kupkania" u 2 latka?

Polecane posty

Sorki za taki temat, ale staram sie znalexć odpowiedź dlaczego mój synek tak często robi rzadkie kupy. Ma 2 lata i 2 miesiące i w sumei zawsze 2 kupy dziennie były normą, czasem były 3 - ale w miarę "stałe". Od dłuższego czasu wali nawet po 4 kupy dziennie i są one rzadkie. Ostatnio miał badana krew i mocz i wszystko OK. Dosć mało waży, bo zaledwie nieco ponad 10 kg (a ma 84 cm wzrostu). Na bilansie lekarka martwiła się jego waga i dlatego zrobiliśmy te badania krwi i moczu, ale ży wyniki były ok, więc stwierdziła, ze widocznie taka jego "uroda", ze jest drobniutki. Wspomniałam wtedy, ze on czesto robi kupy, wiec moze to jedzenie "przelatuje" przez niego i dlatego mało tyje, ale nic na to nie odpowiedziała. W każdym razie martwią mnie te częste rzadkie kupy, tym bardziej, że często zanim je poczuję w pieluszce i zmienie, to on zdaży sobie odparzyc pupę. Co do jedzenia - to je normalnie to co my, chociaż oczywiście delikatniejsze rzeczy + pije jeszcze rano i na noc mleko modyfikowane. Dodam, ze nie ma jeszcze wszystkich zębów i okresowo coś mu się jeszcze przebija, bo czasem jest marudny w nocy i pokazuje na buzię jak pytamy czy coś go boli. Czy takie rozwolnieniowe częste kupki mogą mieć związek z ząbkowaniem? Ale jak to moze jeszcze długo potrwac? Dodam, ze nie zauważlyliśmy, aby się skarżył np na ból brzuszka. Zastanawiam sie czy iść do jakiejś innej lekarki, czy po prostru ma to związek z ząbkowaniem i trzeba przeczekac. Ale czy można jakoś o wszytsko wspomóc? Np. dodawać probiotyki do mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×