Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragnąca 90zap

głośny facet w łóżku...

Polecane posty

Gość pragnąca 90zap

dziewczyny, czy też lubicie jak wasz facet w łóżku jest trochę głośniej? nie mam na myśli krzyków niewiadomo jakich, ale żeby było to cos więcej niż głośne "k***wa" przy szczytowaniu i kilka głębszych odechów...;/ czy wasi faceci reagują podczas seksu tak jak wy: sapią, dyszą, mruczą itp. wielu facetów chyba myśli że to nie męskie, a mnie to strasznie kręci i 10 razy szybciej dochodzę jak słyszę dźwięki faceta, że mu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie przeszkadza ze on jest glosny bo ja potrafie byc glosniejsza w czasie szczytowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnąca 90zap
zazdroszczę...mój milczy cały czas, jakby był bardzo skupiony na technice...próbowałam mu dać do zrozumienia, żeby okazywał, że mu dobrze, to powiedział, że się postara, ale nic z tego nie wyszło...powiedział, że to kobiety są od tego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnąca 90zap
nie, no przy lodzie nie, przy lodzie jest wszystko ok, ale w normalnym seksie chciałabym, żeby był bardziej spontaniczny i żywiołowy, żeby było słychać że mu dobrze, nie tylko na końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnąca 90zap
jakimi np? mój jest raczej cichy, ale widzę podczas seksu że ma inne spojrzenie, czasem się figlarnie uśmiecha, szybsko oddycha itp, więc wiem, że jest mu dobrze, tylko przydałoby się trcohę jego głosu, wetchnień, jęków rozkoszy i było idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajhnahnlinsq;abw
mnie podnieca stękający w łóżku facet :D nic tak na mnie nie działa jak jęki rozkoszy :D serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jęczę, wyję,sapię, stękam, oddycham jak byk, wpadam w trans,ona to uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×