Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość greentea22

najskuteczniejsza dieta

Polecane posty

Gość greentea22

Mówcie co chcecie, ale najskuteczniejszą dietą jest MŻ + ograniczenie słodyczy, picie zielonej/czerwonej herbaty i wody i nie jedzenie już niczego ok 4 godziny przed snem. W ciągu miesiąca schudłam ok 5 kg, jem duże śniadanie i obiad , kolację sobie odpuszczam, trochę ćwiczę i jest super :) Nawet zdarza mi się w tygodniu zjeść lody, albo jakiegoś cukierka. Dużo owoców. Nie czuję, że się głodzę, a efekty są. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniele gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli się przestawiam na pudełka i jak na razie jestem zadowolona. Kupuję sobie zestaw z obniżoną kalorycznością ze strony wygodnadieta.pl. Fajna szybka obsługa, gotują na bieżąco, dużo warzyw i owoców, chude mięso, mi póki co to jedzenie smakuje i się nie przejada..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_N
Pudełka są spoko, ale dla bardzo zamożnych osób. Aby zapewnić odpowiednią kaloryczność posiłków, trzeba wydać grubo ponad tysiac zł. na mies. aby dostać kilka pudełek. Lepszym rozwiązaniem, jest samodzielne przygotowywanie posiłków, wiesz co i gdzie kupujesz. Jest mnóstwo trenerów w necie, którzy zaplanują ci dostosowaną do obecnej twojej wagi, wymiarów, oraz możliwości ruchowych, dietę oraz plan treningowy, nawet ćwiczenia domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najskuteczniejsza dieta? Może wielu osobom udało się szybko schudnąć ale za jakiś czas kilogramy powrócą,efekt jojo dlaczego? Trzeba wiedzieć jak właściwie zacząć start w odchudzaniu -> https://aishamuhammad1.wixsite.com/mojawitryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się ze wszystkim pozytywnymi opiniami na temat Slimunox.Każdy kto chce się odchudzać a wie że nie da rady na samej diecie powinien kupić te tabletki bo według mnie nie ma nic lepszego aby wspomóc odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MŻ wiadomo, ale można sobie pomóc zielonym jęczmieniem, który dodatkowo pozbywa się toksyn, sprawdźcie sobie to rozwiązanie: http://zbijaniewagi.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sobka

Ja miałam dietę sokową 5 dniową. Sokową. I wybrałam soki Nuja i dzięki temu naprawdę czuję się lekko. Fajne jest to że te soki są bogate w minerały i składniki odżywcze. No i w ogole nie chodziłam głodna! Rewelacyjne są!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wańka

Jeżeli chodzi o zastosowanie Slimunox, to uważam, ze mi akurat te tabletki bardzo pomogły. Stosując je przez 3 miesiace pozbyłam się 13 kilogramów nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

Mi udało się schudnąć dzięki tabletką Foreverslim.Może nie mam za dużego porównania bo stosowałam tylko te tabletki.Spadek wagi jest na prawdę duży i jeżeli jeszcze raz miałabym podjąć decyzję jakie tabletki wybrać powtórnie wybrałabym Foreverslim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola

Racja trzeba zmienić wiele żeby osiągnąć sukces.U mnie już ostatnia prosta jeżeli chodzi o odchudzaanie.Ostatnie dwa tygodnie brania Slimunox i tylko 1,5 kg do zrzucenia.Teraz będę walczyła tylko o to aby nie wystąpił u mnie efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisza

najskuteczniejsza to dieta mż. ale ja jeszcze miałam taki sposób ze zamiast posiłku czasem piłam soki ze sportfoodsoki.pl i one bardzo mnie syciły i dawały sporo energii! także mi to pomogło pozbyc się paru kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majaaaaa_KK

Ja osobiście korzystałam z wielu sposobów jak schudnąć, wiecie "diety cut" itp ale szło mi marnie... po paru lat próbowania, udało się, schudłam dużo. Pewnie jesteście ciekawi jak to zrobiłam ? Zapraszam na mój blog poświęcony temu:

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×