Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slabo

Witam . Razem z dziewczyna na "spontanie" zroblismy to bez zabezpieczenia ale t

Polecane posty

Witam . Razem z dziewczyna na "spontanie" zroblismy to bez zabezpieczenia ale to bylo krotkie .. zaledwie kilka razy wlozylem .. wytrysku nie bylo wgl ale boje sie o ten plyn co moze zawierac sladowe ilosci plemnikow .. dziewczyna mowi ze okres zaczal sie jej 4 maja my zrobilismy to 10 maja dodala ze jej cykl wynosi 28-29 dni nigdy nie miala ponizej .. boimy sie ze mogla zajsc w ciaze wiem ze glupio zrobilismy i zalujemy tego .. prosze o madre odp .. przepraszam za bledy ale nie mam polskich znakow na windowsie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onakkkkk
No moze tak byc ze moze byc w ciazy..niech twoja dziewczyna za kilka dni niech test zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seidicci
4 maja zaczal sie okres skonczyl okolo 9 zalezy jak dlugo ma okres. Na moje marne szanse tuz po okeesie nie ma dni plodnych.... jesli dziewczyna ma w miare regularne okressy to owulacja wystepuje okolo 12 -14 dnia cyklu - czyli 16 - 18 maja - czyli od 13 maja zaczynaja sie dni plodne. Moze sie zdarzyc ze owulacja sie przesunie ale to rzadko przy regularnych ctklach. Nie martw sie di zaplodnienia potrzeba odpowiedniej ilosci plemnikow i nawet jesli preejakulat zawieral je to moga byc niewystarczajace. Na moje 90% ze nie jest w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepnym razem niech ci loda robi - mniejsze ryzykow wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matronaona
Nie jest w ciąży.Spokojnie.Wszystko będzie dobrze.Mozecie zrobic test ciązowy,ale tylko po to,aby się uspokoic,ogolnie to strata pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę musiałbyś mieć mega pecha żeby tak od pierwszego razu bez wytrysku zaszła w ciążę... Wbrew pozorom wcale tak łatwo nie jest zajść w ciążę *chyba że masz pecha ;P ). Na twoim miejscu bym tego tak nie bagatelizował bo szkoda zdrowia. Ewentualnie za kilka dni możesz zrobić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do spontana
po jaki chuj zakładasz takie same topiki? Już w poprzednim ktoś Ci wyjaśnił, że 11 dni przed spodziewaną miesiączką są "dni niepłodne drugiego okresu niepłodności". Pierwszy okres niepłodności możesz wyliczyć odejmując ilość dni "krwawych" Chłopie zacznij myśleć głową a nie główką/chujem, bo zginiesz od alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Spontana
od 4.maja/data spodziewanej miesiączki wstecz 11/constans = 23. kwiecień, od tego dnia jest 2-gi okres niepłodności. 23 kwiecień minus 6 dni na krwawienie, daje 17 kwiecień i do tego czasu jest pierwszy okres niepłodności. Notabene, przy krótkim cyklu, a długim krwawieniu, pierwszego okresu niepłodności może nie być!!! Tabelkę z suwką ruchomą do obliczeń wygooglujesz w necie pod hasłem "Antykoncepcja lub świadoma prokreacja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do spontana
Co miałeś z matmy? Policz wreszcie sam i podaj czy dupczyłeś w okresie owulacji czy niepłodnym i nie rób z siebie ciemniaka.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla twojej wiadomości to ze sie "dupcyłem" w okresie niepłodności nie oznacza ze nie zaszła ... plemniki mogą długo żyć w kobiecie nawet do 5 dni i sie pytam czy mogła zajsc .. czekam na mądre odp a nie takie jak twoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla słabeusza
cyt.: plemniki mogą długo żyć w kobiecie nawet do 5 dni i sie pytam czy mogła zajsc .. czekam na mądre odp a nie takie jak twoje . BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB Chłopie, nie 5 dni a tylko 48h. I nie w kobiecie a w drogach rodnych/pochwie. Na potwierdzenie masz cyt. z t. "Antykoncepcka...": OKRES PŁODNOŚCI - w tym okresie z jajnika wydalane jest jajo i jeśli napotka plemnik (odpowiednio silny) następuje zapłodnienie. Zagnieżdżenie się komórki jajowej w macicy następuje ok. 5-tego dnia od zapłodnienia, wtedy rozpoczyna się CIĄŻA. Plemniki w drogach rodnych żyją tylko 48 godzin, dlatego na "suwce ruchomej" od środka owulacji w każdą stronę jest aż 4 dni zapasu dla bezpieczeństwa ( 4x24 = 96 h = 200% pewności, że nie będzie ciąży ale pod warunkiem, że nie zdarzy się nadprogramowa owulacja). Chcąc świadomie doprowadzić do ciąży można z dużą dokładnością wyliczyć środek owulacji i datę zajścia w ciążę, a po 9 miesiącach datę urodzenia się dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurweb
Okres płodności i wynika właśnie z faktu z tego że plemniki żyją 5-6 dni. Dlatego trwa 7 dni:5-6 dni przed owulacją i dzień po ) Jednocześnie im bliżej owulacji tym większa szansa na zapłodnienie Szczyt okresu płodności trwa około 24h wtedy jak jajeczko się uwalnia Twoja laska ma ten szczyt(owulacje) 15 dnia (29 minus 14), a okres płodności zaczyna się (15 minus 6) czyli 9 dnia. Wy stosunek nawet nieprzerywany bo typowy przerywaniec po którym są wpadki, to wyjąć tuż przed nadchodzącym wytryskiem. Moim zdaniem szansa niewielka, ale jakby Ci się udało to zagraj w Lotto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurweb
Nieprawda że plemniki żyją max 48 h. To zależy od warunków w jakich żyją. Oczywiście im dłużej tym mniej ich przeżywa i mniejsza szansa na zapłodnienie Dlatego jak plemniki długo żyją zależy moim zdaniem jeszcz od śluzu Do zajścia w ciąże potrzebny jest jeszcze odpowiedni śluz i PH pochwy a on robi się na kilka dni przed owulacją. Ten śluz pozwala plemnikom dłużej przeżyć i pokonać długą drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penyyyy
ale jestescie tępi. kalendarzyk i obliczenia to janlepsza droga do zrobienia dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penyyyy
ja miałam cykle 28-29 dni, owu zawsze w 17 - potwierdzone pomiarami temperatury, testami owulacyjnymi i usg. i co wy na to matematycy? nijak pasuje do waszych obliczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodatek
penyyyy ale jestescie tępi. kalendarzyk i obliczenia to janlepsza droga do zrobienia dziecka penyyyy ja miałam cykle 28-29 dni, owu zawsze w 17 - potwierdzone pomiarami temperatury, testami owulacyjnymi i usg. i co wy na to matematycy? nijak pasuje do waszych obliczeń. BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB Masz rację z tym dzieckiem i określeniem owulacji po temperaturze ciała. Dodam jeszcze: po gęstości śluzu; w dniach niepłodnych jest gęsty i utrudnia podróż plemnkom, przez co giną, a w dniach płodnych jest rzadki i ułatwia podróż na spotkanie z jajeczkiem. Ale cyfra 11{11 dni przed spodziewaną miesiączką jest 2-gim okresem niepłodności) jest constans. Tyle czasu/11dni upływa zanim śluzówka macicy, w której nie zagnieździła się ciąża, złuszczy się i wypłynie na zewnątrz wraz z krwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slabo..
mojej dziewczynie juz jest od kilku dni niedobrze czy to mog byc pierwsze objawy po 3tyg ? czy to wynik stresu ? prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×