Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lewkoziorozecbaranbyk

najbardziej beznadziejni faceci jakich spotkałyście - a znaki zodiaku

Polecane posty

Gość lewkoziorozecbaranbyk

1. lew - brzydki,niski uwodziciel, gładkie gadki, w rzeczywisotsci zakompleksiony,zgrywa pewnego siebie, przegraniec 2. lew - wysoki, brzydki, nie umie sie zachować,dziwak 3. wodnik - podrywacz 4. waga - niezdecydowany, niekonsekwentny 5. panna - ma jakis babski umysł, gada o pracy,kasy,nauce, dzieciach, domu, zbyt praktyczny 6. waga - psychol, obrażalski, manipulator 7. bliznieta - psychol, kochajacy, napalony, zaborczy, obrażalski 8. rak - przystojny, skrajnie nudny, przemądrzały, męczący, upierdliwy fajni faceci : ryby, bliznieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfrte ytr543
1. skorpion - niedowwartosciowany psychol o babskiej psychice, cienki w lozku, niezdecydowany, polimpotent :D ale najfajniejszy to tez skorpion wiec ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie panowie spod znaku Skorpiona.Chamscy psychole,wampiry energetyczne i wszystko co najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona waga
a o strzelcach co myslicie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowieczna mentalność
a w gusła też wierzycie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarzuconyparolll
ona waga ja też waga :P nie znam chyba żadnego strzelca, a skropiona teraz poznałam i widzę wszędzie negatywne opinie o nich ... dla mnie każdy mógłby być beznadziejnym, z zadnym nie umialam nawiazac relacji, wiec chyba to nie tylko kwestia znaku, a dopasowania... moi koledzy nie pamietam jakie mieli znaki, niektorzy byli fajni z charakteru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
STrzelec moj ermm troche dziecinny , beztroski ale kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bardzo czuly , najlepiej by sie ciagle przytulal no ale zazdrosnik nieziemski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutyjik
zgadzam sie z hgfrte ytr543. Chodzilam ze skorpionem o babskiej psyhice i byl cienki w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarottakammma
wodnik - podejrzliwy do bólu, nie potrafi zaufać, samotnik, nie znoszący krytyki, obrażalski, prostak. Brak manier. Dążący do tego, żeby być lepszym od wszystkich. ryby - niestały uczuciowo, czasem szalony w pomysłach :P bliźnięta - przekonany o swojej atrakcyjności, narcyz, bawidamek, chce robić duże wrażenie na płci przeciwnej. Lubi wyzwania i zwariowane dziewczyny :P Chce ekscytującego życia, odrzuca stałość i rutynę. Sięga po rzeczy z najwyższej półki. Wygadany i tego samego oczekuje po kobiecie. Szuka wesołego towarzystwa. byk - gawędziarz, mocno stąpający na ziemi, chce mieć w życiu konkretne rzeczy (pieniądze, kobiety itd.), nie żyje iluzją czy złudzeniami albo marzeniami. Za mało w nich fantazji i lekkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Panna...takiej ofiary z wybujałym ego w życiu już nie miałam wątpliwej przyjemności poznać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez watpienia
14:55 [zgłoś do usunięcia] tarottakammma wodnik - podejrzliwy do bólu, nie potrafi zaufać, samotnik, nie znoszący krytyki, obrażalski, no żesz curVa bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarottakammma
waga - manipulator - też się z tym zgodzę. Poza tym nerwowy. skorpion - 1000 pomysłów naraz. Słowo daję. Trudno za nim nadążyć. Nieprzewidywalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cool story, bro
Czemu zniknął mój post? :D Zdecydowanie dwa znaki są NAJGORSZE, jeśli chodzi o mężczyzn: WAGA i BLIŻNIĘTA !!! Kilka razy natrafiałam na tych panów i za każdym razem to była porażka i rozczarowanie. To jest jeden żywioł - powietrze - wiec moze dlatego są do siebie podobni. Takie same lekkoduchy, zdradzacze, oszuści, krętacze i manipulatorzy. - faceci WAGI - manipulacja, kłamstwa, szukanie innych na portalach erotycznych, kiedy ja nie patrzyłam, obrażalstwo, zakompleksienie i wymaganie ode mnie, bym ciągle go dowartościowywała. Poza tym taki facet ciagle myślał, że to jemu sie wszystko należy, ze to ja mam za nim latać, starać się o niego :D Trochę taka ciotka, a z drugiej strony straszny ruchacz, podrywacz i krętacz! - faceci BLIŹNIĘTA - notoryczni kłamcy, nie widzą niczego złego w tym, że mają kilka... dziewczyn :D zawsze maja kogoś na boku, zawsze kręcą i oszukują. Cwaniaki, myślą, że są zajebiści ( tutaj sie różnią od facetów wag), zero kompleksów, ale za to chętnie krytykują i nabijają się z innych. Te dwa typy to chodzące masakry, za każdym razem mi się to potwierdzało, uważajcie na nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest. Zaczynam się spotykać z bliźniakiem i to co piszecie pasuje jak ulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój to bliźnięta :-) SPOKO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o wady, to: Rak - niezdecydowany, brak odwagi Ryby - nieogarnięty, przesadnie emocjonalny ogólnie te dwa typy są moim zdaniem raczej mało męskie, a jakoś ciągle na nich trafiam. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były mąż bliźniak, maskara, choleryk, nerwus, wybuchowy, lekkoduch, dobra strona, jak o coś poprosiłam zawsze załatwił, bardzo słowny i faktycznie dwie twarze , osobiście nie polecam, być może dlatego że się zawiodłam.Dla otoczenia idealny w domu to co napisałam wyżej, ale najgorsze są , raczej były wybuchy furii i nie po alkoholu. Obecny partner, skorpion, tak oczerniany, dla mnie idealny od prawie 3 lat, wierny, czuły, bardzo ale to bardzo inteligentny i djący poczucie bezpieczenstwa, zero agresji. Reasumując znak zodikau do jedno, natomiast myślę że to zależy od wielu innych czynników.Dla jednego skorpion będzie najgorszy, a dla drugiego najlepszy, trudno ocenić. Każdy ma inne doświadczenia. Ale w tych bliżniakach naprawdę coś jest nie tak, naprawdę dwie twarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój to WAGA i zupełnie odmienny od opisywanego...Spokojny, opanowany,wierny i oddany rodzinie. Bardzo pracowity, perfekcjonista i domator. Trochę ciapowaty, pozwala tym, których kocha wejść sobie na głowę...To są moje spostrzeżenia z 20-letniego związku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byk to najlepszy partner :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byk = pantoflarz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w bliźniętach coś jest nie tak ... i to wielkie nie tak. Wg mnie to psychole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie co chcecie najbardziej kłamliwa istota stąpająca po ziemi to BLIŻNIAK ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panna i lew, dwa najgorsze znaki, oboje egoisci, niedojrzali, maminsynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma gorszych facetów nic ci spod znaku WAGI :O Najgorsze ścierwa, gnojki i zdradzacze.. Samolubni, złośliwi babiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z bliźniakiem i faktycznie wiele cech sie zgadza - oczywiście tych złych cech: narcystyczni, dziecinni, krętacze, myślą ze są z***biści a tak naprawde wiele im do z******tości brakuje, nerwusi, napuszeni jak pawie kiedy znajdą sie w otoczeniu kobiet, częsta zmiana zdania i niedotrzymywanie słowa... plusy to pracowitość, czułość i wrażliwość w przypadku mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna- nudny przewidywalny zbyt wysoki i za chudy Rak-szarmancki przystojny -jednak nudny i słabo wyposażony wodnik-przystojny dobrze wyposażony z wyobraźnią jednak niski status społeczny i liczne uzależnienia strzelec-przystojny na pierwszy rzut oka interesujący i obiecujący - przy bliższym poznaniu nudny w łózku i beznadziejny w życiu. Ryby-wysoki status społeczny, przystojny, szarmancki w łóżku cieniutki ale mniejsza o to- jednak zbyt tajemniczy i zamknięty w sobie i niesłowny. kilku znaków nie pamiętam:( Waga- czarujący, ambitny, konsekwentny, przystojny, cudowny w łóżku, bez wad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zauwazylyscie coś takiego, ze wagi podobnie jak bliźnięta mają dwie twarze? Raz są mili i kochani, a innym razem tacy, ze bez kija nie podchodź. MAją strasznie zmienne nastroje i humorki jak kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, u mnie się to zgadza, znałam kiedyś bliźniaka, bajerował mnie ale inne dziewczyny za nim szalały , nawet jedna co miała za miesiąc ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×