Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lewkoziorozecbaranbyk

najbardziej beznadziejni faceci jakich spotkałyście - a znaki zodiaku

Polecane posty

Gość gość
LEW-najwiekszy egoista, mysli ze jest super, ekstra, a jest zwyklym gnojem. Wyzej sra niz d**e ma. Klamca, manipulant, bufon. Zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna- cicha woda, nudny, brzydki, nudny. Lew-nerwus Strzelec- szalony, zaborczy, szalony. Wodnik- zboczony, leniwy, bez zasad moralnych. Rak- nudny, bez poczucia humoru. Bliźniak- fajny, ale zdradzał żonę. Byk- oszust, leń, raptus, frustrat... Ryby- tajemnicze, tajemnicze, tajemnicze aż ciężko pisać o zaletach takie tajemnicze....;)lepiej rzucić niż czekać na szczerość i tak też zrobiłam. Waga- wymagająca, niedostępna, kochająca, szczera a jednocześnie potrafiąca kłamać jak polityk, ale jednak najbardziej do mnie pasująca bo, jak dla mnie to nie konfliktowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lew mysli, ze ma zawsze racje i zawsze jego musi byc na wierzchu. Zafufany w sobie egoista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosheee ludzie, naprawdę wierzycie ,że znak zodiaku ma jakikolwiek wpływ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorpion najlepszy w łóżku jakiego miałam. I dobry przyjaciel. Bliźnięta tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Bosheee ludzie, naprawdę wierzycie ,że znak zodiaku ma jakikolwiek wpływ?<<< Mądry człowiek wierzy w to, czego sam doświadczy :). Ja np. zawsze miałem największą słabość do kobiet spod jednego znaku, a i one były zawsze mną zainteresowane :). Nikt nie ma na czole wypisanego swojego znaku, ani nie podaje na dzień dobry daty urodzin :D. Dlaczego więc w ponad 90% trafiałem zawsze na kobiety spod tego znaku :D ? x Miałem przyjemność współpracować z jakimiś pięcioma setkami ludzi. Mogę śmiało powiedzieć, że najlepiej moje stosunki służbowe układały się z osobami spod określonych znaków zodiaku :D. x Tak więc coś musi w tym być :D. Nie ma to z pewnością niczego wspólnego z drukowanymi w prasie horoskopami, ale jeżeli uznajemy, że układ planet ma wpływ na funkcjonowanie całej przyrody (pory roku, przypływy i odpływy morza itp.), to dlaczego odrzucamy możliwość wpływu tego układu na tak delikatne ustrojstwo, jak rodzące się nowe życie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNIE JEST
Horoskop to jedna wielka ściema! Każdy człowiek jest inny.Mój mąż jest skorpion i nic nie zgadza się co piszecie.Jesteśmy małżeństwem ponad ćwierć wieku z dwójką dorosłych dzieci.Wspaniały mąż, tata.Człowiek pracowity, kochający rodzinę, opiekunczy.Życzyła bym każdej takiego cieplego czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto zgadnie mój znak zodiaku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Kto zgadnie mój znak zodiaku?<<< Baran :D :D :D ? Bo znaku pacana i rozwielitki raczej nie ma :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiu - a co ty taki nerwowy? Pośmiać się nie można...nie traktuj tego tak poważnie, to tylko bzdury które ktoś wymyśla na poczekaniu żeby wstawić na końcu gazety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda w dniu urodzin
Najgorszy bliźnięta, zdradza żonę skorpionicę, a ta świata poza nim nie widzi. Fałsz w czystej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna - maminsynek, strzelec lovelas, leń, manipulator, bliżniak - dwie osobowości przebiegłość z zaborczością, skorpion seksoholik, byk z fochami i uporem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy się za bardzo nie sugerujecie tym stereotypem, że bliźnięta=dwie osobowości? Każdy zachowuje się trochę inaczej w zależności od sytuacji, więc nie przesadzajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem blizniaczka w związku z koziorożcem, jesteśmy wybuchową mieszanką. Jest nam razem dobrze, i o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga868
Pan Bliźnięta! Reszta zodiaku przy nim wysiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIA111113333333
bliźnięta to SYF . Graja kogoś kim nie są, udają inteligentnych, uwielbiają ludzi wpływowych, ale podrywają wszystko co się rusza. Marzą o porche i roleksach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy SYF to niestety WAGI..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w związku z lwem... (ja byk on lew). Uparty strasznie, do tego przemądrzały i zadufany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ciagnie do lwow. bo przebojowi, pewni siebie, a przy blizszym poznaniu okazuje sie ze to zakompleksione typy, łase na pochwały i komplementy, z przerostem ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec z mojego doswiadczenie: -ryby- bylam w zwiazku 3 lata, mial sklonnosc do alkoholu, ciapek, niezdecydowany i niekonsekwentny, brak swojego zdnia, nadwrażliwosc na swoim punkcie, egoizm, niezaradny zyciowo, rozrzutny, a nie potrafuacy zarobic, - byk- porywczy, twardostapajacy po ziemi, ma duuuze ego, mściwy, zazdrosny, chce miec kontrole nad wszystkim - waga - na pierwszy rzut oka domator, ceniący spokoj, ale podrywacz, kobieciarz, flirciarz, lubi zdradzac, kłamie oszukuje manipuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byk-jeśli naprawdę zakochany to widać zrobi wszystko dla kobiety,zazdrosny,zaborczy,dość skąpy,, /\ Bliznieta-wredny,fałszywy,,/\Panna -jak pokocha to wierny do końca życia,pracowity,pedantyczny,kochający do przesady,/\Waga-złośliwy,obgaduje,, /\Strzelec-rozrywkowy,wesoly,bawidamek,zawsze zdradza,,/\ Koziorozec-nudny,uparty,złośliwy,wredny,obgaduje,upierdas ,,Ryby-przemądrzały i wredny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliźniak, zdradza żonę przed ślubem i w czasie małżeństwa, taki manipulant, że ta wierzy w jego dozgonną "miłość". Zastanawiam się dlaczego takie czubki mają wzięcie u kobiet, na pierwszy rzut oka widać, że to lowelasy żerujące na innych. A i uwielbiają mieszkać w dwóch miejscowościach wówczas trudniej wykryć zdradę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baran. Zimny, bezwzględny, wyrachowany. Krzywoprzysiężca. Uparty jak muł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, bliznieta to k****arze odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
za bardzo w to nie wierzę, ale jeśli miałabym napisać jeden znak to będzie to waga- niezdecydowany, bawiący się uczuciami, działa na kilka frontów, a potem udaje biednego i pokrzywdzonego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oloooo
To facet bliźnięta mąż pani skorpion zabiera swoją żonkę cyklicznie do nadmorskich SPA a w swoim rodzinnym mieście gdzie ma firmę ru... wszystko co 2 nogi ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona kapłanka
Mezczyzna skorpion-kanalia ukryta pod pancerzem, msciwa szuja, skomplikowany wewnetrznie na minus, cwaniaczek na pokaz. Intrygant. Pelen wewnetrznych problemow, zlosliwy typ. Blizniak - bez panienek na boku i towarzystwa innych ludzi szybko skoczyl by z mostu, niby taka dusza towarzystwa a sam siebie nie potrafi zrozumiec i ogarnac, a co dopiero ktos inny np. partnerka. Dwie twarze, dwie osobowosci-straszne rozdwojenie, jak choroba psychiczna. Omijac obu szerokim lukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rak=zaborczy,zazdrosny,zlosliwy,podejzliwy,manipulatorm,len,brudas,nerwowy,agresywny,wszystko musi byc jak on chce,umie doskonale udawac,fałszywy,nudny,bez poczucia humoru,mruk,przemadrzały,skapy,wyzwiska u niego sa na porzadku dziennym,brak taktu,czesto robi obciach wsrod ludzi,potrafi chamsko dogryzc.nikomu nie polecam ,zawsze zdradza i klamie w zywe oczy ze tak nie jest,zawiera znajomosci tylko dla korzysci wlasnych.nie dotrzymuje slowa,czesto zmienia zdanie,nie do zwiazku,meka z nim byla straszna,nigdy nie mozna na niego liczyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem spod znaku panny i wiem, że do mnie nie pasuja barany. Spotkałam się z trzema i każdy ale to każdy był ukrytym maminsynkiem.Ostatni mimo wieku(38lat) przeszedl sam siebie. Opowiadal, ze od kilku lat siedzi np w sylwestra w domu z mamą :o Mimo ze ma znajomych. Zachowywał się jak dziewczynka,serio, taka c***a,nawet myślałam, że może jest gejem, bo wiecie takie oh i ah itd.. a ten mi opowiadał o swoich ex. Cóż...Poza tym okazał się fałszywym dupkiem, który nie potrafił zaakceptować odmiennych podgladow, a mowil wczesniej że taki otwarty na odmiennosci. :D Ja wiem, że jak spotkam barana, to będe uciekać gdzie pieprz rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliźniak to socjopata, kłamca, który omota Ciebie w krótkim czasie. Jeśli jest wygadanym snobem lubiącym ******* życie w 2 miejscach to pomyśl sobie dlaczego z Tobą "jest". Bo jesteś dla niego wygodna najprawdopodobniej masz coś czego potrzebuje: kasę, mieszkanie, pozycję zawodową. Tak, tak już zatruł Ciebie słowami typu: jesteś najinteligentniejsza, nigdy nie spotkałem... bla, bla a Ty nawet jak przeczytasz ten post pomyślisz nie mój bliźniak on taki nie jest, on mówi to szczerze bo jestem wyjątkowa, nieprzeciętna inne laski nie są tak wykształcone, ładne i dowcipne... pewnie jesteś wyjątkowa, ale nie dla niego zdradzana żono, kochanko, muzo :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×