Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kilometryyyyy

ile moze stac mm ???

Polecane posty

Gość kilometryyyyy

ile czasu od przygotowania moze stac mm... ?? pytam bo na opakowaniu nie ma zadnej informacji o tym a synek czasem nie chce a za godzinke czy pol juz chce a ja caly czas robie swierze czy takie mleko moze stac poltorej godziny od przygotowania ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilometryyyyy
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to news
nie może!!!!! wylewasz a potem robisz nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mowili ze moze stac do 2 h
Jak dziecko jest zupelnie malutkie. jak byla starsza czyli okolo pol roku to i 4 godz stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mowili ze moze stac do 2 h
Tak mi mowily polozne wiec tak robilam:-) nie ma co panikowac bez przesady:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż......
dziwne,żeby nie było napisane na opakowaniu, na bebilonie jest ,że godzine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojejkujejku!!!!
Na bebilonie pepti jest napisane: Uwaga! Niewłaściwe przygotowanie i przechowywanie może stanowić zagrożenie dla zdrowia dziecka.Zużyć nie później niż w ciągu 2 godzin po przygotowaniu.Nigdy nie używać ponownie niewykorzystanej części pokarmu. A moje zdanie na ten temat: nie oszczędzaj na dziecku tylko rób zawsze świeże mleczko. Mam bliźniaczki i nigdy nie dawałam im wcześniej zrobionego mleka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Tak narzekacie......
I pomyslec ze pl to biedny kraj :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Tak narzekacie......
I pomyslec ze pl to biedny kraj :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Tak narzekacie......
I pomyslec ze pl to biedny kraj :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia mamusia
ja jak już zrobiłam i mleko musiało czekać bo dziecko nie chciało to dawałam na góra 1godz do podgrzewacza. Kiedyś po bodajże 2 godz spróbowałam takiego mleka i miało wredny samak. Dziecku swojemu na pewno bym nie dała czegoś takiego. Jak już to zamrozić. W mleku są bakterie i one po godzinie to giną i mleko zaczyna śmierdzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bababubu
To chyba zalezy od rodzaju mm. Poszukaj w necie info producenta o twoim. Ja uzywam enfamil i moze stac 1 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlapsakielbasa
Mm nie wolno podgrzewac!kiedys nieswiadomie mm wlozylam do podgrzewacza bo mimo,iz byla pora synek nie chcial jesc...,gdy wylalam w koncu to mleko do zlewo,wygladalo dziwnie,jakby zepsute bylo a bylo w podgrzewaczu pol godz. Pytalam pediatre do kiedy nmge podac zrobione mm (jak synek byl mniejszy bardzo dlugo pil i balam sie ze takie zimne mleko mu zaszkodzi)odpowiedziala ze max godz,pozniej juz nie bo tworza sie w nim bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryuihlkjnhgf
bakterie w nim są ale następuję gwałtowny wzrost, czym dłużej stoi tym wiecej bakterii. MM nie jest czyste pod względem biologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apudlina
a nie mozesz poczekac az dziecko zgłodnieje i zje z apetytem a nie tak na siłe. Mleka mm nie podgrzewa sie i nie powinno stac długo niby piszą do godziny ale po godzinie ono jest niezdatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×