Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fajny7777

Żona nie przejmuje inicjatywy

Polecane posty

Gość Fajny7777

Witam, Mam taki problem z żoną, ciągle to ja muszę rozpoczynać wszelkie pieszczoty pocałunki i w ogóle. Ona sama nigdy nie zacznie. Jak już zaczynam to dochodzi następnie do seksu i jest fajnie, ona zawsze ma orgazmy. Ale zawsze ja muszę zaczynać i przy tym ona często odmawia ale często daje się namówić. Całować ona nie chce się w ogóle. Drugi problem to taki że ja mam większe wymagania, muszę to robić co 2 dzień i mam ochotę na seks oralny, masaże itp. a ona nie chce, chce tylko normalny seks. W związku z tym pytałem się czy mogę sobie iść na masaż erotyczny luba na prostytutki aby mi do buzi wzięła. Więc ona powiedziała że jak się nic nie dowie to mogę to robić, ale ona nic nie chce o tym wiedzieć. Co ja mam sobie o niej myśleć ? Czy ona coś czuje do mnie czy coś z nią nie tak, skoro mi zezwala podświadomie na takie rzeczy. Najchętniej chciałbym z nią to wszystko robić oraz chciałbym żeby sama zaczynała pieszczoty, pocałunki itp. z własnej inicjatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr
Ona zawsze ma orgazmy?!? Jasne... haha Z Ciebie tez niezly kochanek, myslac, ze jak zonka pokwiczy przez 30 sekund to znaczy, ze miala orgazm! Dobraliscie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne nózki
jak dla mnie to ona ma kogos na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny7777
też myślałem że mam kogoś na boku, ale ona jest taka od dawna, praktycznie od początku, więc to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś na boku
Potwierdzam, od dawna spotykam sie z twoja żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny777
proszę o konkretne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laferty
Czy ona coś czuje do mnie czy coś z nią nie tak, skoro mi zezwala podświadomie na takie rzeczy xxxxx jakie podswiadomie? skoro pozwala tylko tak zeby nie widziala to chyba swiadomie to robi prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma taki temperament
kobita i tyle. Jednej musi kutas za kutasem wychodzić z cipy, a drugiej raz w miesiącu wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laferty
nie chce jej sie,jest leniwa,nie miala to i nie ma duzych potrzeb,znudziles sie,jestes malo zaskakujacy,potrzebuje nowosci moze dzialasz podobnie zawsze? itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laferty
a najbardziej sklaniam sie do wypowiedzi wyzej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem ona cie nienawidzi. Jezeli mam cos poradzic to zmiana żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny777
to co mam dalej robić ? w ogóle to ona jest w ciąży teraz z drugim dzieckiem, ale przed ciążą też taka była. całować się nie chcę bo mówi że mi brzydko pachnie z buzi, ale ona ma przeczulony nos jak pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny777
to co mam z nią zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny777
ogólnie czuje że jakoś życie mi ucieka, moje fantazje seksualne się nie spełniają, nie ma całowania, przytulania i w ogóle bardziej jak koleżanka jest dla mnie. ona mówi że jej to nie przeszkadza i że jest szczęśliwa. Tylko czemu ja nie jestem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny777
mówiła, że jak ja się zmienię to ona się też zmieni. bo niby byłem zły. ale zmieniałem się wiele razy na dobre, na miesiąc i dłużej i nic nie pomogło. za bardzo też niewiem o co jej chodzi, zawsze mówi że się źle zachowuje itp, a ja niewiem o co jej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny777
może też za bardzo na wygląd patrzałem, jakoś nie zależało mi na charakterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 30l wariat w lozku
Kiedys mnialem taka dziewczyne robila to samo okazala sie lezbijka a teraz mam zone to nie daje mi odpoczac z pieszczotami non top otwiera usta by possac kutasa az to meczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większosc kobiet
jest taka niestety zmień model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 30l wariat w lozku
Ma kogos na boku i tylle jest wierna jemu albo lesba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Uśmiałam się. Autorze! Jeśli Twoja żona twierdzi, że Ci śmierdzi z buzi to Ci śmierdzi. Kiedy ostatnio byłeś u stomatologa? Może masz problemy żołądkowe? Umyj zęby, kup gumę do żucia, pożuj i wypluj oczywiście...Takich rzeczy trzeba uczyć niby to dojrzałych mężczyzn, którzy powiększają rodzinę? A po drugie - rozmawiaj z nią. Powiedz o swoich pragnieniach, potrzebach. Chłopie, sama się zastanawiam czy dobrze robię, że piszę to do Ciebie bo wyglądasz mi na smarkacza, który wymyślił sobie temacik dla jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny777
Żeby mam wszystkie wyleczone, niewiem o co jej chodzi. Nawet jak ja dotykam z zamkniętą buzia to nie chce. Jest jakas zimna ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby to są niestety
Tępe stwory do tych spraw tylko nieliczne wiedzą z czym to jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo te ładne i atrakcyjne
wizualnie to są z reguły zimne suki, które uważają, że świat im leży u stóp, bo one takie ...ładne są" k..rwa jego mać i nic nie muszą robić ani się starać, bo im się należy i już. Normalnie leniwa i wygodna jest bo wszystko jej za łatwo w życiu przychodzi. Udaj, że masz kogoś na boku,... (kup kartę do komóry) jakieś smsy i meile sobie wyslij ... niech to wyluka, to się przekonasz czy ruszy dupę czy nic nie zrobi bo jej tak wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sie nie nauczy
jak bedziesz sie z nia cackal,tez mialem taka zone,piekna paniusia psia krew.Najpierw znalazlem kochanke to zaczely sie lamenty,ze jak moglem,ze jej nie kocham, a potem ja zostawilem i tyle. Nie marnuj chlopie zycia z taka baba mozesz ja najpierw troche postraszyc ale to chwilowe poprawy beda. Ona mysli ze nie stac cie na odejscie moja tak myslala i sie zdziwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhdrhrh
eherherh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbdbns
Nie kocha cie i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktos44
Mam to samo jak czytam to gdybyj ja pisal moze mamy ta sama zane-beznadziejny przypadek nie sadzilem ze wiecej kobiet moze takich byc a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktos44
Mam to samo jak czytam to gdybyj ja pisal moze mamy ta sama zane-beznadziejny przypadek nie sadzilem ze wiecej kobiet moze takich byc a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv ccx
Brzydzi się Ciebie, póść jej film z super menem nagim, a potem sie do niej dopbieraj, ale nie zasłaniaj telewizora!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×