Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monia jonia konia

Co wasze dzieci dostały na komunie????

Polecane posty

Gość monia jonia konia

Moja rodzina w porównaniu z rodziną byłego faceta (ojca mojego dziecka wykazała się). Mój dziadek ze strony taty - kupił mojemu synowi rower Drugi pradziadek ze strony mamy - kupił mojemu synowi taki ładny skórzany portfel który sprawdzałam w internecie kosztuje 300 złotych i w dodatku dorzucił tam 500 złotych. Mój tata kupił mojemu synowi tableta Moja mama kupiła mu laptopa Brat - dał mu 1500 złotych na komunie Siostra - dała też 1500 złotych na komunie Rodzeństwo jest w takiej sytuacji że brat ma 36 lat, siostra 38, nie mają własnych dzieci, więc rozpieszczają moje dziecko :D Rodzina byłego to brak mi słów Dziadkowie mojego dziecka wspólnie dali tylko: biblie i medalik z matką boską. Ciocia mojego dziecka ze swoim mężem dali tylko: 100 złotych i bibilie oraz czekoladki a prababcia mojego dziecka dała tylko książeczke opowieści biblijne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre że
dziecku wmawia sie że komunia jest po to aby dostało prezenty i kase :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj oj nieładnie
komercję z komunii robisz, wystawkę "kto i co dostał". Porażka.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia jonia konia
Oprócz tego mój ojciec wynajął restauracje na tą imprezę. Za tą forsę którą mój syn dostał kupie sobie jakieś nowe futro bo moja pensja i alimenty nie wystarczają do pierwszego. Praca w biurze - 1687 złotych na rękę Alimenty - 850 złotych Oraz wynajem lokalu - 750 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia jonia konia
Poza tym tak się złożyło że mój syn ma w przyszłym tygodniu zarówno imienie a na następny dzień urodziny. Więc dla mojej rodziny będzie to kolejny powód do dania mu jakiegoś prezentu (często dają pieniądze - często po 50 złotych) i wtedy uzbiera się trochę pieniędzy na kosmetyki dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green_sky
jak już to "z Matką Boską" pazerna małpo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 TYS Z KOMUNII
to ja powiem tak, jak tak wyliczasz to moje dziecko chyba jakieś biedne było po tej komunii, bo dostała złote kolczyki od kuzynki, złotą bransoletkę od mojej chrzestnej, złoty łańcuszek od mojej mamy, xbox od chrzestnego, od teściowe 700 zł, od chrzestnej 500 zł, od szwagra chyba 200 zł, od bratowej jakieś chyba 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallyna
Masz tupet kobieto. Tylko ile w tym prawdy ci napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallyna
Co* zamiast ci przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego mojego dziecka na pewno nie wychowam w wierze katolickiej. Obciach tak się chwalić tym, co dostał 8-letni dzieciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie matka
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladygagalady
ale ona sobi jaja robi a wy sie nakrecacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka głupia kur*wa!!!!!!:D
jak czytam takie głupie baby to mam ochotę udusić gołymi rękoma:/ Oh i ah jaką to masz wspaniałą rodzinę, a jaką ojciec dziecka okrutoną! Jak mogli dać dziecku medaliki, biblie i inne rzeczy zwiazane z sakramentem, któy właśnie przyjęło, przecież to jest nie do pomyślenia! Trzeba dawać tablety, rowery i wszystko minimum za 1000zł:D a najlepsze było : Mój tata kupił mojemu synowi tableta Moja mama kupiła mu laptopa fajnych masz rodziców, że dzielą się kto co kupił, a nie jeden wspólny prezent - dla mnie takie coś jest obciachem i ten temat, Twoja postawa to jest zwykłe kurestwo:D aha i jak zamierzasz pisać tutaj to naucz się pisać, bo widać ,że nie wiesz do czego służą nawiasy : Moja rodzina w porównaniu z rodziną byłego faceta (ojca mojego dziecka wykazała się). To zdanie w ogóle nie ma sensu bo nawet idiotko tempa nie masz pojęcia jak się używa nawiasów:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia jonia konia.
Pieniądze wezme na kosmetyki dla siebie i jakieś ubranko. Rower zostawie a tableta albo laptopa? nie wiem, po co dziecku dwa komputery może bym jedno z tych sprzędów sprzedała i wzieła sobie te pieniądze. ps. Ktoś ukradł mi nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×