Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nata Beata00

Optymistyczne mamy- o dzieciach i nie tylko

Polecane posty

dobry ;) śnieżka to je kup i już :D wiesz ja też jakoś inaczej podchodzę do tego jeśli chodzi o takie sprawy, niby przesądy no ale.. :P niektórych wolę unikać jeśli można hehe co tam babeczki?? u nas deszcz :O do niedzieli taka pogoda ma być, nie lubię :( heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) natka, ano rozumiem jak już się nastawiłaś na starania, to chciałabyś zacząć, ale pewnie juz niedługo się uda zacząć :). u nas też dziś pochmurnie... --- maF, a ty też widzę niebawem starania ;), to piknie :) --- śnieżka, a wy chyba gdzieś na Południu Polski mieszkacie? uwielbiam buty Ryłko, bo jako jedne z nielicznych pasują na moje skomplikowane stopy ;), ta miękka skórka i te fasony, podobają mi się. A kolor, hmm...a na jaką okazję chcesz je kupić, czy bez okazji? :). Wiadomo czarne najbardziej uniwersalne ;). Tylko kurczę jak widzę w necie buty sporo taniej, a nie z wyprzedaży niż w sklepie, to się zaczynam zastanawiać, czy to nie podróbki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
HEj:) U nas rano padał deszcz,mały wyszalał się w kaloszach ale teraz widze ze coś się rozjaśnia:) Kurcze,miał nam przyjść facet schody zakłądać i nie ma go już 2 tyg. :/ -ale ja nie cierpie taich nie słownych ludzi... Teraz zabieramy się za podłogi w korytarzu i kuchni gres już mamy wybrany ale oczywiście nie ma żadnego (dobrego) fachowca wolnego teraz..a ja już chcę !! :D:D Tak my też zaczniemy starania jak tylko wszystko będzie ok - strzelamy w dziewczynkę :D O Buty ryłko też lubię :) Akurat kupiłam sobie wczoraj tam szpilki w pięknym soczystym kolorze nie wiem czerwieni/różu -coś takiego złamanego ;) Synkowi zamówiłam trampki na necie,dzisiaj mają przyjść oby było dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to może uda nam się zajść w ciążę jakoś w jednym czasie :P migotko, no właśnie, choć staram się nie nastawiać no ale wiadomo jak to jest, jutro się wszystko wyjaśni ;) mi jak się buty podobają na allegro to jakoś nie zastanawiam się dlaczego są tańsze niż w sklepie :P jakoś wydaje mi się że na internecie z reguły są tańsze i już hehe a u Ciebie jak z pogodą? MaF, a nie dzowniliście do tego gościa? tak w kulki lecieć, też tego nienawidzę :O czyli robota w domu pełną parą :D hihi pewnie się już nie możesz doczekać końca to widzę że Wy też dziewuszkę byście chcieli :D taka parka w sam raz by była :) no ale nigdy nie wiadomo jak to wyjdzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry :) Baby O jeny wy juz o kolejnych dzeiciakch ?? u nas cisza :) Synus jeszcze malutki :P . tzn my kjestesmy takiego zdania bedzie to bedzie nie to i lepiej moze :P :) . Nie ma stran i chyba nie bedzie wogole :P , dobrze jest jak jest :) . zabwaki, zabawki .... dziewczyny a myslicie, ze ja mma jakie zdanie? wiadomo, ze im mniej tym lepiej zabwek ...ale jakos nie potrafie sie powstryzmac zwlaszcza, ze wiekszosc gdzies nieplanowane na promocjach kupione. ksiazeczek tez mamy baaardzo duzo . interes , jaki tam interes Baby kochane. Szyje bo lubie a powiedzmy sobie szczerze takie rzeczy szyte recznie sa 2x drozsze niz w sklepach wiec kogo stac .... :/ . Materail na posciel kosztuje wiecej niz gotowa posciel w sklepach ... Na fb tez masa FanP. Hand made wiec ciezko ... ale to moje Hobby nie praca wiec jestem happy :) Migotko, a jakie maskotki chcesz szyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bylam ja :P :D co do butow to u mnie tylko baleriny raz , ze wygodne , dwa przy moim wzroscie obcasy niebardzo . 350 zl za buty :o qrde drogo ... a jakies ze skory chociaz, czy poprostu modne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :D dori, no my o dzieciach, każda z nas chce jeszcze rodzeństwo dla synów :P np ja nigdy nie chciałam jedynaka mieć :) z zabawkami wiadomo jak jest, idziesz patrzysz tanio i kupujesz, miałam podobnie, ale teraz się hamuje trochę bo już i tak za dużo ma, część mu chowam, za jakiś czas wyciągam a pakuje te co się bawił i też jest nowość ;) no masz rację, ręczne robótki są droższe, no ale skoro lubisz i to Twoja opcja relaksu można powiedzieć, to bardzo fajnie że masz takie zajęcie :) a Powiedz Leo grzeczny jest? jeśli o te buty chodzi to moje akurat skórzane były więc wg mnie warto było tyle dać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śnieżka_
Joł joł :) Witam się w deszczowo-pochmurną pogodę ;/ No i dalej nie kupiłam sobie tych butów ale ale jadę do rzeszowa w sobote ii mam nadzieje że jeszcze będą bo to była ostatnia para. Migotka- tak,masz racje my na południu aa Ty ? Wiesz,buty chce sobie kupić tak czy siak bo nie mam takich eleganckich,w sumie wesele mam w czerwcu ii we wrześniu :) MaFifi- my jak zaczniemy starania to też będziemy strzelać na dziewczynkę :P Aaaa to Wy dom postawiliście?mogłabyś mi powiedzieć mniej wiecej ile Was budowa domu w stanie surowym zamkniętym kosztowała? Bo my to jak narazie sami nie wiemy czy lepiej mieszkanie kupić,dom szeregówka czy swój dom wybudować. Natka ja robie tak samo jak Ty z zabawkami,jest cos fajnego ii taniego to kupie aaa tak to w domu połowę z chowam ii pózniej zamieniam ii są nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry :) Natka, no nie bede sie chwalic, ale Leo faktycznie grzeczny. Nie Jakis zeby przymulony i dlatego cichy, grzeczny ... ale slucha co sie mowi do niego. Jezeli powiem zostaw bo to nie dla dzieci-odlozy, jezeli powiem przenies buty idziemy na spacer-przyniesie ...i tak dalej. Ogolnie szalejemy, bawimy sie , wyglopiamy ale wszystko z glowa. Nie zdazylo sie zeby kogos udezyl, poplul, zeby w sklepie na podloge sie polozyl i wrzeszczcal... . Taki ulozony jest :P. Buty jak dla mnie to zadrogo ...ale ja ogolnie kupuje tylko na przecenach (mieszkam za granica wiec jest inaczej niz w pl) i butow na wiosna /lato powyzej 40 euro wogole nie ogladam. Tez kupuje tylko ze skory, te z "wyzszej pulki" A co do rodzenstwa... to jakos nie mam nacisku, ze musi, ze juz kolejne dziecko . Bedzie kiedy bedzie. Teraz wolalbym isc do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie dziołchy! :) Się dzieje widzę, fajnie :). Nie mam czasu zbytnio pisać teraz, zarobiona jestem ;), odezwę się wieczorem, tymczasem pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieżka, na pewno jeszcze buty będą, jak nie w tym, to w innym sklepie :P dorcia, u nas odpukać podobnie jest, Ksawery należy do bardziej rozważnych i ułożonych dzieci- i bardzo się cieszę z tego ;) jest czas że łobuzuje ale w granicach zdrowego rozsądku :P a no Ty w Anglii mieszkasz, tam też cenowo inaczej i w ogóle, nie ma co porównywać z Polską, mam znajomych w w uk to oni często fajne rzeczy w tych 'funciakach' kupują :) a z dziećmi to jak już kiedyś pisałam, na każdego przyjdzie czas i wtedy będziesz wiedziała kiedy to "już' nastanie :D a jaką macie pogodę? oho.. migotko, to co tam porabiasz? MaF, co u Was? u nas pochmurno dziś ale bez deszczu, na 18 jadę do gina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i moje obawy się potwierdziły, nieciekawie jest. jak nie torbiele to teraz znowu to, później napisze, albo jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka kochana, a co ta nadżerka jeszcze nie zaleczona? spokojnie, wiem wiem to się ciągnie, no ale wiesz co się odwlecze, to nie uciecze :)...wiem że historia się powtarza, ale będzie dobrze :) dorota jest w Austrii, nie w Anglii ;) co do butów z netu ;)...to pewnie wiesz, że często te buty sportowe np. "adidas", to są chińskie podróbki ;). kolega mojego męża z drużyny, jak jeszcze w piłkę grali niezłej kasy się dorobił na takich hadelku, że sobie nawet w wieku 25 lat niezły nowy samochód kupił :D. Niby Ryłko to inna bajka, bo komu się chce polską firmę podrabiać, ale wiesz cholera wie. a trochą sprzątam, ten kurs o wychowaniu mi zajmuje sporo czasu, różne inne sprawy, mały też biega jak szalony, jest co robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie migotko, nadżerki nie mam, za to wirusa hpv, gin przepisał mi tabl przeciwzapalne, bo często mam jakieś infekcje, a to może przyspieszyć tego wirusa, przez 3 miesiące mam brać, potem cytologia, jak się nie cofnie to kolposkopia, starania zatrzymane, dużo wiem na ten temat bo moja ciotka to miała, najpierw pobierali wycinki, a potem okazało sie że już dzieci mieć nie może, lekarz mi mówił że mogłam się tym dużo wcześniej zarazić ale to taki wirus że u jednej kobiety się nie ujawni a u drugiej może nawet po sporym czasie. wiem u mnie wykryto wcześnie ale i tak mam kiepskie podejście i brak humoru bo to już poważniejsza sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Natka bardzo mi przykro :( Ale co się odwlecze to nie uciecze pamiętaj , teraz ważne żebys się wyleczyła a potem jeszcze wrócisz do starań :) Śnieżka - nie wiem ile dokładnie kosztował nas stan surowy napewno 50tys. poszło bardzo szybko i chyba potem jeszcze 20tys. ale nie wiem dokładnie , nie zajmowałam się tym (prawie wtedy synek się urodził) rodzice nam też pomagali . Teraz kupiliśmy już gres do kuchni i korytarza , po niedzieli mają przywieść a po świętach zakładać:) Powiem Wam,ze u nas też problem - Ala już 4 dzień kaszle u lekarza była we środę i w sumie do dziś poprawy nie ma :/ Idą na kontrolę na 11.00 - powiem wam,ze boję się zeby to nie był krztusiec :( -tak gdzies wczoraj o tym w wiadomościach gadali i się nakręciłam :/ Potem pewnie Fifi by sie zaraził a nie mówiąc ,że moje starania były by zakończone nawet przed zaczeciem :/ Oby nie..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) natka, jak dziś już lepsze samopoczucie? :) ano wiem że nie ma się co cieszyć z tego hpv, no ale jak napisałaś wcześnie wykryte i wszystko pod kontrolą :). myślę że nie ma co się na razie mocno zamartwiać, a jak masz duże wątpliwości, to zawsze można też u innego gina to skonsultować. ja zamierzam za jakiś czas się starać, to może razem zaczniemy ;). wiesz jak to wcześniej u mnie było i skończyło się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śnieżka_
Kurcze Natka ja to jestem zielona w tych sprawach ale nie martw się,wszystko będzie dobrze...iiii prędko zaczniecie staranka :* :) Jejuś ja u gin.byłam tylko raz od porodu ii to zaraz po porodzie...wiecie co,idę zadzwonić się umówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śnieżka_
No i jestem umówiona do gin na 24.04 na 19:45 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem dziewczyny, wszystko wiem, ale jakoś nie potrafię być pełna optymizmu, jeszcze te 3 miesiące trzeba czekać na cytologię, ale dobrze że jednak poszłam do kontroli. migotko, do innego gina nie idę, wiem że mój jest dobry, nigdy jakoś mnie nie zawiódł, czy błędnie postawił diagnozę :) wystarczy tych lekarzy, jak nie z małym, to ze mną, idę za 3 miesiące i ma być dobrze ;) wiem, u Ciebie też było nieciekawie a staranka 'wspólne' byłyby fajne heh maF, na pewno będzie w porządku, nasłuchałaś się o tym krztuścu a niepotrzebnie, tak zawsze jest człowiek się naczyta, albo nasłucha i jest jeszcze gorzej, taki kaszel może być alergiczny, tak jak u Ksawerego, jego dalej pokaszluje, ale daje mu zyrtec, olej lniany, ale daj znać co tam jej powiedział lekarz. oj śnieżka, to się troszkę zaniedbałaś tyle czasu nie być u gina, no ale dobrze że się w sumie szybko dostałaś. dziękuje Wam dziewczyny, dodajecie mi siły :) a jak pogoda u Was? bo u mnie słoneczko wychodzi, później pewnie pójdziemy się na pole pobawić, a i siostra z córcią ma przyjechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Hej:) Tak tak ,wiadomo ale wiecie ja to zaraz wszystko czarno widze :p Jednak ma złapaną krtań uff dostała bactrim:D U nas też niby ładnie,ale zimno jest kurta obowiązkowo.. Teraz synek śpi ,ja tworzę jakiś obiad i piję kawkę :) Natka wiesz...dziecko na wiosnę - też jest fajnie ;) ,alechyba teraz też wybiorę się zaraz po świętach do gina na cytologię najpierw ostatnią miałam latem robioną no zobaczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka, ale skąd to nagle wiadomo, że hpv, chyba USG tego nie widać? a wyniki cytologii, to nie tak od razu raczej.... --- badajcie się badajcie kobitki... --- śnieżka, my mieszkamy pod Warszawą. a gdzie byś chciała najbardziej mieszkać w domu, czy może w bloku? ;) --- maF, ano taki kaszel, to się może i kilka tygodni ciągnąć, sama tak czasem mam ;). mój na tę bakterię e.coli we wtorek skończył brać bactrim ;) --- dorcia, ano drogo 350 zł za buty...ale wiesz odkąd kupuje porządne, to skończyły się moje wieczne problemy z obdartymi stopami, bólem, pieczeniem, itp...jakiś czas temu zrobiłam eksperyment kupiłam też skórzane buty, ale tańsze za dwie pary zapłaciłam tyle ile za np. jedne Ryłko...i dupa, niby skóra, buty w miarę ok, ale chodzić w nich nie dałam rady, jedne założyłam kilka razy tak trochę na siłę, drugie wcale :O. także chętnie bym kupowała tańsze buty, jak bym mogła w nich chodzić :). musze mieć miękką dobrze wyprofilowaną skórkę, itp...owszem ryłko też mnie czasem obetrze, niektóre pary, ale raz, czy dwa na początku i się wyrabiają. ano wiem że hand made, to ciężka robota i dużo droga, ale jaka satysfakcja :). A jakieś tam maskotki dla małego, ale raczej nic wielkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja we wtorek idę na USG piersi, profilaktycznie, też mam małego stresa, bo jeszcze nigdy nie miałam ;), no ale też zwlekałam od stycznia. z tego co wiem, to z cytologią, jest tak, że jak 2 pod rząd są dobre, to już nie trzeba co roku robić, tylko nawet raz na 3 lata wystarczy, jakoś tak w każdym razie...no ale właściwie, co za problem raz w roku przy wizycie kontrolnej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nom wiem że się zaniedbałam...;/ dobrze że było wolne miejsce to za niecałe 2tyg. pójdę i się przebadam :) Migotka- nigdy nie mieszkałam w bloku,mąż zresztą też nie,nie wiem jak się mieszka...wydaje mi się że w domu lepiej się mieszka,ma się swoje podwórko ii takie tam...ciekawa jestem jak dużo droższy jest dom od mieszkania czy domu szeregowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śnieżka_
to ja to wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieżka, nie aż tak źle, jak byłaś jakieś 1,5 roku temu ;). niektóre kobiety nawet po porodzie nie idą na kontrolę...masakra ja bym nie wytrzymała nie wiedzieć, czy wszystko ok po porodzie... z reguły jak jest ta sama lokalizacja gdzie są domy, szeregowce i bloki, to domy są najdroższe, szeregowce tańsze, a najtańsza opcja to blok, chodzi mi o taki średni standard. z reguły ci, którzy wychowali się w domach zdecydowanie wolą domy, ale też nie ma zasady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko, wtedy miałam robioną jeszcze raz cytologię i z tym drugim wynikiem było jednoznaczne że mam hpv, tylko tak jakby ten pierwszy stopień, no jestem bardziej już nastawiona pozytywnie, musi być dobrze, za 3 miesiące jak będzie wirus brnął dalej to kolposkopia, a może będzie w porządku, oby ;) dzisiaj w skrócie, jutro się odezwę baby :D buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
hej. Jaki rozmiar maja wasze dzieciaki? Kurcze ,kupiłam mojemu trampki dłg wkładki 14.5 cm i za duże sa :/ Może chcecie?? Za 25zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×