Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nata Beata00

Optymistyczne mamy- o dzieciach i nie tylko

Polecane posty

MaF, dorośnie mu noga i będą jak ulał, szkoda sprzedawać, mój smyk ma rozmiar 23, nie wiem ile to cm :P ale też nie potrzebuje butów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki :) jak się macie? :) --- natka, jak tam już trochę ochłonęłaś? --- maF, dorośnie Filip do tych butów :). mój ma numer ok. 21 ewentualnie małe 22. --- U nas deszczowo, no ale jakoś dajemy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) migotko, tak ochłonęłam, i myślę teraz że będzie wszystko dobrze, za 3 miesiące cytologia i będzie ok :) i staranka wznowimy :D u nas pogoda w kratkę, raz deszcz, raz słońce i podobno takie święta mają być, no ale zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny mogę do was dołączyć? Jestem mamą 2 letniej Zuzy. Kurcze niedawno dowiedzialam się że jest bardziej chora niż przypuszczałam, paraliżuje mnie strach że umrę i nie zdążę jej wychować. Ciężko mi spać i żyć na codzien. Lekarze są dobrej myśli, nikt z lekarzy nie powiedział że nie dam rady a mimo to mój mózg tego nie potrafi przyjąć. Boje sie jak nigdy w życiu, już nie daje rady. Przepraszam musialam sie wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy uciekli tylko się odezwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz chyba lepiej się wygadać komuś obcemu, jakoś łatwiej jest, i człowiekowi lżej jak opowie co mu leży na sercu... jasne że możesz się do nas przyłączyć, zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schorzenia pluc. Chodzicie z dziećmi na basen? Zastanawiam się czy nie zacząć z córką chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby! :) natka, coś czuję że razem starania zaczniemy :D. no tak to trzeba trochę czasu żeby ochłonąć.... ---- nowa koleżanko, wspołczuję problemów ze zdrowiem...ale trzeba myśleć optymistycznie :). napisz coś więcej o sobie i córeczce :) --- u nas ok :). tylko leje jak cholera ;). byłam na USG piersi, uff, pierwszy raz ;), wszystko dobrze, kolejne z ok. rok, tak lekarka powiedziała, mój gin mówił mówił, że raz na 2 lata, ale to wiadomo szczegół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko, no do takich spraw czasem trzeba dystansu :) u nas też pogoda brzydka, w kratkę :O poza tym jutro wybieram się do fryzjera, kosmetyczki i takie tam swoje sprawy :P pół dnia zaplanowałam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Hej:) U nas też pogoda do bani :/ Albo deszcz albo snieg :/ a dzisiaj od rana sypie tylko śnieg bleeee :D Po za tym ok. Robiłam synkowi morfologię , tak dla siebie bo jeszcze nigdy nie miał no i okazało się żelazo za niskie i lekarka przepisała multivitamine + żelazo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka123456789
Cześć dziewczyny u mnie mąż choruje-grypa żołądkowa, boje się żeby mala nie zlapala tego świństwa. Ja pracuje zawodowo choć lekarze radzą zmianę. W maju mam wizytę to okaże się czy leczenie i rehabilitacja(ćwiczenia oddechowe itp) coś daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry kobitki :P u nas cały dzień deszczowy, jak wracałam z miasta to się dopiero rozpogodziło ;) MaF, a jednak coś wyszedł niedobór żelaza, uzupełnicie i będzie ok, ale tak myślę może i ja bym zrobiła swojemu takie badania, z drugiej strony nic mu się nie dzieje takiego.. hmm... alka, pracujesz zawodowo, czyli gdzie? trzeba być dobrej myśli, ale ogólnie jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) natka, gadaj jaką masz fryzurę i co robiłaś u kosmetyczki, a nie po pogodzie piszesz :P myślę że każde dziecko powinno mieć profilaktycznie morfologię zrobioną, ale wiadomo jak czujesz :) --- maF, a jak duży ten niedobór, jak hemoglobina?, bo ona jest najważniejsza tak mi konkretna doktorka powiedziała. takie małe dzieci często mają niedobór, także spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyba zrobie mu właśnie, po świętach, trzeba sprawdzić, choć czuje że jest ok no ale.. :) migotko, zrobiłam to ombre, co już kiedyś wspominałam, czyli te rozjaśnianie końce włosów i paznokcie, dokładniej hybrydy :P i idąc sobie idąc, na wystawie zobaczyłam taką śliczną sukienkę, góra materiałowa a dół skórzany, i tak mnie urzekła że kupiłam sobie, a co :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hybrydy mówisz ;). czyli zadowolona jesteś? :) to seksi ta sukienka ;), mężowi się podoba? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sobie trochę rzeczy dziś poprzymierzałam, w części jeszcze nie chodziłam, na razie nic nie kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że zadowolona :D a sukienka mężowi się nawet bardzo podoba, więc mi jeszcze bardziej hehe ja to przez najbliższy czas też nic nie będę kupować, co za dużo to nie zdrowo, a potem w połowie rzeczy się nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to git ;) ja jutro idę do fryzjerki ;), ale tylko podcięcie :) ja to z reguły, jak kupię to chodzę, czasem trochę poleży zanim założę, nie kupuję dużo, jakoś nie lubię tego ;), wolę co innego kupować :D. chciałabym więcej w spódnicach, sukienkach chodzić, ale przy małym średnio ma to sens :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka123456789
Pracuję z ludźmi, mam kontakt często z chorymi itp. Ja u fryzjera bylam w zeszlym tygodniu, na zakupach też zaszalałam ale nie sprawia mi to przyjemności jak kiedyś. Szczepiłyście dzieci na rotawirusy i pneumokoki? Moja córcia miala morfologię robioną jak miała 3 miesiące- profilaktycznie, wyniki wyszły dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :D migotko, a ja lubię właśnie sukienki, spódnice :D no może bardziej sukienki niż spódnice no ale :P czyli też fryzjer, podcięcie mówisz, nie lubisz eksperymentować z włosami? no właśnie alka, jak Twoja choroba się objawia, masz problem z oddechem? ja szczepiłam podobnie jak migotka, tyle że kupowałam szczepionki ;) co u Was? jak się dzień zapowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstrzenie oskrzeli, astma, na plucach zrobily się zwloknienia po przebytych zapaleniach. Ogólnie czuje się dobrze, gdyby nie szczegolowe badania myślałabym że choruje na astmę tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam głównie w spodniach chodze:) za to moja córka bardzo lubi sukienki i spodniczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka123456789
Kurde nie pamiętam żeby pseudo wpisywać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alka, głowa do góry będzie wszystko dobrze ;) a dziewczynka to dziewczynka, spódniczki, sukieneczki, spineczki :) a kiedy się urodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 latka w kwietniu skończyła. Fajnie już mówi, zaczyna pyskować;) lubi tańczyć śpiewać. Ciągle jest w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to fajnie :) mój synek też jest z kwietnia, 29 dokładniej. MaF, też ma synka z tego miesiąca tylko 4 się urodził a Twoja córcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×