Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nata Beata00

Optymistyczne mamy- o dzieciach i nie tylko

Polecane posty

Hej kobitki! :) natka, kiepski nastrój z jakiegoś powodu, czy od tak, jak to czasem bywa? u mnie dziś też smętny dzień, jak to zazwyczaj w piątek zmęczenie po całym tygodniu, ale jakoś się do sprzątania zmotywowałam. i chyba wczoraj się we mnie coś przełamało z decyzją o drugim dziecku...intuicja mi podpowiada żeby długo nie czekać i chyba faktycznie zaczynam chcieć :), a z moją płodnością, to też jeden wielki znak zapytania jest...no zobaczymy, ale wstępnie nastawiam się na starania od lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko, tak jakoś mnie nastrój dopadł, okres się zbliża może przez to:) o proszę proszę :D cieszę się bardzo heh mówiłam że przyjdzie taki czas że będziesz wiedziała :P fajnie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity :) jaka cisza :P ;) -- natka, tak tak pisałaś że przyjdzie na mnie czas :P. fajnie że mąż uważa podobnie, jak ja. a ty jakoś też chyba będziesz mogła się w wakacje zacząć starać? --- wczoraj przeżyliśmy chwilę grozy...w sobotę czyściłam piekarnik, ale chyba nie to było przyczyną. dawno nie używaliśmy funkcji opiekania, mąż chciał włączyć, włączył, na początku zaczęła się jakaś spalenizna z góry sypać;), no ale to nic, nawet lepiej bo się oczyści ;). ale jak już wyjęliśmy jedzenie, to jeszcze chwilę nie wyłączaliśmy i nagle czuję smród, zaglądam, a tam się pali góra piekarnika ;D, płomień. szybko wyłączyliśmy z siec****ekarnik, na szczęście tak z piekarnikami jest, że jak się kończy dopływ powietrza, nie można otwierać, to samo zagaśnie, no i po chwili zgasło, ufff ale smrodu było ;). także trza uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka123456789
Witam wreszcie mam chwilę dla siebie Zuzka śpi. Byłyśmy dziś na bilansie 2 latka waży 13kg, wzrost-90 cm. Duża dziewczyna :). Bylam u lekarza pulmonologa z sobą na umówioną wizyta ale go nie bylo, wkurzyłam się bo to już 2 raz, ostatnią wizytę mialam pół roku temu. Ale co to kogo interesuje, tylko straszyć umia. Cieszę się że już w niedzielę wyjeżdżamy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :D migotko, jak wszystko po cytologi się okaże ok to myślę że tak ;) ale też się nie nastawiam, okaże się już niedługo. kurcze to mieliście z tym piekarnikiem, no czasem tak jest, ale dobrze że nic więcej się nie stało, ale piekarnik do użytku nadal? - alka, no to faktycznie córcia z większych dzieci jest :) grunt że się dobrze rozwija, jest zdrowa i niech rośnie :) kurcze Ci lekarze nie mają poczucia, robią niektórzy to chcą i nie liczą się z tym że niektórzy na prawdę czekają na wizytę :O fajnie tak wyjechać z rodzinką, udanego odpoczynku, relaksuj się, oby pogoda dopisała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Hej ;) U mnie wszystko ok . Nic nie piszę bo w sumie nie mam co . Teraz prace na budowie ,więc jeździmy wybieramy itp>:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) MaF, na pewno zabiegani jesteście ;) no ostatnio nasze rozmowy się nie kleją bardzo :O trzeba zarzucić jakimś tematem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka123456789
Witam u nas leje, za 3 dni wyjeżdżamy, mam już stresa. Będziemy jechać pociągiem, młoda nie wysiedzi w aucie. Dziewczyny jak podróżujecie z dziećmi? Dzieci siedza spokojnie w aucie? Moja nawet 5 minut spokojnie nie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alka pociągiem? no w sumie zawsze można pochodzić :) u nas nie ma problemu z jazdą :) Ksawery jak tylko słyszy że jedziemy gdzieś to pierwszy wchodzi sam do fotelika hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ;) co u Was kobitki? jak pogoda? bo u nas pada pada, podtopienia są, ale dziś już się przejaśnia na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) jak tam po weekendzie? ;) --- my się dziś rano budzimy, patrzę a tu Albert ma mocno spuchnięta powiekę...w sobotę ugryzł go komar tuz nad w brwiami...i chyba jakaś reakcja alergiczna, ale na szczęście szybko schodzi ta opuchlizna, bo już jest mniejsza niż o 6 rano...w piątek dotarliśmy w końcu na szczepienie...a poza tym nic ciekawego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) migotko i przeszło Albertowi? u nas tez nic nowego, dzisiaj wzięłam się za sprzatanie, na polu ciepełko można się opalać :P poza tym zapisałam się na cytologię, ide 11 czerwca i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Hej:) U nas też dobrze, synek ma katar ale dajemy rade-ostatni miał w grudniu ,więc troszkę "zapomniałam" jak to jest z zatkanym noskiem w nocy:)) Natka patrze teraz ze twój maly urodził się z waga 2900 a mój mial 2840 :) Ile teraz waży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaF, cięzko mi powiedzieć, bo waga nam się popsuła :P ale myślę że kolo 15 kg :) w styczniu było 15, potem początkiem marca 14,5 jakoś, więc myślę że dalej się utrzymuje taka waga :) a Twój synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ciekawa jestem jaki ma wzrost, w przyszłym tyg idziemy na bilans :P z lekkim opóźnieniem ale u nas to tak jest, to może się dowiem w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Właśnie nie wiem ile waży..:/ w lutym miał coś ok 11kg. ale jest długi :) O hehe my tez na bilans w przyszłym tygodniu:) Tyle,że u nas bilans to porażka blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaF czemu porażka? u nas to w sumie nawet zawiadomienia nie mieliśmy :P więc dlatego się nie spieszyłam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) natka, przeszło Albertowi :), dziś już nie ma opuchlizny, piękna pogoda, żyć się chce :). co tam wysprzątałaś? :P te bilansy chyba nie są obowiązkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, jestem mama dwulatka, moge sie dołączyć? Beatka, miedzy naszymi maluchami jest 4 dni różnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko, to dobrze że przeszło :) bilansy to nie wiem, u nas np nie wysyłają zawiadomień, a w innej wiosce tak, więc nie wiem jak to wygląda na prawdę hehe - witamy nową koleżankę, możesz coś więcej napisać o sobie? jak synek ma na imię? 4dni? fajna sprawa, można powiedzieć że to żadna różnica hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, dzieki za mile przyjecie. Moj synek ma na imie Mateusz. Wazy 17kg. 95cm, wiec jest raczej duzy. Coraz wiecej gada, kazdego dnia cos nowego. Kiedys byl tu topic Kwietniowek ale padl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty jak masz na imie? no to faktycznie duży chłopiec z Twojego synka :) czasem te tematy właśnie padają dlatego nie możemy dopuścić żeby nasz padł :) bardzo fajnie że jest nas więcej :) a napisz coś więcej o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) jak się macie w dniu mamy? :) witam nową koleżankę :) --- zabiegana jestem i się nie odzywam...masakrycznie szybko czas leci..ech ;). dziś byliśmy rano z Albertem na spektaklu, bo jest festiwal teatrów dziecięcych, ale bidula trochę się bał, bo trzymał mnie za włosy, tak ma jak się stresuje, trwało to tylko 30 min. komary atakują :P poza tym nudaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) migotko, po dniu mamy dobrze ;) dostałam od Ksawerego bukiecik stokrotek i innych kwiatów polnych :P najpiękniejszy prezent hihi a Ty? no czasem dzieci się tak boją, my właśnie na takim etapie jesteśmy że trochę się boi wszystkiego hehe czasem to słodkie jest :) poza tym też nudy, dni uciekają, czekam na tą cytologie i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż się uparł tzn chce kupić, trochę droższe auto z akumulatorem itp powiedziałam że jak coś to taki traktor mogłabym rozważyć :) a wy jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×