Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość świruję!

Objawy nadczynności i niedoczynności tarczycy a dobre wyniki.

Polecane posty

Gość gość
Ajej dziewczyno.Co ty sie masz.Tylko wspolczuc matki i szczescia do lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAFE X
nie pamiętam ale duża niedoczynność była i teraz też ciągle się leczę a do tego mam spory niedobór witaminy D3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swiruje!
A dzieciom w ogóle można dawać hormony?Może dlatego mi nie przepisał?A może był po prostu lipnym lekarzem,nie wiem co mam myśleć. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAFE X
mam wyniki z ub. roku TSH 0,188

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAFE X
niewiem jak jest z dziećmi. ja hormony przyjmuje od 17 roku życia. i dopiero jak zaczęłam je brać dostałam pierwsza miesiączkę w wieku 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAFE X
wyniki z grudnia: TSH 0,139, fT4 0,81 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swiruje!
Ja miesiączkuję od 11 roku życia,kiedyś moja siostra miała jakieś problemy z hormonami,bo trafiła do szpitala na oddział endokrynologiczny,bo za wcześnie dojrzewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swiruje!
Chorujesz na Hashi,tak?Wcześniej mówiłaś,że na niedoczynność,a tymczasem piszesz o wynikach,z których wynika nadczynność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAFE X
ja wzięłam od lekarza rodzinnego parę miesięcy temu skierowanie na badanie TSH, fT4 - to musiałam zapłacić 8 zł. bo takie skierowanie może wypisać specjalista endokrynolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swiruje!
To było pisane do mnie,czy pomyliłaś tematy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAFE X
do ciebie, bo czytałam wątek od początku i ktoś pytał czy lekarz rodzinny przepisze skierowanie na te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swiruje!
OK,nie wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafex pisze o wynikach już jak bierze hormony czyli jest leczona,dawka powinna być tak ustawiona żeby tsh było ok.1-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swiruje!
Tymczasem ona ma poniżej nawet 0,2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swiruje!
Tymczasem ona ma poniżej nawet 0,2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, przecież to nadczynność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe x.
nadczynność??? to nie możliwe - w marcu byłam w szpitalu na endokrynologii, i cały czas wszystko wskazuje na to że niedoczynność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież TSH 0,18 to nadczynność więc o czym ty mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe x
to dlaczego lekarz mi nic nie powiedział? i biorę leki na niedoczynność? nie mówiąc o objawach. oto wyniki z marca: TSH: 0,1315; fT4: 0,78 ; fT3: 1,45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz kochanie,twój endokrynolog nie umie ustawić odpowiedniej dla ciebie dla ciebie dawki i wpędził cię w nadczynność tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe x
to jest wszystko bardzo dziwne :( bo ostatnio ciągle musiałam zmieniać endokrynologów i leczyłam się u trzech lekarzy i ciągle ta niedoczynność.. teraz szukam nowego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe x
W marcu leżałam na endokrynologii - mam niedoczynność przysadki mózgowej. no ok zobaczymy co mi kolejny lekarz powie mam nadzieję że trafie na odpowiedniego lekarza i takiego u którego będę się już leczyć stale :* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiecie że ma niedoczynność ale bierze leki i pewnie troche za wysoką dawkę i dlatego tsh jest niskie, wcale nie tak łatwo wstrzelić się w tsh na poziomie 1-2.Mnie się udaje już od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie rozumiemy że bardzo ciężko jest ustalić przez lekarza konowała dobrą dawkę leku.dziewczyno!ktoś tu dał linka dla autorki ze wspaniałym endokrynologiem!może warto byłoby zainwestować w zdrowie i pojechać do niego?trzymaj się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe x
O jak miło :) wiecie co napisałam na forum medycznym commed.pl do eksperta z dziedziny endokrynologii (od kilku lat jak mam wątpliwośći to pisze tam i zawsze odpisuje) I musiałam podać wraz z tymi wynikami - normy dla danego labolatorium. Czekam na odp. od niego. Bo dla mnie to trochę SZOK całe życie niedoczynność aż miałoby dojść do nadczynności?. no zobaczymy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Twoja OBECNIE nadczynność powodowana jest ŹLE DOBRANĄ DAWKĄ EUTHYROXU jaką dawkę euthyroxu przyjmowałaś przed wykonaniem ostatnich wyników i na jaką dawkę zmienił Ci endo po pokazaniu mu ostatnich wyników?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe x
od kilku lat przyjmuje euthyrox50. ten ekspert odpisał: masz cały czas niedoczynność tarczycy. dawkę leku masz za mała. obnizone tsh zapewne związane jest z niedoczynnością przysadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kilku lat masz tę samą dawkę??? pomimo tego, że obecnie Twój wynik wskazuje na NADCZYNNOŚĆ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe x
więc, nie miałam i nie mam nadczynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe x
z tą dawką wygląda tak że od kilku lat miałam euthyrox 50. w marcu do dziś brałam 75. a od jutra znów muszę 50 bo doszedł lek Novothyrol 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×