Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zalaman z depresja

Mam tradzik od ponad 10 lat, mam dosc, nie chce zyc! Fotka.

Polecane posty

Gość Zalaman z depresja
Jak poloze podklad, to tak w miare wygladam. Ale tez rewelacji nie ma. Widac nawet przez podklad, ze mam okropna cere. Poza tym, rozszerzone pory, ktorych zaden podklad tak naprawde nie pokryje. No i po kilkunastu minutach zaczynam sie blyszczec. Zaczyna sie od czola, potem faldy nosowe, broda... Po godzinie musze zmatowic twarz i tak w kolko co godzine... Zaznacze, ze stosowalam praktycznie kazdy podklad matujacy i wszystko NIE POMAGA. Zreszta i tak podklady ograniczam do minimum. Teraz nie pracuje, wiec siedze w domu, a podklad uzywam tylko jak wychodzimy z mezem. Zadzwonie, umowie sie na wizyte do endokrynologa. Ale musze isc prywatnie. Na kase chorych kazali mi czekac 3 miesiace na wizyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a reszte rozumiem
pokrzywa leczy tradzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani gruszka
oczyść organizm z toksyn a twój problem zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalaman z depresja
Moze w miedzy czasie zanim pojde do lekarza, ktos moglby polecic mi jakies sprawdzone kremy na dzien i na noc? Sama juz nie wiem czym sie smarowac. Na dzien teraz uzywam tego z wydzieliny slimaka, nawilza super, ale blyszcze sie po nim jak po smalcu. Jak dotkne dlonia np. czolo to jest cale oleiste jak po mazi np wazelinie albo oliwce. Wczesniej uzywalam na dzien krem z Loreala, taki chlodzacy, nazywal sie Ice Cream. Taki sobie, bez rewelacji. Na noc nie wiem co moglabym uzywac. Kiedys mialam jakis zwykly tani krem na noc, to mnie pozapychal i wysypalo mnie jeszcze gorzej. Ale byl z olejkiem mineralnym, parabenami itd, wiec pewnie dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sensie że
Idź do gina i zażądaj recepty na Dianę. Mi pomogła, a miałam zmiany gorsze od Twoich. Od 4 lat mam twarz gładką i czystą. Zaczęłam brać Dianę w podobnym wieku, miałam 26 lat. Ludzie straszą że to lek starej generacji itp. Może, ale po 3 miesiącach jest już mega poprawa, po 6 m-ca czysta skóra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwqvdfh
Po tym zdjeciu wydaje mi sie ze jestes ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izoldka876567
Ha, na pierwszej stronie ktoś napisał, że trądzik to pikuś w porównaniu do SM i raka.. a ja mam właśnie i SM i trądzik i uwierzcie mi, trądzik mi niesamowicie uprzykrza życie, a po sterydach nijak ni można się tego pozbyć. Sorki za oftop :) uciekam stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwqvdfh
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynającaP
ja też walczę z trądzikiem ... próbowałam wielu rzeczy najlepsza jest zielona herbata, teraz zmieniłam na pokrzywe ale jakos nie widzę efektu. teraz zaczęłąm używać kosmetyków zakupionych w krynicy zdrój jeden żel do mycia twarzy borowinowy, plus krem i krem na wypryski i zmiany skórne firmy tołpa. jak narazie nie jest zle, bede zamawiać kolejne produkty z tej firmy . mają naturalne składniki. także polecam. u mnie problem zazwyczaj pojawia sie przed miesiączką,,, wiecie jak zapobiegac takim nawrotom co miesiąc ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IDŹ DO DERMATOLOGA, dostaniesz pewnie antybiotyki, będzie może to trochę kosztować, ale myślę że warto i jak pierwszo terapia lekowa nie pomoże to też się nie poddawaj lekarz zmieni leki, trodzik jest uciążliwy i ma kilka przyczyn czasem trzeba popróbować różnych środków, nie masz na szczęście bardzo zniszczonej skóry, będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radoslaw2532
tez mi sie wydaje ze jestes ladna normalny chlopak nie skresli Cie z powodu tradziku wiec glowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzidh bshx
Aknenormin poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalaman z depresja
Ja ladna? A gdzie tam. Tradzik potrafi spaskudzic nawet najladniejsza dziewczyne. Ja jiz sie tabletek antykoncepcyjnych nabralam - 4 lata sie ttm swinstwem trulam. Ta w ogole patrze na to zdjecie teraz i wydaje mi sie ze moja skora ma jakos zoltawy odcien. A mowia, ze taki sino-zoltawy odcien swiadczy o jakiejs chorobie. Pewnie sobie wkrecam, ale wszystko wyjdzie w praniu jak sobie hormony sprawdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa marchewka145
Polecam krem zarowno na dzien i na noc La roche posay effeclar duo tylko w aptekach. jest lekki, nie zapycha takze krzywdy na pewno nie zrobi. moze daj tez skorze odpoczac? ja ostatnio nie smaruje sie niczym specjalnie i mam poprawe cery, a tez mam cere tlusta z tradzikiem. 3mam kciuki, zeby sie polepszylo! ja mialam kompleksy od gimnazjum. dopiero po studiach odetchnelam bo juz nie mam tego, ale te pryszcze potrafa zniszczyc zycie wiem to z wlasnego doswiadczenia. polecam jak wsyzscz wyzej napisali lekka diete i zero stresu, bo przez niego skora produkuje wiecej loju. buziaki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulcheria00964
dla mnie najlepszy BREVOXYL. Ale fakt, nigdy nie miałam takiego trądziku jak ty i pewnie już go stosowałaś, więc nic tym komentarzem nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalaman z depresja
Brevoxyl - wlasnie to swinstwo trzymam w reku. 4%. Za silny dla mnie. Wypalil mi skore na twarzy, wygladalam jak poparzona. Na plecy moge to używać no i maz mi smaruje, ale prawie mi sie konczy i watpie ze kupie to po raz kolejny, a zuzylam 3 tubki. W kazdym razie na plecy jest ok. Ale w zadnym wypadku na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tradzikowa
aknenormin, Retinol itp- to wszystko isotretina!! a ogolne wyniki krwi robilas? moze powinnas brac cynk? niedobor wapna i vitamin z grupy B tez objawic sie moze tradzikiem (przy sklonnosciach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tradzikowa
a jakies ziola oczyszczajaca ?? np Eugeniusza kozlowskiego? maseczka z drozdzy tez pomaga a masz jakies problem z trawieniem? wzdecia, zaparcia lub biegunki, problemy z zoloadkiem? czeste bole glowy, zmeczenie chorujesz czesto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sensie że
no ale powiedz, brałaś Dianę ? Ja wcześniej tez brałam różne tabsy, i nie pomagały. A Diana pomogła. Brałaś, czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tradzikowa
a jakies ziola oczyszczajaca ?? np Eugeniusza kozlowskiego? maseczka z drozdzy tez pomaga a masz jakies problem z trawieniem? wzdecia, zaparcia lub biegunki, problemy z zoloadkiem? czeste bole glowy, zmeczenie czesto chorujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izoldka876567
u mnie np. nadmiar wit. b12 powoduje trądzik, popatrz, czy nie bierzesz jakichś suplementów z tą witamina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibynic a jednakcos
Uwierz mi,ze to co zobaczyłam na zdjęciu to nic w porównaniu z cera mojej siostry,która jest w twoim wieku...jej twarz wygląda duuuuuzo gorzej!!!!leczyła się u setek dermatologów!aż z zupełnie inna choroba trafiła do dietetyka...czy robiono ci wymaz z twarzy przed wypisaniem jakichkolwiek leków???(NA PEWNO NIE) Pedz do lekarza i zrób go!u mojej siostry okazało się,ze ma gronkowca,dieta bezglutenowa+leki i...twarz staje się piękna!uwierz,bo to prawda poparta doświadczeniem.nie załamuj się!glowa do góry i koniecznie zrób ten wymaz na bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibynic a jednakcos
Moja siostra kupuje u kosmetyczki lub na allegro serie clarena linia matujaca,teraz używa także maseczek na twarz też z clareny ale inna seria,jeżeli chcesz to chętnie ja podpytam bo baaaardzo dba o cerę,aha!trądzik ma od 6(!!!tak!!!!) roku życia,w sumie teraz okazało się,ze to tak jak pisałam wyzej-gronkowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalaman z depresja
Ta, bralam Diane przez 4 lata. A o wymazie z twarzy nikt mi wczesniej nie powiedzial. Lekarz nawet nie patrzy na moja twarz. Tylko zerknie raz i wypisuje tabsy i kremy. Chciałam jeszcze wstawic zdjecie czola, brody i żuchwy. Tam jest duzo gorzej i moze to by lepiej ukazało ze moja twarz wyglada jak z horroru. Ale nie moge juz wkleic fotki, pisze ze spam. Witamin w ogole nie biore. Chorowalam dość czesto na grype ale teraz jest lepiej. Jestem spiaca caly dzien, nie do zycia i czesto łapię grzybice pochwy. Tak srednio co 4 miesiace mi wraca. Nawet robili mi testy na HIV i wszystko wyszlo ok. Na grzybice ginekolog kazal jesc dużo jogurtow wiec jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 73826572
mi bardzo pomógł davercin w żelu lub płynie, też na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 73826572
no i podkład mineralny w pudrze, nakładany na zwykły krem nawilżający (przed nim oczyszczanie i davercin) a może masz zanieczyszczony organizm? skup się na jego oczyszczeniu, dieta, drenaż limfatyczny - przejściowo,podczas usuwnia toksyn może być gorzej, ale jak już "wyjdą"będzie lepiej bo nie będziesz już miała tyle świństw w ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałam wszystkich wypowiedzi ale napiszę ci co ja dostałam za poradę. Obecnie moje plecy pokrywa ok 20 syfów. Twarz w tym tygodniu ma spokój, ale plecy i miejsce za uszami pokrywają czasami takie blesne guzki z których nic nie wyłazi. Rok temu poszłam do kosmetolog z mojej okolicy, zapisy ma na miesiąc wprzód, więc pomyślałam że coś z tego będzie. Kazała mi myć twarz płynem do higieny intymnej Laktacyd Femina (ale slyszałam też o AA) zmieszanym z kilkoma kroplami olejku z drzewa herbacianego. Potem twarz kazała przesmarować tonikiem ogórkowym Ziaja, bo delikatny i bez alkoholu. W ogóle kazała same delikatne rzeczy na to używać. Potem syfki kazała mi smarować olejkiem z drzewa herbacianego który działa antybakteryjnie. Na to skinoren punktowo (uzywałam też acne derm - ten sam skład ale jednak gorzej się wchłaniał) Wieczorem po demakijażu myś twarz tak samo a potem na twarz roztwór 1:1 Tonik ogórkowy i Borasol, na plecy Borasol. Na noc krem z wit. K Auriderm X0 który pomaga uporać się z bliznami. Jak robiłam to systematycznie było ok, potem przestałam i mnie trochę wysypało. Twarz myję już tylko tym żelem, nie ściąga, nie wysusza, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, a krem na dzień mogłam miec jakiś dowolny ale lekki i nawilżający, obecnie używam kremu z wyciągiem z drożdży firmy Apis i bardzo go sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leku
Ty zgłupiałaś? Masz trądzik i używasz podkładu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widze
bylo to dawno temu tez mialem to cholerstwo i dodatkowo regularny jeczmien ,ziola i inne leki nie pomagaly bylem juz na skraju zalamania nerwowego ja mlody czlowiek ale w tym przypadku o dziewczynach mozna bylo tylko pomarzyc ,meczylem sie tak cztery lata i pewnego dnia poszedlem z kumplem na wodke knajpa nazywala sie ,,Pod Strzecha,, na Pradze w Warszawie pijemy ,zakanszamy sledziem i przysiadla sie do nas starsza kobieta popatrzyla na mnie na ten obraz nieszczescia i tak powiedziala tak do mnie czy zamowie dla niej sete nie odmowilem ,wypilismy ,gadka szmatka spytala sie mnie od kiedy to mam ,powiedzialem jej wszystko i wtedy wziela mnie za reke i powiedziala mi te slowa -ja cie synku wylecze ale litra musisz postawic ,zgodzilem sie potem sie okazalo ze ta pani jeszcze w czasie wojny byla pielegniarka frontowa,stwierdzila ze mam zakazenie krwi a zabieg polegal na tym i do dzisiaj to jest dla mnie niepojete ---pobrala mi strzsykawka krew z lewej reki i wstrzyknela ja w posladek ,kazaala mi potem smarowac miejsca zakazone mascia z aloesu ,leczenie trwalo ok 3 miesiecy po tym czasie cera gladka ,zadnego jeczmienia ,zaczalem zyc wreszcie jak normalny mlody men a dziewczyny juz mnie ni9e unikaly a raczej odwrotnie nie narzekal;em na ich zainteresowanie .......dziwna historia ale na 100% prawdziwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×