Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zalaman z depresja

Mam tradzik od ponad 10 lat, mam dosc, nie chce zyc! Fotka.

Polecane posty

Gość Zalaman z depresja

http://www.voila.pl/431/9si39/?1 Nie chce mi sie juz zyc. Nie mam nawet zadnych przyjaciol. Mam cere jak czerwona tarka, w dodatku po paru minutach zaczyna mi sie blyszczec jakbym sie olejem wysmarowala. ja juz mam dosc :o :o wiem, ze zaraz mnie zlinczujecie, ale co tam- jestem paszczurem i jestem przygotowana na krytyke, a raczej slowa prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On On On ONnn
Miałem kiedyś dużo gorszy trądzik, ale poszukałem na forach internetowych i znalazłem Isotrex w żelu. Tylko Isotrex, nie Isotrexin. Jest na receptę, wypisze lekarz rodzinny, ale weź od razu 2-3 opakowania. Ja zużyłem 3 tubki, ale miałem większy trądzik. Musisz też kupić mydło siarkowe i myć nim twarz ze 2-3 razy wieczorem i na noc kłaść cienką warstwę Isotrexu. I tak całą noc tego nie zmywasz, ani nie nawilżasz. Przy stosowaniu musisz też unikać słońca. :P To jedyny skuteczny środek, bo zawiera izotretynoinę. Tubka kosztuje ok. 35 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On On On ONnn
1 tubka wystarcza na 1,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivvvvvvvvvvvvvvvvvv
Ile masz lat? Może idź do endokrynologa, to sprawy hormonalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz się kobieto że jesteś
zdrowa!!! trądzik to pikuś np. przy SM lub raku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsdssddfdf
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka123456
olejek arganowy kup naprawdę działa cuda i naturalny a nie chemiczne świństwa które podrażniaja skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalaman z depresja
Mam 27 lat. Ale to jest zdjecie tylko jednego policzka. Z drugiej strony jest jeszcze gorzej, plus cala broda i wielkie bolace bulwy na zuchwie, no i czolo, zwlaszcza przy linii wlosow (bolace czopy). Pewnie ze bylam u dermatologow. Bylam faszerowana antybiotykami i nic mi na dluzsza mete nie pomoglo, a rozwalilo mi watrobe! Masci, zele - wszystko juz probowalam. Izotek w tabletkach tez byl. Bralam przez dwa miesiace, tradzik zniknal, ale wypadly mi wlosy. Po dwoch miesiacach skonczylam swoja dawke, a tradzik wrocil - z podwojna sila. Z kazdym rokiem im jestem starsza jest ze mna coraz gorzej. wstydze sie ludzi, rodziny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmień dietę, jedz dużo surowych warzyw i owoców. Wywal przetworzone gotowce i słodycze ( sztuczne soki z kartonów też). Cera na pewno się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galeott01234
Witam. Również mam problem z trądzikiem na twarzy, ale nigdy nie miałem, aż tyle co ty na szczęście. Teraz już mam lekki, ponieważ od ponad dwóch miesięcy nie jem żadnych ostrych przypraw, chipsów, czekolad, batoników czy kakao w jakiekolwiek formie. Do tego smarowałem sobie trądzik maścią DUAC. Jest lepiej o wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalaman z depresja
Ale mydlo siarkowe mi tylko wysuszy twarz! A ja nie moge zbyt silnych rzeczy uzywac, np. nic z alkoholem, nic mocnego, bo tradzik wraca z podwojna sila i podraznia mi i tak juz wrazliwa skore. no i druga sprawa - ty jestes facetem. Masz grubsza skore. Ja mam cienka i wrazliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On On On ONnn
Ale u mnie na początku też pryszcze wracały ze wzmożoną siłą, na tym polega ta kuracja! Ten środek jest ostry, ale skuteczny i na zawsze! Mówię Ci na własnym przykładzie! 100% wyleczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalaman z depresja
Duac mialam. Nie pomogl. Ja naprawde probowalam juz chyba wszystkiego... No z wyjatkiem tego zelu Isotrex, ale pewnie i tak mi wysuszy skore i nic nie pomoze. Skoro wszystko jest niezdrowe dla cery, to ja juz nie wiem co mam jesc. Nie pale, nie pije alkoholu, staram sie odzywiac regularnie, ograniczylam mieso i produkty smazone oraz slodycze i czipsy. Nie widze zadnej poprawy. Natomiast schudlam sporo, a i tak jestem chuda. Wiec jednak musze jesc, jogurty czy inne przetwory mleczne oraz mieso, bo nie dam rady zyc na samych warzywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mojej ocenie masz
LZS a nie trądzik różowaty. ten trądzik to jest może posterydowy. pilingi i mydła złuszczające będą pogarszały twój stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfghhgh
jmj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbn i j h j
Nie za fajnie to wyglada. Ale usta masz ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s89
Trochę tapety tu i ówdzie, a nikt nie zauważy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaaaa***
zdadzam się z przedmowca, TYLKO Isotrex, inne srodki to wywalanie kasy,jest mocny, nawet szczypie, ale potem skora się przyzwyczaja, można trochę pocierpieć, żeby do końca zycia ladnie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalaman z depresja
Za mydlo siarkowe to ja jednak podziekuje. Zniszczy mi plaszcz lipidowy i moja skora bedzie wygladac jak skorupa z podskornymi bolacymi czopami. Przerabialam juz to. Uzywalam produktow z Clinique. W zestawie mieli tez taki tonik z alkoholem na tradzik. Rewelacyjne recenzje, normalnie 5 gwiazdek. Wytracilam pieniadze, zaczelam uzywac i po miesiacu mialam skorupe i bolace cysty pod spodem. Nie, dziekuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaaaa***
tylko przy Isotrexie trzeba unikac slonca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z poradnika mlodego zielarza,
faktycznie nie ladnie to wyglada... ale pociesze cie tak jak przedmowca...to tylko skora.To tylko nieestetycznie wyglada,pomysl ze inni maja gorzej....walcza z nowotworem,czerniak,rak piersi,jakies kalectwa...łyse kobiety tez sa ,czy jakies krzywe.Kazdy czlowiek ma jakis kompleks,sa karlice,sa wielkoludy... Mam "brzydkie " znajjome z tradzikiem,grube, z krzywymi zebami... i choc nie maja pwoodenia u facetow....w sensie nie sa obiektem westchnien,,,,To są lubianymi osobamii super psaipsolami. Sa energiczne,zywiolowe,bardzo wesole i rozchichrane. Nie mozesz byc szara ,smutną zakomplesioną myszą...sprobuj polubic siebie,zaakcetpwac,usmeichac sie do siebie.Ludzie to zoabczą,zoabczą twoje wnetrze a nie krosty :) Masz 27 lat...teoretycznie tradzik powinnas miec juz za sobą. Moze zrob jakies badania hormonalne??? moze musisz to uregulowac tabletkami....,restrykcyjnie trzymaj diete (nadwagę chyba tez masz???)...nie smaruj sie zadnym pudrem,fluidem itp.Toniki antybakteryjne,delikatne,zele antybakteryjne. N ie wyciskaj tych krost....MYJ BARDZO CZESTO RECE ,UZYWAJ PAPIEROWEGO RECZNIKA DO WYCIERANIA TWARZY. POZDRAWIAm,glowa do gory,inni maja gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalaman z depresja
A co to jest LZS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On On On ONnn
Dobra, to dziękuj sobie i chodź z trądzikiem... Tylko po co ja się tyle napisałem. Trzeba trochę pocierpieć i wysuszyć skórę, żeby potem odrodziła się na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mojej ocenie masz
ew. masz i jedno i drugie o ile zdjęcie przedstawia stan faktyczny, chodzi o to czy masz bardziej koło nosa takie motylki czy cała twarz taką samą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaaaa***
no jak chcesz, tylko tutaj masz już 2 osoby, które na sobie przetestowaly Isotrex i się u nich sprawdzil w 100%, izotretynoina to jedyny skuteczny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalaman z depresja
Wlanie nie mam nadwagi. Pisalam juz, ze jestem nawet zbyt szczupla. Dlatego z pewnych produktow do jedzenia zrezygnowac nie moge, bo chudne w trybie natychmiastowym. Mam meza - ktory ma sliczna cere, a na moje krosty uwagi nie zwraca. Ale co z tego? Tomoja cera, nie jego. On nic nie mowi, ale np. moja mama mnie krytykuje. Wstydze jej sie pokazac bez makijazu, bo zaraz zrzedzi : Boze jakie ty masz syfy! Nie moge patrzec! I tak caly czas. Treaz to juz w ogole nie pracuje i siedze calymi dniami w domu. Robie obiad i czekam na meza az wroci z pracy. I tak oto wyglada moje przesrane zycie z tradzikiem. Wiem, ze inni maja gorzej, choruja. Ale tradzik rowniez potrafi byc przykroscia. Potrafi obnizyc samoocene do - 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wspolczuje ale ja np.mam
hirsutyzm a to gorsze :/pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalaman z depresja
Ale ja pisalam o mydle siarkowym, a nie o zelu. Za mydlo siarkowe podziekuje. Znam moja skore i wiem, ze nadmierne wysuszanie to bledne kolo w moim przypadku. Co tobie pomoglo niekoniecznie pomoze mi. Ten zel wyprobuje, co mi tam. Pewnie i tak nic nie pomoze. Mam jeszcze tradzik na plecach. Tam tez jest niewesolo. Nie pamietam kiedy ostatnio ubralam bluzke z odkrytymi plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idź do dermatologoa po Izotek.
Idź do dermatologoa po Izotek. To jedyny skuteczny lek na trądzik. Terapia jest kosztowna i ciężka, ale warto. Miałam gorzej niż Ty a teraz mam twarz super i ani jednego pryszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×