Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milutka333

zapuszczanie włosów

Polecane posty

mam problem. jeszcze do nie dawna miałam gęste, falowane włosy choć cienkie w grubości - ale bujne. obecnie zapuszczam już rok, bo wcześniej miałam krótkie "na chłopaka". nie rozumiem czemu moje włosy zaczęły kilka miesięcy temu wypadać, nie garściami tylko pojedynczo. włosów trochę ubyło, przestały się fajnie falować, zrobiły się jakieś takie oklapnięte, marne. dodam, że nie używam od czasu zapuszczania ani suszarki ani innych urządzeń typu prostownica czy lokówka. Dobrze się odżywiam, nie brakuje mi witamin. obecnie mam włosy do ramion. biorę od miesiąca skrzyp z pokrzywą, zauważyłam po nim odrost tzw. "baby hair". teraz zastanawiam się czy nie obciąć tych włsów bo zaczęły mnie denerwować - nie są już bujne tylko przyklapnięte i jest ich mniej. dlaczego? czy to wina zapuszczania? czy to możliwe by krótkie były lepszej jakości, a wraz z przybywającą długością stawały się mizerne? dodam jeszcze, że nie rozdwajają mi się końcówki. pierwszy raz w życiu zapuszczam długie włosy. jak to jest, powiedźcie mi, bo gdy miałam krótsze włosy to ich jakość była super, ale odkąd robią się dłuższe totalnie się zmieniły na gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetaaa93
używaj maski wax najlepiej z olejem arganowym, kokosowym i macadamią :) Pomaga naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×