Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KASIABAZ

WŁASNY BIZNES PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość gość
tak myslalem. zadnych konkretnych dowodow. Tylko glupawe wpisy na forum nie poparte faktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze podparte faktami. tez to pamietam jak tutaj numer konta podawał i naciągał na wpłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec prosze podac dowod w postacie np jakiegos postu gdzie gosc podaje numer konta i prosi o wplaty. wtedy uwierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam sobie wieprzu już nie wierzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bredzisz. zal mi ciebie frajerze. siedzis juz od paru lat na forach i sie produkujesz i nic z tego nie ma. Zmarnowales tyle czasu nadaremno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciwnie, mam satysfakcję z tępienia patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze nikt ci za to nie placi haha. i patologia w tym wypadku jestes ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle osób to widziało ..... oszust już usunął tą stronę bo wyszło oszustwo na jaw i tyle. nie chcesz to nie wierz :) nie musisz. Fakty są faktami a złodziej złodziejem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dość pracy po 8 godzin dziennie za marne pieniądze? Masz dość pracowania na kogoś i osiągania z tego marnych profitów? Już dziś możesz to zmienić! FM Group to rewelacyjna - i co najważniejsze polska firma zajmująca się markowymi produktami - perfumami, środkami chemicznymi do domu, samochodu, zwierząt telefonią komórkową, a także kosmetykami kolorowymi (MAKE UP). Współpracujemy z prestiżowymi producentami komponentów - Drom Fragrances, który zaopatruje takie marki jak Loreal czy Escada, Becker Chemie - nasza chemia domowa jest najlepsza; Polkomtel - sieć Plus, DHL i Mercedes. Na czym polega działalność? Jeśli uważasz, że FM Group to głupie chodzenie po ludziach i wciskanie im tanich perfumików - NIE CZYTAJ DALEJ ! FM Group to możliwość spełnienia siebie zarówno zawodowo, jak i prywatnie! Oferujemy możliwość budowania grupy sprzedaży, z której również masz zyski. Jeszcze się zastanawiasz? Masz pytania? Napisz do mnie na maila. Zalety pracy z FM GROUP można mnożyć, najważniejsze z nich to: -możliwość osiągnięcia wysokich zarobków – to, ile zarobisz zależy tylko od Ciebie -elastyczny czas pracy – sam decydujesz, kiedy i jak długo pracujesz -możliwość indywidualnego doboru współpracowników bez konieczności ich zatrudniania -możliwość prowadzenia działalności w kraju i za granicą -pełna swoboda działania – jesteś swoim szefem -przejrzysty system rozliczeń finansowych – nie martwisz się o księgowość -możliwość stałego kontrolowania pracy zbudowanej struktury na stronie internetowej -promocje i rabaty na zakup produktów -specjalne programy motywacyjne dostosowane do możliwości poszczególnych Konsultantów -konkursy i zabawy -bale, pikniki, festyny Przekonaj się sam, jaką przyjemnością może być praca! Zostań Konsultantką/ Konsultantką, dołącz do FM GROUP! W razie pytań proszę o kontakt. www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fm jest fajne. polecam rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almeria powraca
ja mam trochę jego wypocin :) proszę: A oto jedno z jego ogłoszeń - POMYSŁY ZA ZŁOTÓWKĘ Sprawdzone i realne pomysły na biznes prowadzony z własnego domu. Nie wymagają inwestowania pieniędzy, nie narażają na ryzyko, nie zabierają dużo czasu, ale dają spore, realne szanse na niezły dochód. Pomysły są pogrupowane w pakiety o wartości od 1 do 5 zł. Cena jednego pomysłu jest wręcz symboliczna - od 0,5 do 1 zł. Więcej na stroniewww.pomysly.xt.pl . :) oto działalność folomeyeva :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
link nie dziala. kolejne brednie ehhh zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almeria powraca
link nie działa bo go juz dawno usunął jak wyszło ze to naciąganie ludzi. Pomyśl trochę choć to trudne w Twoim przypadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko leszczu ale sam widzisz. siedzicie tu cymbały juz od lat tematow o folomejewie bylo zakladanych chyba kilkadziesiat w tym czacie jak nie wiecej i nigdy nikt nie przedstawil konkretnego dowodu na to ze folomejew oszukuje ludzi. Nigdy na zadnym forum. NIGDY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almeria powraca
dowoda mi są ludzie. Pomyśl jeszcze raz :) Jak na razie ciężko Ci idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dowodami sa ludzie ? hahahah no to gdzie ci ludzie ? bo ja ani jednego nie widzialem i z ani jednym nie rozmawialem. kolejne brednie debilu. Pograzasz sie. pamietaj ze na forum kazdy anonimowo moze napisac cokolwiek. x moge napisac "folomejew mnie okradl, wyslalem mu 45 zl a on mi obiecal pomysl na biznes i pomyslu nie wyslal. zostalem oszukany." x widzisz łajzo jakie to latwe. Jestem kolejnym oszukanym czlowiekiem hahahah zalosny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze niech sobie piszą. Boli cie to ???? bo mnie bawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ty bawisz psycholu. siedzisz jak ta ciota od paru lat i bredzisz cos. ani z tego pieniedzy nie masz ani zadnego pozytku. Glupi jestes i wsyscy sie z ciebei smieja. ciekawe jakbys nie byl anonimowy to czy bys dalej sie tak produkowal. Ja uwazam ze na 100 % NIE. siedzialbys cicho w swoim pokoiku i gral w tibie hahah leszczyk jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale że jestem to sobie piszę :) i pisał będę jak pozostali jeśli będę chciał :) folomeyev = oszust. I nikt tego nie zmieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pisz sobie. ja osobiscie mam to w du*pie. Mam w du*pie to co piszesz i cala twoja osobe. Wisi mi to. i tak tym pisaniem nic nie osiagniesz a jedynie zmarnujesz czas. Ale to twoj czas a nie moj. ja moge marnowac czas na forum bo mam pieniadze a ty pieniedzy nie masz bo utryzmuja cie rodzice pewnie. Moze kiedys zmadrzejesz frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam w tym swój cel - spokojna twoja głupia głowa :) i nie zamierzam rezygnować a o moje finanse sie nie martw :D żebrać jak folomeyev nie muszę hah hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cel powiadasz ? hahah to mnie rozsmieszyles. ladnie masz zryty beret. Byles molestowany w przeszlosci czy jak. Sorry ale nikt normalny nie siedzi tak jak ty na foru mi nie pierniczy glupot o kims kogo nie zna. A ty to robisz. I to jest zalosne i bezcelowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok :) ostrzegam przed oszustem folomeyevem :) kradnie i naciąga na forach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jednak cię boli tłusty wstrętny wieprzu. I O TO CHODZI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dowoda mi są ludzie." Ze śmiechu aż oplułem ekran laptopu jak to przeczytałem!!! Bo akurat piję herbatę... To może podaj co za ludzie? Imiona, nazwiska, namiary? Chętnie powołam je na świadków! Nawet zapewnię dojazd do sądu, jeśli będą mieli daleko!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewca frajerow na kafe
"a jednak cię boli tłusty wstrętny wieprzu. I O TO CHODZI !!!" haha jaki pewny siebie , zal mi ciebie. Ubzdurales sobie cos w tej chorej glowie i to pielegnujesz i sie osmieszasz. x szkoda mi juz czasu na ciebie. Uciekam. | Ale pamietaj o jednym Podczas gdy ty siedzisz na forum i marnujesz swoj cenny czas, inni ludzie na calym swiecie zarabiaja duze pieniadze, podrozuja po swiecie i bzykaja piekne kobiety a ty frajerze o tym mozesz tylko pomarzyc. I O TO CHODZI hahah narka leszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mojego ukrytego przyjaciela: Po raz kolejny dziękuję ci że jesteś po mojej stronie i mnie bronisz. Formalnie to niema żadnego znaczenia, bo oni i tak mi wiele nie zaszkodzą, ale z moralnego punktu widzenia bardzo WYSOKO TO SOBIE CENIĘ! Mimo wszystko od jakiegoś czasu mam dość natykania się na te ich durnowate ostrzeżenia i inne pierdoły i dlatego podałem ich do sądu. Toczy się sprawa i tylko opieszałość niektórych funkcjonariuszy naszej cudownej policji powoduje że ci wszyscy "waleczni obrońce prawdy" nie tłumaczą się jeszcze u prokuratora czy w sądzie. Ale - jak się mówi - proces trwa i jeden po drugim wszyscy oni stąd znikną. Co tydzień pani prokurator informuje mnie o postępach i choć wolałbym usłyszeć o nieco lepszych wynikach, to jednak za każdym razem są pozytywne dla mnie wiadomości. :-D Tak więc, do zobaczenia na sali sądowej!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! Tak sobie pomyślałem... A czy nie zgodziłby się być świadkiem w tym postępowaniu? Takie świadectwa chyba byłyby bardzo potrzebne! Odpisz do mnie na - studiorem@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a :/ on na prawde jest chory. Ruski oszołom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×