Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barukkazad

Wyjątkowa, poważna dziewczyna, spoglądająca na rzeczywistość w odmienny sposób?

Polecane posty

Gość barukkazad

Jak w temacie, chociaż ta kwestia jest niezwykle skomplikowana... Pomyślałem, że takowe forum może dać jakąś szansę, dlaczego nie? Wszędzie można czasem natknąć się na kogoś tak prawdziwie wyjątkowego, o takich rzadkich cechach charakteru. To jedynie kwestia tego, iż takie osobowości to rzadkość... W każdym razie nie ma sensu się tutaj więcej o tym rozpisywać: wszystko jest na specjalnej stronie, gdzie jest dość miejsca na takie opisy. I bez zarzutów, ten post nie żartem ani spamem, WSZYSTKO na poważnie, i PRAWDZIWIE indywidualnie, i to do najbardziej rozległego stopnia xD http://mojopis.jimdo.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barukkazad
Bełkot? Jeśli ktoś faktycznie nie potrafi zrozumieć sensu normalnych zdań, to być może dla niego będzie to bełkot xD I link nie jest podejrzany, daję on jedynie możliwość przeczytania całej wiadomości, ponieważ takie posty jak ten mają zapewne bardzo ograniczoną liczbę znaków. A istnieje również coś takiego, jak strony na których możliwa jest weryfikacja linków, jeśli ktoś obawia się podstępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze i bez ogródek i tak ktoś wcześniej, czy później Ci o tym powie.:( Powinnaś milczeć na temat swojej wyjątkowości. Prawdopodobnie na inne tematy też, gdyż pisanie nie jest Twoją najmocniejszą stroną.(Mam nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barukkazad
To chyba racja- wstawienie tego komunikatu na ową stronę było chyba błędem (sądząc po takich zarozumiałych wypowiedziach, których głównym celem zdaje się być natychmiastowa krytyka- choć osoby te nie pojęły nawet istoty sprawy). Na koniec podpowiem jedynie to: końcówka 'em' jednoznacznie wskazuje na płeć męską, nie żeńską... Zatem powodzenia w doszukiwaniu się błędów i zajadłym krytykowaniu innych. Jeśli zaś znajdzie się tu jakaś odpowiednia osoba, to być może skontaktuje się ona przez formularz na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upe w pupe
UWAGA- jeśli nie jesteś typem charakteru, do którego przede wszystkim kierowany jest opis, możesz czasem odebrać coś w zupełnie innym stylu. I będzie to naturalne, ponieważ mając inne charaktery, odbieramy niektóre sprawy inaczej, myślimy inaczej. Dlatego, aby uściślić: tak, każdy z nas jest w jakiś sposób wyjątkowy (hmm, bądź przynajmniej mógłby być, jeśli tego nie zatraci, nie odrzuci). Lecz opisuję po prostu wyjątkowość z mojego punktu widzenia, czyli pewien rodzaj charakteru, jaki spotyka się znacznie rzadziej. Całość jest zatem pisana w pewien sposób, który wiem, że na pewno trafi do tego typu charakterów. W grę nie wchodzą żadne złe intencje mające sprawić, by ktokolwiek czuł się urażony. I mam nadzieję, że tak się nie stanie. Tak więc- kimkolwiek jesteś czytelniku i cokolwiek myślisz, życzę Ci wszystkiego dobrego na kolejne dni ; ) hłe ,hłe ,hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upe w pupe
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pojęły istoty sprawy? Ja jestem zarozumiała? Chcesz pogadać ze mną o swoim tekście? O tym jaką wartość przedstawia, o błędach merytorycznych i o twoim przeświadczeniu o swojej wyjątkowości? Nie chciej tego. Dobrze Ci radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę autko
szukasz zagubionych dusz do sekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barukkazad
Tak- w istocie. O ile tylko masz za sobą całą lekturę tekstu (zawartego na stronie) i o ile taka rozmowa może być wymianą jakiś dłuższych wypowiedzi niosących ze sobą porządną argumentacje. Wtedy mogę też opisać pewne rzeczy i wskazać na pewne istotne fakty. I nie jest to żadne przeświadczenie o wyjątkowości, lecz pewien rzadziej spotykany charakter. Nie występuje tutaj nic z narcyzmu, zarozumialstwa czy głupoty. Co do błędów- nawet zaciekawiły mnie te argumenty. Nie spędzałem ogromu czasu na redakcji tekstu pod tym kątem, lecz byłbym raczej skłonny wyrażać wątpliwość, co do tego, iż jest beznadziejny- jeśli przywołać na przykład karygodny styl, jakim ludzie często posługują się w sieci. Ale uwagi uczą i zawsze warto z nich korzystać- dlatego chętnie ich wysłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cóż za styl
Czy to jakaś scena lekcji prozy z współczesnego ,,Mieszczanina szlachcicem''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wspominam
Śp. Stanisław Lem budował takie zdania, wielowątkowe, zmuszajace do koncentracji. Ale tam to sie jakoś czytało, a tutaj świadomie chciałoby sie skracać, żeby szybciej dotrzeć do jakiegoś sedna. Nie sądzę, żeby zbyt wiele osób dało radę to przeczytać. Nie chwyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×