Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

Księżniczki

Polecane posty

Nie wiem czego chce, ale będę zła, gdy tego nie dostanę. Ma lub któryś miał tego typu kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas taka bywa ;) Taka natura Pendziorze :) Za to nas nienawidzicie i za to kochacie. Hmmm a jeśli to temat tylko dla Panów to przepraszam. Już mnie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno nie kochamy. Lubić też raczej nie. W ogóle pozytywnych emocji takim zachowaniem nie wzbudzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam temat, kilkukrotnie probowalem, za kazdym razem bylo mi zal mojego straconego czasu, widze je wsrod swoich przyjaciol, chetnie je dymam, ale w dluzszym związku z normalnym facetem są bezuzyteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba troszkę patrzysz przez pryzmat emocji? To bywa urocze :) naprawdę są mężczyźni, którzy kochają takie księżniczki. Podkreślam jednak słowo "bywamy" takie. Gdy ktoś tylko czasem taką księżniczką nie bywa... to jest zapewne kłopotliwe i niefajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż nie chce mi się myśleć o moich blisko 15 latach. Tak, wiem, przynudzam. Ale te co teraz wyprawia te nawet jej własna matka jej nie poznaje. Ale dość już o mnie. Ktoś dał sobie z taką radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja nie zdarzylo sie dla mnie kazda kobieta to ksiezniczka, jak dlugo zna swoje miejsce w szeregu nie cierpie przerostu formy nad trescią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pendzior piszesz
o swojej żonie czy kochane Juliettcie czy jak jej tam? żonę zamęczyłeś seksem kochanka też już nie wyrabia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pendzior piszesz
nie dobraliście się i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc
Pendzior widzę, że jednak nadal myślisz o zonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×