Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stuknieta reklama

To forum zeszlo na psy!

Polecane posty

Gość stuknieta reklama

Pozziom wypowiedzi i zakldanych tematow az slow brak. No wiem posmiac sie mozna tez ,albo jaja sobie porobic,ale to jest kurde zalosne. Az wstyd tu pisac samemu przed soba. Zerknelam po 3 misiacach i sie przerazilam. DNO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszlo na psy juz
7 lat temu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie ze nie!
to forum zeszło na koty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwieksza obłuda
zgadzam się, zajrzę tu czasem i widze że ten dział szczególnie opanowały jakieś dzieci czy osoby niezrównoważone:o szkoda trochę,kiedyś można było tu naprawdę pogadać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele fajnych osób już tu nie pisze i trudno im się dziwić. Fajne, mądre topiki sa niszczone przez trolli albo osoby agresywne. Ja juz prawie nie zaglądam, bo ani pisac, ani czytćc się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam czarny nik
Też zauważyłam. Dużo ludzi jak normalnie napisze to zaraz napadają trole. Zastanawiam się czy jest jakieś fajne forum gdzie nie ma samowolki jak tutaj i slodkiego pierdzenia i gestapo jak np na wizaz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabritta
forum zeszlo na psy jak zeczala pisac tutaj mayor, potem zdz czyli si-xa, nielubieuk, prezez wertyp, poeta, pakol na wielbladzie itp...zasmiecaja kazdy watek swoimi wypocinami a ten baran wertyp wkleja non stop jakies zdjecia polczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszafffka byc moze
Dokladnie zgadzam sie z powyzsza odpowiedzia. Wraz z pojawieniem sie mayor of london i si-xy (wczesniej zdesperowanej domowej żony) nastapil burdel i atak trolli. Kiedys bylo fajnie, mozna bylo podyskutowac na fajne tematy. Nie bylo wyzwisk tak jak teraz. A obecnie, mayor i si-xa obrazaja innych spod pomaranczek, sa tez tu jakies stukniete gowniary typu Modliszka lub jej przydupas, prezes wertyp. Nie dansie tu juz pisac. Forum przejely trolle. Ja tu juz prawie w ogole nie zagladam. Pisze na innym dziale, gdzie jest spokojniej. Tutaj sie juz nie da, a ten dzial jest na rowni z ogolnym, bo taki sam burdel tu panuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie pisze spod pomaranczy. NIGDY! Sami trollujecie, jakbyscie nie zauwazyli.. Niby temat o tym jak to forum spadlo na psy a juz zaczely sie jazdy.. Jak dzieci. Hipokryci.. Potem jakies straszenia, szukanie po internecie, personalne podjazdy. Powinni was pobanowac wszystkich rowno co by sie normalne dyskusje zaczely I na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość von darwater
a kto waszym zdaniem teraz ciekawie pisze? z nowej ekipy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy poeta
Zgadzam sie z Si-xa. Poza tym najgorsza jest ta polska zazdrosc. Nie mozesz miec odmiennego zdania bo zaraz jest jazda na temat bledow ortograficznych a potem , ze bedziesz sam do konca swoich dni, albo ze sciemniasz bo skoro Wy jestescie dnem to ja tez mam nim byc :) Ludzie, tutaj trzeba armie psychoterapeutow a dla niektorych dozywotni skierowanie do zakladu psychiatrycznego. To jest przerazajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esfdefs
drgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to si-xa wcześniej Zdesperowana żona oberwała najwięcej. Przecież ona sama sobie nie wymyśliła Konkubina itp Już na posty nielubieuk nie odpisywałem bo rozmowa ciągle o tym samym nie miała sensu. Większość ludzi jechała po Zdesperowanej jak tylko mogła. Mnie to wsio czy ona siedzi na kafe czy nie. Jej życie, jej sprawa. Już nie mówiąc o braku tolerancji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meleansa
teraz glownym motywem tego forum jest wojna z muzulmanami i babami ktore sa z nimi w zwiazku, albo tematy o benefitach, kto bierze, dlaczego, jak sie pojawi jakis fajny temat (ostatnio byl taki o roznych zwyczajach w roznacyh krajach) to zaraz zbierze sie jakas banda debili ktora zacznie sie wyzywac zamiast pisac na temat, przyznaje ze nawet osobiscie lubilam jak mayor pisala swoje bzdury bo mozna sie bylo posmiac z jej fantazji, teraz to nawet tematy nie sa smieszne tylko zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
tak to forum zeszlo na psy. Wyzwiska, wpierdalanie sie z butami w zycie innych, podawanie danych osobowych, kradziez i wklejanie cudzych zdjec, nawolywanie do agresji, grozby, teksty rasistowskie, wyzywanie od "worow tudziez zlewow na sperme". To wszystko pokazuje, ze jednak wiekszosc Polakow/Polek (w wiekszosci Polek), ktorze wyjechali to czysta patologia, ktora w necie odbija swoje frustracje, nieudane zycie, niepowodzenia. Zazdrosc, zawisc, nudne zycie, brak pasji, przyjaciol, znajomych i juz taka delikwentka ma powod zeby sie wyzyc. A, ze wyzywa sie na nieznajomych, bywa. Zamiast isc na silownie czy pobiegac (za darmo!) to nie, wola siedziec przed monitorem i pluc na innych jadem. Zal, zal rodacy. Sami sobie wystawiacie bardzo niepochlebne swiadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjhh
przeciez nie ma meza tylko konkubenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
zalosny podszyw :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjhh
yyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im gonna mary the night
Sory si-xa ale piszesz spod pomaranczek tak samo jak mayor of london. Zreszta mayor tu siedzi caly czas i pisze. Na innych dzialach tez jest. Na uczuciowym, erotycznym, macierzynskim i ogolnym. Nawet same nie wiecie kiedy sie wydajacie z tym ze to wy. Jak ktos jest uwazny i przesledzi posty to sie zorientuje ze to Ty i mayor robiluscie podjazdy na dziewczyny z muslimami i nie tylko. I wcale mi nie zal ani ciebie ani mayor, ze tak sie tu na was uwziely dziewczyny i wklejaja wasze zdjecia i drwia z was. To wy obie zepsulyscie ten topik wasza chora nienawiscia. Obydwie powinnyscie sie leczyc na glowy a przede wszystkim zrobic przyjemnosc innym i przestac tu pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos nigdy nie nawolywalam tu do nienawisci, nikomu nigdy na tym forum nie ublizylam. Zycie osobiste przestalam opisywac po mojej historii z nauczycielem (co zreszta bylo prawda a nie prowokacja - zmienilam tylko nick i pare innych detali, zeby nie dac sie poznac, niestety, sama sie wsypalam). I sorry dziewczyny, ale wlasnie wrocilam z miasta z synem i podczas gdy on je obiad, zajrzalam na Kafeterie. Ja tutaj nie siedze non stop. Nie tworze zadnych prowokacji. Nie pisze spod innych nickow. Nie mam na to czasu. Wlasnie konczy mi sie rok akademicki i mam mase pracy takze wybaczcie, ze tu nie zagladam zbyt czesto. czasem tylko jak si-xa cos wspomni gdy jest u mnie to zajrze na forum, obie sie smiejemy z Was. Jest sobota, piekny dzien, weekend, naprawde nie warto sobie wyrywac wlosow z glowy przez anonimowych ludzi. Tyle innych rzeczy wartych uwagi. Nie ublizalam ani nawet nie udzielalam sie na tematy zwiazkow mieszanych. Bawcie sie dalej w detektywow. Nie interesuje mnie kto mnie nie lubi, nie nawidzi i tak dalej. Trzeba miec jakis dystans do siebie. Zlosc pieknosci szkodzi, nie od dzis wiadomo. ;) Trzymajcie sie, dziewczyny i nie zwracajcie uwagi na jakies grozby, bluzgi etc. Milego dnia! si-xa ---> 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l..l
" To wszystko pokazuje, ze jednak wiekszosc Polakow/Polek (w wiekszosci Polek), ktorze wyjechali to czysta patologia," I o zgrozo taka patologia wyrabia tragiczną opinię o Polakach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor--> 🖐️ :) Slabe sa te wasze detektywistyczne umiejetnosci skoro przyposujecie mi jeszcze jakies wpisy spod pomaranczy.. Nie mam absolutnie nic do dziewczyn ktore sie wiaza z muzulmanami, to ich zycie a nie moja sprawa I nic mi do tego! Nienawidze jak ktos sie Komus wpierdala w zycie wiec sama tego nigdy nie robie!!!! I dziekuje, nawet nie potrzebuje zadnego wspolczucia z waszej strony bo to jest tylko I wylacznie forum (dla mnie cos co oddzielam w 100 procentach od zycia realbego) wiec mnie tutaj Nikt nie zrani, chocbyscie sie niewiadomo jak pruly, niech was glowa nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor--> 🖐️ :) Slabe sa te wasze detektywistyczne umiejetnosci skoro przyposujecie mi jeszcze jakies wpisy spod pomaranczy.. Nie mam absolutnie nic do dziewczyn ktore sie wiaza z muzulmanami, to ich zycie a nie moja sprawa I nic mi do tego! Nienawidze jak ktos sie Komus wpierdala w zycie wiec sama tego nigdy nie robie!!!! I dziekuje, nawet nie potrzebuje zadnego wspolczucia z waszej strony bo to jest tylko I wylacznie forum (dla mnie cos co oddzielam w 100 procentach od zycia realbego) wiec mnie tutaj Nikt nie zrani, chocbyscie sie niewiadomo jak pruly, niech was glowa nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im gonna mary the night
O i prosze Mayor jak szybciutko przyleciala. A podobno na forum nie siedzisz... jednak jak jest o tobie rozmowa to zaraz sie pojawiasz. Sory, ale wsypalas sie nie raz, ze to Ty piszesz spod pomaranczek. To widac, ten sam styl. Ja tam doskonale wiem, ze to właśnie Ty stoisz miedzy innymi za tym, ze wklejalas zdjecia Tink i jej dziecka. Wydalas sie ze to ty na watku o kosmetyczkach w Londynie, a jak przekazalam Tink te informacje to szybciutko zglosilas do kasacji swoje posty spod pomaranczowego nicku. Za glupia jestes zeby skojarzyc tamte fakty. Nikogo nie oszukasz. Jestes chorą osobą Joanno. Chorą z nienawisci do tych, ktorzy mieli szczescie znalezc normalnego meza. Bo ty jestes samotna i jakis Arab cie w dupe kopnal. Zreszta za tamte zdjecia Tink powinnas siedziec w pierdlu i tylko tyle ci powiem - czy twoja mama bylaby dumna z twoich wpisow na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polczynka/szkaradynka
mayor to ty zyjesz?jak ten tfuj :D arab ze stanouf?buuuuuuuhaha wiedz,ze jestes na zawsze w moim sercu 7 lofe buuuhaha http://pokazywarka.pl/87re6i/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfyy
To bzdury ze si-xa czy mayor rozwalają tematy tylko moim zdaniem jakieś małolaty które sie nudzą lub ludzie którym coś się nie udaje w życiu i przychodzą sie powyzywać po prostu. Sama na forum pierwszy raz zajrzałam jakieś 10l temu.Pamiętam jak pojawiała sie si-xa, ZDZ wtedy (btw stary nick bardziej mi sie podobał;)) i nie było takiego syfu jak teraz więc to nie ona. Ale ja odpuściłam sobie. Przyznam że teraz jak tu wchodzę to nawet nie oczekuje fajnej rozmowy. Ot tak, aby popisać głupoty dla odmóżdżenia przez przejściem do ciekawszych czy ważniejszych rzeczy. Jednak czasem przeraża mnie co czytam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popychacz postow
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehiehie
tak tak przyjacioleczka Majki. BTW jak Majka? Heh klamiesz Mayor i nie masz na tyle przyzwoitosci zeby sie przyznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im gonna mary the night
Najbrzydsze sa golfy - odkad ten arab rzucil mayor to zaczela trollowac na tym forum. Nie przepuscilaby okazji zeby nie dokopac innym tak jak i wtedy innindokopywali jej, chociazby za zdjecie w burce. To ze mayor wkelila tu zdjexia tinki i jej dziecka jestem pewna na 100% bo sie wydala ! Wiec w dupie mam jej gadanie. Nie przyzna sie, bo sie boi. Zreszta nic tylko wspolczuc jej dziecku. A siksa jest dokladnie taka sama. Dwie patologie sie dobraly. Siksa z kolei uwaza sie za kogos lepszego (hahaha) bo ma faceta walijczyka ktory po tylu latach wciąż sie z nia nie ozenil. Pomijając oczywiscie fakt, ze wczesniej miala cale sztaby facetów roznych narodowosci, o których milczy ;) obydwie maja cos z garem i obydwie powinny poniesc konsekwencje, tym bardziej ze kazdy wie jak sie nazywaja, jak wygladaja i gdzie mieszkaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, bo ja jedna znam dziewczyne o imieniu Maja? Nie rozsmieszajcie mnie. I zaden Arab ani nikt inny mnie w dupe nie kopnal. Nie wiem skad te domniemane posluchy. :D Nikogo zdjecia nigdy nie wklejalam. Do dziewczyn muzulmanow nic nie mam. Sama mam kolezanki muzulmanki, ktore lubie i szanuje. Poza tym bluzgi, wyzwiska to nie moja broszka. A na forum zajrzalam owszem, jak juz napisalam, przyszlam z miasta, syn jadl obiad, usiadlam i cos mnie podkusilo aby tu zajrzec. Pierwszy temat na forum, czytam, nagle jakis post o mnie, no to napisalam. Naprawde kobietki, odpusccie bo to tylko Wam szkodzi, nikomu innemu. Milego dnia! ;P si-xa, jak tam po imprezce? :D Zadzwon jak bedziesz miala czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×