Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stuknieta reklama

To forum zeszlo na psy!

Polecane posty

Gość azjatycka heheeee
wiesz co to jest honor ? W 17 wieku Polki odbieraly sobie zycie jak szly w jasyr i do haremu muzulmanskiego, dzisiaj same wskakujecie im do lozka. Obrzydliwosc. To wy zeszlyscie na psy, nie to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka heheeee
[zgłoś do usunięcia]hiehiehie azjatycka jaka nienawisc? poki co to ty zioniesz nienawiscia i plujesz jadem. PS jak tam klinika xxx Chcesz sie umowic na porade czy chorobe ? Zapraszam od poniedzialku, tylko nie wiem czy dojedziesz - mam wlasna praxis w Hamburgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za plucie prawdopodobnie dalabym w ryja a juz na pewno nie odwrocila sie I odeszla. Wiec wiesz juz Czemu tu jestem. Poza tym dosc slabo mnie prowokujecie. Nawet nie chce mi sie wyzwiskami rzucac.. Nie Stac was na wiecej?:) Ps. Ja do samych muslimow nie mam nic o ile nie gadacie o nich jako kandydatow na meza czy faceta. A tak niech sobie sa. Jak nie wchodza mi w droge oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehiehie
to na chorobe sie umawia?? buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polski facet
Ale co was obchodzi zycie innych ludzi ?. Plujecie jadem zazdrosne paszetety , ze ktos jest szczesliwy za granica a wam sie jedna nie udalo. Po tym temacie juz widac, ze to forum jest juz skonczone an zawsze, zadnych przyajzni z tego nie bedzie, skoro nie rozumiecie co to jest czyjas prywatnosc. Skoro ktos wam kiedys powierzyl jakies zdjecia czy imie i nazwiskoa wy teraz plujecie tym na lewo i prawo. Porazka. Najgorsze sa osoby ktore nie potrafia i nie maja odwagi pisac pod jednym czarnym nikiem, tylko strzelaja jak pojebani frustraci z pomaranczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upg
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A slub za hmm... 14 tygodni. A poza tym co wy macie z tymi slubami? To dla was jakies zyciowe osiagniecie czy chuj wie co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka heheeee
na zdrowie sie umawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehiehie
no to dawaj adres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polski facet
Si-xa - same wyszly za maz za jakis debili, i cierpia katusze i nie potrafia wziac sie w garsc i zminic swojego zycia na leszpe, to lepiej napierdalac joby na wszytkich wkolo.- z zawisci i zazdrosci. ale co mozesz wytlumaczyc ludziom z wyprostowana koro mozgowa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upg
u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayor i sixa są spoko
Ale nie mierz wszystkich własną miara. Bo to że ty przez spod pomarańczowego i obrazasz inne dziewczyny to nie znaczy że wszystkie tak robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka heheeee
szykuj 1500 euro i wyslij mi na konto, jesli z ciapakiem sie ruchasz to zbyt wielkie ryzyko, zebym zalapala AIDS, ok. 80% ryzyka, jesli z murzynem to 100 % ryzyka. Takie sa statystyki i ich nie zmienisz :) Konto moge ci podac na priva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehiehie
sorry laska za wizyte to sie placi na miejsu a nie przelewem. Lekarz ciebie taki jak ze mnie astrofizyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upg
u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upg
"zebym zalapala AIDS, ok. 80% ryzyka, jesli z murzynem to 100 % ryzyka. Takie sa statystyki i ich nie zmienisz" Weź rozpęd pochyl głowe a ściana sama się znajdzie. Skąd masz te statystyki przygłupie? Ty jesteś lekarz? Buahahahahahahahhahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upg
zebym zalapala AIDS, ok. 80% ryzyka, jesli z murzynem to 100 % ryzyka. Takie sa statystyki i ich nie zmienisz " Weź rozpęd, pochyl głowę a ściana sama się znajdzie, Trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkrywam posty
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upg
u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzlumanka smierdziuszka ciapk
Kultura islamu wysoko ceni poniżanie białej kobiety??? www.fronda.pl/a/kultura-islamu-wysoko-ceni-ponizanie-bialej-kobiety,27901.html http://pokazywarka.pl/87re6i/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka heheeee
Wychodze do teatru, pozniej na kolacje, przepraszam ze wam nie dotrzymam towarzystwa, tschssii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkrywam posty
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkrywam posty
Do największej liczby nowych zakażeń na świecie dochodzi w regionie Afryki Subsaharyjskiej i Karaibów. W niektórych państwach afrykańskich odsetek osób żyjących z HIV w społeczeństwie przekroczył 40%. Niekontrolowana pandemia przyczynia się tam do kryzysu demograficznego (wyraźny spadek średniej długości życia, nawet do poziomu 35 lat), społecznego (problem osieroconych na skutek AIDS dzieci, zanik dotychczasowych struktur społecznych), gospodarczego (spadek podaży siły roboczej), politycznego (braki kadrowe w administracji publicznej na skutek AIDS, brak możliwości świadczenia podstawowych usług społecznych), bezpieczeństwa (spadek zdolności obronnych). W przypadku Suazi pojawiają się opinie o upadku państwa na skutek AIDS. Odsetek kobiet w państwach o najwyższych wskaźnikach epidemiologicznych osiąga 80%. Regionem świata, w którym sytuacja epidemiologiczna staje się równie niekorzystna, jest Azja Południowo-Wschodnia, przede wszystkim Indie. Brak natomiast wiarygodnych danych o Chinach, które wedle analiz UNAIDS są potencjalnym źródłem nowej fali epidemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuiopfee
tfdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehiehie
i uciekl nam konowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowy przyiaciel
sixa popuścisz mi szpary plisss?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werfee
u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werfee
poszła łowić i patroszyć dorsze ze swoim mężem Szkotem:D Sama pisała że lłowi dorsze - to pewnie jej praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkrywam posty
nie wiem co ty czytalas, ale ja czytalam ze jezdza do Danii na kutrze lowic dorsze, zazdoscisz najwidoczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×