Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stuknieta reklama

To forum zeszlo na psy!

Polecane posty

Gość odkrywam posty
i nie jako praca, jada i wynajmuja kuter na weekend. Boze, ta polska zawisc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkrywam posty
ej, nie kradnij mi nicka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co rozklada nogi
:Ja do samych muslimow nie mam nic o ile nie gadacie o nich jako kandydatow na meza czy faceta. A tak niech sobie sa. Jak nie wchodza mi w droge oczywiscie."- si-xa A chuj cie obchodzi kto z kim slub bierze? boshee wiesniaro wez wyjdz i nie wracaj pasztetowo wiejska. Masz ryj jak przejebana szmata. Nic tylko spuscic ci sie na ten spalony ryj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp uuuuppppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatyckaheheeee
http:// pokazywarka.pl/87re6i/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp uuuuppppp
to ze pierdolisz z brudasem nie upowaznia cie do obrazania. masz wstyd i obciach, jak twoja rodzina ciapusa przyjmuje ? pojdziesz z nim na Pasterke czy wyciagniesz dywan i za jego dupa bedziesz robic sklony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp uuuuppppp
to ze pierdolisz z brudasem nie upowaznia cie do obrazania Polek z duzej P. masz wstyd i obciach, jak twoja rodzina ciapusa przyjmuje ? pojdziesz z nim na Pasterke czy wyciagniesz dywaniik i za jego dupa bedziesz robic sklony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co rozklada nogi
Czesc si-xa, Mayor 🖐️ Nowe nicki macie widze :D 🖐️ Si-xa a jak tam solarka? spalilas sie juz? Cielak, a ten twoj buchaj o twarzy Albanczyka podobno cie wygrzmocil (jak zwykle) i puscil kantem 🖐️ oj bidulko bidulko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obludaaaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obludaaaaaaa
Pojdziesz z nim na pasterke w twojej wiosce czy odkrecisz dywanik za jego doopa ? Czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuda! kiedys mozna bylo sie posmiac ale sie powtarzacie. Znudzilo mi sie czytac te same teksty po 100 razy juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp uuuuppppp
oooooppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weghkjlk
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndujwduj
sixa czemu jestes taka glupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolokolokol
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha......
wasze muslimskie kozie syny jak sa z wami w Polsce to tez na dywanikach sklony wala do swojego allaha? :D Ale numer, hahahahahahaha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndujwduj
sixa czemu jestes taka glupia/ krotka odpowiedz nie chce referatu na pol strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolokolokol
"wasze muslimskie kozie syny jak sa z wami w Polsce to tez na dywanikach sklony wala do swojego allaha? Ale numer, ha" Zabawne, co niektórych ludzi śmieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrywam posty
nie jezdza do Polski kozie syny bo sa nielegalnie w UK, czekaja az im polina przez slub czy ciapackiego bachora da wesjscie dio UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolokolokol
Troll Terenia znowu 24h/na dobe produkuje sie na forum :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty zapewnie uwazasz sie za madra bo tolerancyjnie dajesz dupy jakiemus muslimowi.. A ja jestem glupia bo nie zwiazalabym sie z zadnym islamista.. Ja doskonale Wiem ze slabe mam tu poparcie bo przyznaje sie do uprzedzen na forum gdzie prym wiedzie watek: Chlopak pakistanczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qawesrdtfghjkm
ghjnkml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehiehie
admin jest na odwrot :D zakompleksione poleczki atakuja te co sa z ciapatymi. Tereska, azjatycka, modliszka i jej 200 pomaranczowych nickow, mayor i jej 300 pomaranczowch nickow, zeta i kilka jego/jej wcielen sa moze z ciapatymi? Nie. Wiec przestancie pierdolic, ze te z ciapatymi wyjewaja zolc bo jest dokladnie na odwrot kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezbyt rozgarnieci dyskutanci
Czytam, czytam i wlasnym oczom nie wierze. Co za zbior niewyksztalciuchow na raz! Oczywiscie towarzystwo ekhem "dyskutujace" zdaje sobie sprawe, ze NIE KAZDY tzw. "ciapaty" jak go nazywacie wyznaje islam? Sa jeszcze takie religie jak hinduizm, chrzescijanstwo, protesntantyzm, sikhizm, dźinizm, buddyzm oraz doktryna ateizmu (bardzo wielu Azjatow jest ateistami). Mam kilku znajomych z Pakistanu, ktorzy sa chrzescijanami (wow, ale szok, co nie?). Moj maz pochodzi z Indii, jest ateista juz od ladnych kilkunastu lat, zreszta tak jak i ja i moja rodzina. Nie wierzymy z zadnych bogow, nie modlimy sie. Zreszta w waszym przypadku widac, ze katolicyzm to tez nienajlepsze rozwiazanie, bo nie reprezentujecie swojego wyznania jako tolerancyjnego. Szerzycie nienawisc tak samo jak waszym zdaniem islamisci ja rzesza. A tak naprawde jedni drugich sa warci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgjifv
ta cala mayor to niezle ziolko. jest z ostrowa wlkp, aska cieslak. az wstyd idiotko, noszę twoje imie... :/ Pamietam topik z afera, gdy odkryli na naszej-klasie.pl twoj profil kilka lat temu... bajkopisarstwo uprawiamy? to zostaw miejsce na obrazki. a wy co jej od psychicznych ublizacie, sami sie leczcie, bo wasze mozgi sa juz dawno rozprostowane od jadu, ktory was zre od srodka. frustraci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgjifv
ta cala mayor to niezle ziolko. jest z ostrowa wlkp, aska cieslak. az wstyd idiotko, noszę twoje imie... :/ Pamietam topik z afera, gdy odkryli na naszej-klasie.pl twoj profil kilka lat temu... bajkopisarstwo uprawiamy? to zostaw miejsce na obrazki. a wy co si-xe od psychicznych ublizacie, sami sie leczcie, bo wasze mozgi sa juz dawno rozprostowane od jadu, ktory was zre od srodka. frustraci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosnie mayor.....
Mayor jest z Obornik a nie z ostrowa wlkp.i tak jest uposledzona psychicznie. Sama kiedys pisala sie leczyla... to schizofreniczka jest 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezbyt rozgarnieci dyskutanci
http://pokazywarka.pl/87re6i/ moj ciapaty jest hindusem :D zgadnijta ktory???a kuku,buhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pjmjad
pisze pod innym - tak chodzilo o Oborniki, a wpisalam Ostrow. nie ta pora. dziwne, gdy ktos podal jej imie i nazwisko z reszta faktow n/t jej osoby, nagle zamilknela... tylko si-xe bylo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×