Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DomenaX

Wszystko o seksualności mężczyzn

Polecane posty

Gość DomenaX

Triki, sztuczki, atuty...:-) Na czym polega męska seksualność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norautos
no właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam rozkminke
po co chcesz to wiedzieć niech wszystko dzieje się spontanicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczony przez zycie
po pierwsze pekaty portfelik, bo gdy takowy posiadamy to inne cechy za bardzo nie maja znaczenia. takie tam bzdety o poczuciu humoru, kulturze osobistej, wysportowanym ciele czy wielkosci penisa to malo warte cechy. Masz pekaty portfelik to dla kobiet jestes prawdziwym mezczyzna przed ktorym sie kleka i o ktorego sie zabiega, nie masz takowego jestes ciota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innego punktu widzenia
nie pomogą żadne triki, sztuczki, gdy funkcjonuje pożekadło: nie pomogą fale Wisły jak jaja obwisły. Innymi słowy: nie ma spermy nie ma seksu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafateriana mądrość
inteligentny mężczyzna wie co robić aby kobiety za nim szalały fakt kasa ważna ...ale i wygląd i udanym czarującycm zachowaniem można przyciągać kobiety trzeba wiedzieć jak pddziaływać na kobiety a tak na serio jak podjedziesz dobrym wozem zapewnisz byt babie ,dobre wakacje ,piękny dom etc to każda twoja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pszetmufcy
wcale dla kobiet nie są ważne wasze jaja kretyni a kasa ważna [ jaj wtedy możesz nie mieć idioto wcale !!!!!!!!!!!!!! BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB Przygania motyka gracy.... Widać żeś eunuch & kastrat i jedynie pozostaje ci wszczepienie elektrod do ośrodka rozkoszy w mózgu, bo jak sucho masz w głowie tak jeszcze gorzej w jondrach i jusz nigdy nie tryśniesz spermą co jest równoznaczne z orgazmem. Współczuję Ci tupetu, biedny i nieszczęśliwy musisz być nieidioto z kasą. Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles przy kasie
mam 28 lat, na duzej gospodarce, kasiory wpip. Za to jestem brzydal, no chudy jestem ale nie jakos umiesniony raczej wieszak, krzywe zeby,piegi,rudy. Brzydszego to juz bozia nie mogla stworzyc i wiecie co? pieprze to. Moja pierwszy seks mialem w wieku 15 lat i od tego czasu bzyczylem wszystkie konkretniejsze towary zmojej miesciny (wiochy) i okolicznych. Lubie dyskoteki i sie zabawic, laski do mnie lgna i chyba nie dlatego ze jestem ladny co nie? jade sobie czasem mesiem i patrze ta idzie z mezem, tamta z narzeczonym a je je prawie wszystkie mialem. glupie sa te cipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles przy kasie
Moze nie wszystkie dziewczyny sa takie, mam nadzieje ze nie, ale jak masz siano to nic nie trzeba robic same chca ci wyssac jaja. Mysla ze moze mi ozenek w glowie. glupie cipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna z Krakowaa
Prawdziwy facet hmmm.... albo TO ma albo TEGO nie ma. To COS to jest to co przyciaga druga kobiete i TO wcale nie musza byc pieniadze. Na mnie dziala inteligencja, ogolne zadbanie, toleruje niedobory wzrostu czy jakis brzuszek, ale nie bebzol. To tak ogolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×