Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Queen of Transilvania

Co sobie wyobrażają faceci 45+, gdy podbijają do

Polecane posty

Gość Queen of Transilvania

młodych dziewczyn, które mogłyby być ich córkami? Czy oni naprawdę myślą, że mogą się im spodobać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen of Transilvania
Przecież te próby zwrócenia na siebie uwagi to totalna parodia.:D Mają już swoje lata, powinni być mądrzejsi, a wystarczy, że ujrzą taką młodą panienkę to zachowują się jak gówniarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mzxmzx
Nie wiesz naprawdę?? Przeważnie im się udaje za spodnie i perfumy, dobrze wiedzą że obecnie młode dziewczyny są puste jak bębny ale za to pazerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen of Transilvania
Żeby pokazać, że oni też potrafią zdobyć taką świeżą kobitkę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś o tym wiem. Ostatnio podbił taki amant, prawdziwy Polak po czterdziestce, jak z kiepskiego kawału - włosy na Chopina, wąs i zaczerwieniony nosek :D Chciał się "kiedyś spotkać". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młode widać lecą na starszych
ustatkowanych więc co się takim dziwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzałam w dół, pomyślałam sobie, że naprawienie zębów w szczęce która roztrzaskała mi się o chodnik będzie mnie sporo kosztować, zamrugałam dwa razy w nadziei, że oczy wrócą mi do normalnego rozmiaru, powiedziałam, że mam partnera i poszłam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen of Transilvania
Moorland - współczuję ci. Do mnie ostatnio też podbijał taki świński blondyn z pijacką gębą, mniej więcej ok. 50 - tki, a najgorsze było to, że nie chciał się odczepić... Dobrze, że w porę zjawił się mój przyjaciel, bo bym musiała się z tym gościem męczyć całą podróż pociągiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen of Transilvania
Wybacz, ale ja nie lecę. Mam swojego faceta w moim wieku i żałośni są dla mnie faceci w wieku mojego matki szukający przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarosławCzDz
Nie znacie się... Jestem 51- letnim facetem, podobam się wielu kobietom, dbam o siebie, mam męskie ciało. Jestem pewien, że gdybyście mnie spotkały, to zmieniłybyście zdanie. Mężczyzna z wiekiem jest seksowniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen of Transilvania
mojego matki - he, he, ojca miało być, przepraszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam nic przeciwko starszym ale nie bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak zmieniłybyśmy zdanie? Ja nie twierdzę, że każdy facet w zaawansowanym wieku średnim jest zaniedbany i wygląda nieciekawie. Po prostu nie interesują mnie mężczyźni tyle lat starsi. Queen of Transilvania - nie ma czego współczuć. Na dobrą sprawę facet nie był ani niemiły, ani nachalny. Po prostu zupełnie mnie zaskoczył bo różnica wieku była naprawdę widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen of Transilvania
A mnie się wydaje, że mało jest zadbanych facetów w tym wieku. Nie czarujmy się, ale takich dojrzałych mężczyzn jak Depp, którzy wciąż wzbudzaliby w kobietach zachwyt można ze świeczką szukać. Młode ciało zazwyczaj ma przewagę nad starym, pomarszczonym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet największy, najbardziej pożądany mężczyzna po 40 roku życia rok po roku zaczyna tracić młodość. http://images1.fanpop.com/images/image_uploads/Bruce-Willis-bruce-willis-817692_1024_768.jpg Tu Bruce ma 40 ale kiedy skończył 50-55 wygląda jakby przeszedł ciężką chemioterapię i ogólnie zmienił wygląd. Aktualnych zdjęć nawet nie wklejam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strychnina
Czyli raczej nie ma szans na to, żeby facet podchodzący pod 40-tkę zakochał się w 20-latce? Zawsze chodzi im tylko o jedno? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy z wiekiem tracimy młodość. Dla mnie zadbanie nie oznacza "nie wyglądanie na swoje lata" - zadbany 50latek może wyglądać jak 50latek i super, tylko niech nie podrywa kobiet w wieku swoich dzieci (albo młodszych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strychnina
Czyli raczej nie ma szans na to, żeby facet około 40-tki zakochał się w 20-latce? Zawsze chodzi im tylko o młode ciałko? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghhhhhhf
no wlasnie najgorsze jest to, ze podbijaja zawsze takie typowe polaczki, wsiurym wachole i czerwonymi rujami i brzucholami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, nie musi chodzić tylko o to. Ludzie w różnym wieku mogą się w sobie zakochać, chociaż przy blisko pokoleniu różnicy może brakować wspólnych tematów. Tylko, że zagadując młodą lalę na ulicy raczej patrzy na wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarosławCzDz
A czemu nie? Mnie rajcuje koleżanka syna, 23 - latka, i nie widzę powodu, żeby miał się powstrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen of Transilvania
no wlasnie najgorsze jest to, ze podbijaja zawsze takie typowe polaczki, wsiurym wachole i czerwonymi rujami i brzucholami Dokładnie! Czy oni lustra nie mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej dojrzały !
a wiesz co to chemia?? autorze? Kazdy ma swoje towarzystwoe, wielue ludzie ma przerózne znajomości , jesli kobiecie sie podoba starszy a wyczuwa sie chemie miedzy nimi , to wówczas sie podoba cow tym dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen of Transilvania
Tak jeszcze do 40 jestem w stanie zrozumieć, ale powyżej 45 już nie. Wątpię, by takiemu facetowi chodziło o coś więcej niż tylko o przeżycie przygody, skoro żona już tego nie zapewnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dziwnego, niech się umawiają jak są znajomymi. Mowa o sytuacji kiedy facet dobre 20-30 lat starszy podchodzi do młodej kobiety na ulicy i próbuje się umówić, ewentualnie jest przy tym nachalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×