Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zmartwienie

RAK PŁUC

Polecane posty

Gość gość
O tym, że terapia hipertermii onkologicznej - hipertermia ogólnoustrojowa, to skuteczna metoda leczenia wielu nowotworów, coraz częściej mówi się już w ogólnopolskich mediach. Filmy, relacje i artykuły na: www.BialaOnkologia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata był bardzo silnym mężczyzną, który bardzo dobrze się odżywiał, żadna robota nie była dla niego przeszkodą, pracował zawsze na maksa. Żył tez niejednokrotnie na maksa, ale gdyby nie papierochy byłby ze mną do tej pory, silny i mądry bo mądrość miał taką zwyczajną normalną, myślącego człowieka. Tylko szkoda że jej zabrakło jeśli chodzi o faje. Pieprzone faje, przez które umarł mój dziadek i teraz mój kochany tata. Rak płuc to WYROK, to koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał788
Jeżeli wywiad rodzinny jest obciążający, to warto stosować profilaktycznie kapsaicynę, czyli substancję zawartą w ostrych paprykach chili. Może to się wydawać śmieszne, ale istnieje szereg badań w których są opisane wyniki jej antynowotworowych właściwości. Warto przyjmować, jakieś dobrego pochodzenia, naturalne tabletki z kapsaicyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam wspaniały film z historiami osób chorych na raka, którzy stosowali leczenie terapią hipertermii onkologicznej i którym hipertermia bardzo pomogła. Warto obejrzeć, naprawdę bardzo wzruszające: https://www.youtube.com/watch?v=aNtVjoE_O6k&a mp ;a mp ;t=156s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrid54
witam wszystkich chciałabym się podzielić moim doświadczeniem słyszałam o niejakim Ronaldzie on podobno pomaga się wyleczyć 9 osobom rocznie .Skorzystałam i co prawda biorę dopiero 10 dni ,jest lepiej bo czuję się silniejsza ,ale co mnie zdziwiło to po 9 dniach stosowania lekarz kazał mi odstawić leki na astmę bo jak stwierdził po badaniu astma znikła ,nadmienię że chodzi o nowotwór płuca lewego , czy ktoś także korzystał z pomocy tego człowieka i miał podobnie że przy okazji inna choroba po prostu prysła ? bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie upewnić się czy nie macie raka płuc to polecam wam poddać się badaniu bronchoskopii. Można dzięki niemu zbadać drogi oddechowe i wykryć ewentualnego raka płuc. Placówka www.skopia.pl we Wrocławiu oferuj***adania tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięć praw natury . poczytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięć praw natury . poczytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żydzi sporadycznie umieraja na raka, PONIEWAŻ STOSUJĄ GERMAŃSKĄ medycyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipertermia onkologiczna w Polsce. NOWOŚĆ na Raka w Polsce. ♥ BiałaOnkologia.pl™ _ www.bialaonkologia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazykwantel sprzedam

 

Postanowiłem napisać zestawienie leków, które oprócz swojego podstawowego zastosowania przeciw pasożytom i grzybom, są używane w eksperymentalnym leczeniu raka. Leki te również wzmacniają działanie specjalistycznych leków przeciwrakowych.

W ostatnich miesiącach szereg osób zwróciło się do mnie o zaopatrzenie ich w leki, z polecenia lekarzy onkologów, którzy nie mogli wystawić recept z powodu zaawansowanego stopnia raka i zaprzestaniu leczenia konwencjonalnego.
Zawsze konsultuj się z onkologiem, jeśli zamierzasz się leczyć samodzielnie. Jeśli lekarz nie chce z Tobą współpracować, to szukaj drugiej opinii. Na początek wyślij mu kopie mojego maila lub wydrukuj, jako wstęp do dyskusji.

Poniżej wstawiłem tylko skrót informacji o tych lekach i bez linków do literatury medycznej, ponieważ wstawienie wielu linków wysłało by mojego maila do kosza.
Łatwo można samemu wygooglować gryzeofulwina rak, ketokonazol rak, mebendazol rak, itrakonazol rak, niklozamid rak, albendazol rak, iwermektyna rak, disulfiram rak. Czy znacznie więcej źródeł po angielsku - cancer i Griseofulvin, Ivermectin, Albendazole, Mebendazole, Niclosamid, Itraconazole, Ketokonazole, Disulfiram.

GRYZEOFULWINA
Działa na większość rodzajów raka. Dawkowanie 500g 3x dziennie

KETOKONAZOL
Rak prostaty, wątroby
"Ketoconazole suppresses the growth of hepatocellular carcinoma"

VERMOX MEBENDAZOL
Wiele różnych nowotworów "Mebendazole, a well-known anti-helminthic drug in wide clinical use, has anti-cancer properties that have been elucidated in a broad range of pre-clinical studies across a number of different cancer types. Significantly, there are also two case reports of anti-cancer activity in humans."

ITRAKONAZOL
Rak prostaty, płuc, podstawnokomórkowy skóry. Możliwe białaczka, rak jajnika, piersi, trzustki. Może wzmacniać inne leki.
"Clinical trials have shown that patients with prostate, lung, and basal cell carcinoma have benefited from treatment with itraconazole, and there are additional reports of activity in leukaemia, ovarian, breast, and pancreatic cancers"

NIKLOZAMID
Rak piersi, prostaty, jelita grubego, jajnika, szpiczaka mnogiego, mózgu, ostra białaczka szpikowa, płuc, głowy i szyi.
"Anti-cancer activity of niclosamide has been demonstrated in human breast cancer, prostate cancer, colon cancer, ovarian cancer, multiple myeloma, acute myelogenous leukemia, glioblastoma, head and neck cancer and lung cancer cells"

ZENTEL ALBENDAZOL
Rak jajnika "A single dose of albendazole (150 mg/kg) dramatically suppressed tumor levels of both VEGF and HIF-1"

IWERMEKTYNA
Rak jajnika "Ivermectin exerts an anti-tumor effect on epithelial ovarian cancer EOC cells by interacting with the KPNB1 gene"

DISULFIRAM
Rak prostaty, piersi, jelita grubego:
"Of the more than 3000 patients taking Antabuse, the cancer death rate was 34% lower for the 1177 who stayed on the drug compared with those who stopped taking it, the researchers report today in Nature. The drug was an equal opportunity anticancer weapon; its benefits held for prostate, breast, and colon cancer, as well as cancer overall."

Specjalizuję się w sprzedaży leków przeciwpasożytniczych, przeciwgrzybiczych, które są albo trudno dostępne lub całkowicie niedostępne, nie wprowadzone jeszcze do sprzedaży lub wycofane.
Z listy wykluczyłem leki, których nie posiadam w sprzedaży, natomiast mogę je sprowadzić na zamówienie. Wszystkie leki pochodzą z Tajlandii, gdzie mieszkam.

W przypadku zakupów na leczenie raka, oferuje ceny hurtowe.

Jan Krongboon
tajskie leki przeciwpasożytnicze przeciwgrzybicze antybiotyki w leczeniu raka
 
Tajlandia 0066994403698 wyślij strzałkę, sms i oddzwonię
 
jan.krongboon.tajskie.leki@gazeta.pl
massagewarsaw@gmail.com
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto wykonywać regularnie badania histopatologiczne by nie zostać zaskoczonym przez raka. Jeżeli mieszkacie w okolicach Gliwic to polecam wam zapisać sobie kontakt do placówki www.histamed.pl Tam możecie wykonać badania histopatologiczne i cytologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona
Dnia 19.05.2013 o 23:52, Gość Upełłe napisał:

nie trzeba palic synu mula i spoconej owcy. znajomy moich rodzicow pojechal na raka pluc a w zyciu fajki nie odpalil.

nie ma potrzeby ubliżania, gośc powidział to co czuł, widocznie tez nie posiadał wiedzy, a ublizanie jemu i matce nie ma sensu tylko świadczy o panu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. MOJA MAMA OD LIPCA 2018 R MA ZDIAGNOZOWANY RAK PLUCA LEWEGO. PRZESZLA W TAMTYK ROKU RADIOTERAPIE. TERAZ W 2019 ROKU W LISTOPADZIE PRZESZLA BADANIA TOMOGRAFIE WYKRYTO TERAZ MIKROGUZEK Powiekszone węzły CHŁONNE. Obecnie jest po radioterapii. Od tygodnia bardzo zle sie czuje bol ma okropny. Brak apetytu. Czy sa to objawy radioterapii ?? Pomóżcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdiagnozowano u mnie  "oficjalnie" gruczolaka płuc w styczniu tego roku. Wczesniej narzekalam na bol kregoslupa od kilku lat, w koncu przydusilam ortopede i dal skierowanie na tomograf. Potem tylko krazylam po szpitalach, mieli usunac mi cale pluco bo guz jest zbyt wielki. Niestety jestem tez chora na serce, wiec z operacji, nici. Nie palilam, przerzutow też nie mam  Wiem że nie mamżadnych szans ze strony medycyny .... gruczolak złośliwy 4 stopnnia  jedynie chemioterapia na przedłużenie życia....  Po Tarcevie ( chemioterapia w tabletkach) guz urosl mi o 20 %,  Zdecydowałam  się na równoległe  leczenie niekonwencjonalne czyli metodami naturalnymi i znalezliśmy z mężem na forum i dużo pozytywnych opini wyzdrowien przy stosowaniu Konopnych  Olejków CBD 30%  ( stosuję  15 kropel  i CBG 9% na dzień )dodatkowo Vilcacora czyli koci pazur potocznie  : dieta bez cukru , mięso tylko kurczak ( własny nie z marketu) ryba , gotowane nie smażone . + Wyciskarka wolnoobrotowa i dziennie 1 l soku (2x dziennie po pół l ) z buraków czerwonych ( własne) +  d + K2 4000 jednostek  . Wprowadzenie  tych produktów przyspieszyło remisję tej choroby ...nie mam atakow bolu, czuje sie dobrze, poza tym wiem ze zyc wiecznie nie bede, jednak nie trace nadziei !!!  teraz robie badania krwi i będę wprowadzać krzem ... lekarze też pod wielkim wrażeniem bo sama chemioterapia nie dawała rady guz rósł  we wszystko zaopatrzyłam się  w Konopnej Farmacji z Poznania szukajcie ich w sieci pomogą dla mnie to cud że trafiłam do nich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×